Курси англійської для офіціантів від Native English

kursy anglijjskogo dlya oficiantov ot native english42 Курси англійської для офіціантів від Native EnglishПривествуем, наш потенційний студент!

У цій статті ми розповімо Вам про особливості спеціального курсу «Англійська для офіціантів», які необхідно і корисно знати людині, що планує працювати за кордоном або в престижних закладах України, які також часто відвідують гості з-за кордону.

Коли іноземець переїжджає в нову країну, йому часто необхідна стартова, початкова робота, яка одночасно дозволить заробляти, обживатися і шукати нові можливості. Офіціант – це одна з найпоширеніших професій для іноземців, з низьким порогом входження і великою кількістю вільного часу. Але при цьому, якщо ви переїхали в західну країну, вам необхідно спілкуватися з відвідувачами на їх рідній мові. Найпоширенішим, інтернаціональним мовою обслуговування є англійська. Native English School пропонує вам ефективні курси англійської мови для офіціантів в Києві.

Наше навчання пропонує:

 • Викладачі говорять на чистому, бездоганному англійською мовою, учень занурюється в англомовну атмосферу. Така атмосфера на курсах сама по собі стимулює як мотивацію, так і швидкість навчання. Ви не помітите, як англійська стане для вас рідним за кілька місяців.
 • Вільний графік. Періодичність навчання формуєте тільки ви. Ходіть на заняття раз в тиждень або п’ять разів – все залежить від вашого бажання і можливостей. Поєднуйте роботу або навчання в університеті з англійським для офіціантів.
 • Індивідуальний підхід. В нашій школі ми набираємо невеликі групи і викладачі можуть приділяти увагу кожному учню, підбираючи особливу методику навчання, допомагаючи з важкими місцями і з’являються питаннями.
 • Невисока вартість навчання – від 100 грн за заняття і знижки при купівлі абонементу на повний курс навчання.

 

Як ми навчаємо мови?

kursy anglijjskogo dlya oficiantov ot native english43 Курси англійської для офіціантів від Native EnglishАнглійська для офіціанта не припускає, що ви повинні знати англійську мову на високому рівні, але поставлена мова і здатність обговорити з клієнтом замовлення, барвисто розповісти йому про страви, які подаються в вашому закладі — найважливіша частина роботи. Часто саме від цих навичок залежать чайові, які в таких країнах, як США або Великобританія, де великі чайові є доброю традицією, дозволяють чи не подвоїти власну заробітну плату. Крім того, якщо ви плануєте працювати офіціантом в Україні, в престижному ресторані, який відвідують високопосадовці іноземці, вам навряд чи вдасться обійтися завченими фразами. Наприклад, якщо вас попросять пояснити, що являє з себе те або інше блюдо.

Читайте також:
Як читати дати англійською мовою. Англійські дати: приклади з перекладом

На наших уроках спеціального курсу англійської мови для офіціантів, ми навчимо вас всім тонкощам діалогу з клієнтами.

Як ми цього досягаємо:

 • Моделювання реальних ситуацій на уроках. Повноцінна практика розмовної англійської. Ніякої зубріння – тільки живе спілкування, як в реальному житті. Так учень набагато швидше схоплює матеріал і, крім цього, навчається красномовства. Для такої «товариською» професії, як офіціант, це необхідно.
 • З нами не нудно! Заняття виходять живими і цікавими, багатими кумедними моментами і взаємодопомогою.
 • Викладач не відпрацьовує урок, а працює на результат. Від вас вимагається лише бажання вчитися і прагнення освоїти мову.
 • Перевірена методика викладання іноземної мови. Ми використовуємо кембриджські підручники – класичний і ефективний набір посібників для вивчення.
 • Безкоштовні клуби за інтересами – кіно, театр, література – море спілкування на улюблені теми і практики англійської мови.

Якщо вас зацікавили наші методи навчання англійської для офіціантів, подайте заявку на безкоштовне заняття – ви зможете самі переконатися в нашій ефективності.

kursy anglijjskogo dlya oficiantov ot native english44 Курси англійської для офіціантів від Native EnglishЯкщо ви бажаєте детальніше ознайомитися з англійською мовою для офіціантів, розхожими і необхідними виразами ресторанного етикету, прочитайте цю статтю.

Для кого відмінно підійдуть наші курси?

Наші курси підходять практично всім бажаючим, завдяки індивідуальному підходу та гнучкої методикою:

 • Тим, хто планує переїхати за кордон найближчим часом, тому необхідно вивчити або підтягти англійську мову, для того, щоб скласти міжнародні іспити.
 • Студентам, які хочуть підтягнути знання до іспитів, так як їм не вистачає практики англійської в їх навчальному закладі.
 • Людям, активно взаємодіють з англомовними клієнтами або співробітниками.
 • Любителям літератури і кіно, які хотіли б ознайомлюватися з улюбленими творами в оригіналі.
 • Мандрівникам, які часто бувають у країнах з англомовним більшістю населення.
Читайте також:
Вулиці англійською: street, avenue, boulevard, lane і не тільки

kursy anglijjskogo dlya oficiantov ot native english45 Курси англійської для офіціантів від Native EnglishІ, звичайно ж, тим, кому необхідний англійська для офіціантів, незалежно від того, чи збираєтеся ви працювати в ресторані Україні або за кордоном. Після наших курсів вас 100% будуть легко розуміти всі іноземці, а на співбесіді знання англійської, особливо профільне, є незаперечним плюсом. Крім того, наше навчання цілком повноцінно – ви будете знати англійську мову так, що він зможе допомогти вам і стане в нагоді в будь-якій ситуації.

Якщо ви бажаєте детальніше ознайомитися з англійською мовою для офіціантів, розхожими і необхідними виразами ресторанного етикету, прочитайте цю статтю.

Якщо ви хочете дізнатися про ваш рівень володіння англійською, пройдіть спеціальний безкоштовний тест у нас на сайті.

Пам’ятайте, головне — зважитися розпочати навчання. Всі інші труднощі ви легко зможете подолати спільно з нашими викладачами. Чекаємо вас на заняттях!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн