Лічилки англійською для дітей

Всім привіт! Ні для кого не таємниця, що маленькі діти іноземна мова освоюють швидше, легше і продуктивніше. Однак їм часом доводиться несолодко: вчити мову їх змушують батьки, а малюки поки що не зовсім розуміють, для чого їм потрібно вміти розмовляти по-англійськи. Але у ваших силах перетворити навчання в захоплюючу гру. Різноманітні дражнилки, потішки і лічилки англійською мовою допоможуть запросто вивчити числа, кольору, дні тижня, назви тварин по-англійськи.

schitalochki na anglijjskom dlya detejj8 Лічилки англійською для дітейЛічилки для дітей англійською

У 4-5 років малятка з допомогою викладачів, батьків та інших членів сім починають розучувати невеликі лічилки російською мовою (Еники-бенники, На золотому ганку сиділи, Інтерес та ін). Чому б не навчити дитину англійською дитячим лічилки. Тоді він зможе використовувати їх не тільки вдома або на заняттях, але і в реальних іграх з іншими дітьми:

Eeny, weeny, winey, wo,
Where do all the Frenchmen go?
To the east and to the west,
And into the old crow’s nest.

Переклад:

Ені, Вені, Віні, Вут,
Куди французи всі біжать?
Біжать на захід і схід,
До вороні старої на припічок!

Більшість цих жартівливих віршиків позбавлені глибокого змісту, проте, використовуючи їх в іграх з однолітками, дитина одночасно занурюється в англійську мову. Дитячі лічилки можуть також використовувати і дорослі для вирішення суперечок між дітьми, на заняттях, у колективних іграх або коли вам потрібно справедливо визначити, кого призначити головним. Довіртеся нагоди!

Для чого і як з’явилися лічилки?

Дуже часто лічилки винахідливі діти вигадують самі, і навіть дуже гарненькі. Але найчастіше римовані віршики і дражнилки професіонали — дитячі поети. Старовинні лічилки втратили авторство і стали народними.

Лічилки відомі ще з давнини. В ті часи лічилки використовувалися дорослими для розподілу домашніх обов’язків, з їх допомогою з’ясовували, хто залишиться захищати житла, а хто піде на війну, яка роль на полюванні. Це було долею долі, чиє рішення не оскаржувалось ніколи.

schitalochki na anglijjskom dlya detejj9 Лічилки англійською для дітейЗа іншою версією, наші предки використовували ці віршики для завуальованого рахунку, звідси і назва. Щоб не ображати богів і не викликати у них заздрість, свою здобич стародавні перераховували в алегоричній формі. Наші предки вірили, що слова мають велику силу, тому з великою увагою ставилися вимовною рифмовкам, використовуючи неіснуючі лексеми:

Азі, двази, зізі, призи,
Шуму, руму, дуба, хрест.

З часом лічилки втратили таку значимість для дорослих, і сьогодні їх використовують тільки діти або тільки у відношенні дітей.

Навіщо потрібні англійські лічилки сьогодні?

Дитячі лічилки сьогодні використовують для встановлення черговості, для вказівки на учасників, на кого випаде, той і водить, або навпаки, хто останнім залишиться, той і головний. Завдяки розучування лічилок англійською, у дітей тренується пам’ять і розвивається почуття ритму. Англійські дражнилки відіграють суттєву роль в загальному розвитку дітей, навчаючи їх іноземної мови та рахунку:

1, і 2, і 3, and 4
I am sitting on the floor (пол)
I am playing with a ball (м’яч)
And a pretty little doll (лялька)

schitalochki na anglijjskom dlya detejj10 Лічилки англійською для дітейОбговорювання віршів вголос і виконання відповідних дій, розвивають у дітей дикцію, вул, координацію рухів і дрібну моторику пальців. Образи, що виникають по ходу сюжету, стимулюють творче мислення, малює в уяві дітей яскраві зображення:

Twinkle, twinkle, little star. (Сяй, сяй маленька зірочка)
How I wonder what you are! (Чудово, що ти є!)
Up above the world so high, (Над землею так високо,)
Like a diamond in the sky. (Ніби в небі брильянт)

Дитячі лічилки вчить дитину взаємодіяти з однолітками мовою соціуму: приймати певні правила, діяти згідно з ними, знаходити компроміси. Дитина, яка знає багато віршиків англійською мовою, користується авторитетом у ровесників й часто проявляє себе у ролі організатора і лідера серед дітей.

Дитячі психологи також стверджують, що при проголошенні потішок, малюки часто доторкаються один одного. А це сприяє виробленню довірчих відносин всередині групи та створенню дружньої прихильності. А отримавши, в результаті лічилки не дуже приємну роль у грі, дитина вчиться застосовувати вольові зусилля.

Я підібрала для вас кілька десятків цікавих англійських считалочек з переводом і без нього:

Дитячі лічилки
Дитячі лічилки з перекладом

Дражнилки цікаві дітям. Їх цікаво складати самостійно і легко запам’ятовувати наявні. Лічилки англійською мовою дозволяють малюкові легко, з задоволенням, в ігровій формі отримувати нові знання і збагачувати запас іноземної лексики. Це прекрасний приклад усної народної творчості, які передаються з вуст в уста. Такі віршики є самим простим методом залучити маленького учня в навчальний процес і миттєво привернути його увагу.

Успіхів вам і вашому малюкові! Поки!

Читайте також:  Як пройти до аптеці
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: