Курси англійської мови в групах або індивідуальне навчання мовам: що обрати новачку?

kursy anglijjskogo yazyka v gruppakh ili individualnoe obuchenie yazykam: chto vybrat novichku 39 Курси англійської мови в групах або індивідуальне навчання мовам: що обрати новачку?

Привіт, наш майбутній студент!

Отже, Ви визначилися і хочете вчити англійську мову. Але тут виникає питання, як ви хочете займатися – отримувати індивідуальні уроки від приватного репетитора або брати участь у заняттях англійською в групі, колективно вивчаючи теми предмета. У цій статті ми детально розглянемо особливості кожного виду навчання, щоб у наслідку вам було простіше вибрати найбільш підходящий варіант.

Обидва методи мають свої переваги, але який з них є ефективнішим? Інтуїтивно може здатися, що індивідуальні заняття дозволяють швидше освоїти матеріал – репетитор англійської мови віддає всі сили єдиного учня, а той не розпорошує увагу. Але в реальності курс групових занять має свої незаперечні переваги, адже мова легше вчиться в спілкуванні.

 

Навчання англійської мови в групах – це живе спілкування, взаємодопомогу і нові відкриття

kursy anglijjskogo yazyka v gruppakh ili individualnoe obuchenie yazykam: chto vybrat novichku 40 Курси англійської мови в групах або індивідуальне навчання мовам: що обрати новачку?Native English School всебічно підходить до організації навчання та надає зацікавився широкий вибір можливостей. У нас на заняттях англійською ви можете вчити англійську в групах – це не тільки зручно, але й весело. Ми створили ефективну програму навчання за класичним оксфордських підручників. У міні-групах англійської мови до шести осіб в живій атмосфері освоюють програму. Які ж незаперечні плюси групового навчання?

  • Практика живої мови. Освоюючи програму разом і підтягуючи один одного на заняттях, учні швидко освоюють навіть найскладніші аспекти. Тут немає «шкільного» суперництва – все – ви, ваші одногрупники і викладач зацікавлені в роботі на результат.
  • Взаємодопомога і виправлення помилок. В ході заняття не вчитель, а такий же учень як ви, допоможе порадою і виправить помилку, і ви, в свою чергу, зможете зробити те ж саме. До того ж, частенько нам простіше звернутися за допомогою до людини в рівному з нами становищі, ніж до вчителя.
  • Спілкування на цікаві для вас теми у гуртках за інтересами. Дізнатися нове, закріпити вивчене допоможуть наші фірмові безкоштовні заходи – презентації, клуби та інше. Розмовні групи з носіями англійської мови допоможуть розширити словник і знайти спільні теми серед учнів.
  • Вільний графік. Вибирайте час навчання за власним бажанням – ви не прив’язані до чіткого графіку, тому можете регулювати свій розпорядок. Повний курс триває 48 занять, кожне по годині довгою.
Читайте також:
Ідіоми про частинах тіла | Блог про англійською мовою від EasySpeak

І останній, але важливий плюс – спонтанність і несподівані відкриття в ході уроків. Групові заняття з англійської мови весь час радують несподіваними ситуаціями – веселими і повчальними, адже у групі кожна людина по-своєму сприймає навчання і вносить частику своєї індивідуальності в процес.

В Native English ми завжди йдемо назустріч нашим студентам, пропонуючи різні види курсів на вибір і роблячи навчання максимально гнучким, зручним і ефективним.

Крім того, перевірити дієвість наших методик ви можете і перед тим, як почати повний курс навчання — просто відвідавши наше безкоштовне пробне заняття. Можливо, саме воно і допоможе вам вибрати найбільш підходящий варіант навчання. Записатися на пробне заняття можна просто пройшовши по посиланню і заповнивши відповідну анкету.

Індивідуальне навчання з англійської. Особливий підхід до кожного учня на заняттях від репетитора з англійської мови від Native English

Для тих, хто хоче отримати знання, не вдаючись до групової практиці, ми підготували курси англійської мови з носієм, кваліфікованим учителем. Приватні уроки носять більш індивідуальний характер, з їх допомогою можна домогтися специфічних результатів – підготуватися до співбесіди або інтерв’ю, підтягти англійську перед поїздкою за кордон і багато іншого.

  • kursy anglijjskogo yazyka v gruppakh ili individualnoe obuchenie yazykam: chto vybrat novichku 41 Курси англійської мови в групах або індивідуальне навчання мовам: що обрати новачку?Особливий підхід. Репетитор відштовхується від особистих особливостей учня, коригує своє навчання і програму курсу відповідно його потребам і успішності.
  • Індивідуальні уроки англійської присвячені тільки вам. На індивідуальному занятті вчитель не відволікається на інших, не витрачає ваш час даремно, а ефективно допомагає вирішувати поставлені завдання.
  • Точність програми навчання. Чим конкретніше ваш запит, тим більш відповідну програму ви отримаєте. Індивідуальний підхід не містить зайвої інформації, яка вам відома або просто не потрібна – коректуйте курс аж до обговорюються з викладачем тем.
Читайте також:
3 дії в англійській, які дозволять вам вільно спілкуватись

 

Всі, кому потрібен репетитор англійської в Києві в індивідуальному порядку, також отримують все ті ж бонуси, що і люди, які відвідують групові курси – безкоштовні заходи, на яких можна дізнатися багато цікавого, а також доступ до мультимедійної бібліотеки, яка дозволяє поповнити свої знання профільної інформацією.

Ми завжди раді новим клієнтам, що бажають поринути у світ англійської мови. Наш кваліфікований штат педагогів чекає вас!

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн