Методика вивчення англійської мови для дітей

З точки зору психології та педагогіки, дошкільний вік — найкращий час для початку навчання іноземної мови. Але до таким маленьким учням потрібен особливий підхід, спеціальні методики. Можна починати з 3-річного віку привчати дітей до мови, і навіть раніше.

metodika izucheniya anglijjskogo yazyka dlya detejj18 Методика вивчення англійської мови для дітейМетодики вивчення англійської для дітей

Однак для навчання англійської мови дітей, необхідно слідувати певним принципам:

  • природність
  • цікавість
  • послідовність
  • наполегливість
  • ігрова форма

Існує 2 основних напрямки:

  • Групові заняття
  • Вивчення англійської самостійно

Який напрям б ви не вибрали, варто зауважити, що головний чинник успішного опанування мови дитиною — це постійне спілкування англійською. Тому вдома намагайтеся говорити з ним по-англійськи, якщо хоч трохи володієте мовою.

Ось кілька методів навчання англійській дітей:

Методика Зайцева

Методика Миколи Зайцева. У процесі навчання дитині належить розглядати таблиці і грати з кубиками. Але кубики Зайцева не звичайні з буквами і картинками, а зі складами (складами), з яких діти складають слова. Крім того, вони розрізняються за розміром, кольором і дзвону.

metodika izucheniya anglijjskogo yazyka dlya detejj19 Методика вивчення англійської мови для дітейМетодика Миколи ЗайцеваЭто допомагає дітям відчути різницю між дзвінкими і м’якими голосними і приголосними. З перших же занять діти вчаться говорити і читати по-англійськи одночасно. Для дітей від 3-х років

Ігровий метод

Ігрова методика. Простий і ефективний спосіб. Професійний педагог проводить заняття з дитиною в ігровій формі. Вчитель на столі розставляємо іграшкових звірів і тварин різних кольорів, називає їх кілька разів, діти хором повторюють. Потім дітям пропонується намалювати будь-якої тварини на вибір і назвати, кого вони зобразили англійською.

metodika izucheniya anglijjskogo yazyka dlya detejj20 Методика вивчення англійської мови для дітейІгровий метод вивчення английскогоПосле того, як діти запам’ятають хоча б половину назв, можна переходити до простого діалогу. Педагог англійською просить дати йому тварина Give me a rabbit — Дайте мені кролика. Дитина виконує прохання. Наступного разу можна почати працювати над тим, щоб дитина сам просив принести йому іграшку.

Читайте також:  Популярні скорочення в англійській мові

Поступово можна змінювати предмети і збільшувати їх кількість. Розвивається усна мова і вимова. Тренується правопис. Адаптируема під дітей від 1 року

Методика Домана

Методика Глена Домана. Тут наголос робиться на зорову пам’ять. Дітям показують картки і таблиці зі словами, що позначають тварин, іграшки, меблі. Картинки і слова запам’ятовуються відразу, а процес навчання спрощується. Цей метод розрахований для дітей, але і діти старшого віку теж можуть займатися, аж до 6 років

metodika izucheniya anglijjskogo yazyka dlya detejj21 Методика вивчення англійської мови для дітейТаким чином, способи навчання англійської дітей, як і його викладання, різноманітні. Вам потрібно вибрати саме той метод, який буде цікавий вам і вашим дітям.

Також показуйте дітям мультики, побільше спілкуйтеся з ним, водите в дитсадок з ухилом на вивчення іноземної мови. Можна найняти репетитора, який буде розмовляти з дитиною виключно англійською мовою.

А як ваші діти вчать англійську? Знаєте цікаву та ефективну методику? Поділіться, будь ласка, в коментарях.

Техніка читання Англійської мови за методикою Зайцева

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: