Літо — пора відпочивати і активно вивчати англійську!

leto   pora otdykhat i aktivno uchit anglijjskijj 24 Літо — пора відпочивати і активно вивчати англійську!Літо — пора відпочивати і активно вивчати англійську!

Літо — найжаркіша і довгоочікувана пора. Багато хто з нас поспішають відпочити, порадувати себе сонцем, морем і відпочинком. Але не варто забувати, що вільний час, що з’являється у цей сезон, — це ще і прекрасна можливість підтягнути англійську мову. Сьогодні ми розповімо вам про переваги навчання влітку і як правильно ними скористатися.

 

Річний курс інтенсивного вивчення англійської: як, чому і кому це підійде?

Безліч шкіл і центрів роблять знижки і акції на навчання саме влітку. Так як в основному всі хочуть зробити паузу і відпочити від роботи і навчання. Але є і ті, що пропонують амбітним людям ефективно використовувати літній період для навчання.

На курси розмовної англійської в Native English School, ми надаємо нашим студентам максимум інтенсиву і розмовної практики. Є можливість вибрати програму як з інтенсивним вивченням граматики, лексики, так і з упором на розмовну англійську. Наш розмовний курс припаде до душі тим, хто хоче поринути в англомовне середовище і підтягнути свої навички в іноземній мові.

Вибираючи для себе програму, в першу чергу визначитеся з часом і можливістю відвідувати заняття. Зверніть увагу на терміни, за які Ви повинні виходити заняття і головне, — що включено в програму навчання. При правильно підібраній методикою інтенсивного відвідування, один рівень ви зможете пройти за два з половиною місяці!

За підсумком, не лінуйтеся здати тест, щоб оцінити свої досягнення і отримати сертифікат, який, напевно, стане в нагоді вам надалі. Крім того, не варто забувати і про багатьох інших можливості та переваги вивчення англійської влітку. Відвідайте виставки, сходіть на численні фестивалі в Києві. Дізнайтеся багато нового, а заодно за практикуйте англійська з іноземцями, влітку туристів в місті особливо багато!

Читайте також:
Якісні і відносні прикметники

Також цікавою альтернативою буде перегляд кіно англійською мовою: проведіть теплий літній вечір у компанії друзів весело і з користю. А також не забувайте стежити за нашими анонсами в Native English School! Ці влітку ми не дамо вам нудьгувати!

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн