Мій день англійською мовою з перекладом. Твір на тему мій день або my day

Розповідь про «мій день англійською мовою» зазвичай описує типовий день у школі, університеті, на роботі, на відпочинку – в залежності від того, чим займається оповідач. Описуючи «мій день» англійською мовою, важливо дотримуватися сувору хронологічну послідовність, не перескакувати з одного заняття на інше і не залишати «білі плями» в своєму розпорядку дня. Щоб вам простіше було скласти оповідання «мій день» англійською мовою, ми підготували докладний план для такого тексту.

Зміст:

mojj den na anglijjskom s perevodom sochinenie na temu mojj den ili my day16 Мій день англійською мовою з перекладом. Твір на тему мій день або my day

План розповіді про «мій день»

 1. Вступ.

  Розкажіть, чим ви займаєтеся: працюєте, вчитеся, відпочиваєте. Який день будете описувати: буденний, вихідний, свято?

 2. Початок дня.

  Опишіть англійською мовою, як починається мій день»: у скільки годин ви прокидаєтеся, що робите самим першим після того, як вставати з ліжка. Які у вас ранкові ритуали і звички, ніж ви зазвичай снідаєте?

 3. Середина дня.

  Далі розкажіть по-англійськи, чим ви займаєтеся протягом першої половини дня: йдете на роботу чи навчання, займаєтеся домашніми справами, ходіть за покупками. Яке ваше основне заняття в цей час дня? У скільки, що і де ви обідаєте?

 4. Вечір.

  Опишіть, як ви зустрічаєте вечір: закінчуєте ви до цього часу свої основні справи або тільки починаєте? Чим ви займаєтеся в цей час дня, скільки, що і де ви вечеряєте?

 5. Відпочинок.

  Розкажіть англійською мовою, відпочиваєте ви в кінці дня, і якщо так, то як. Якому відпочинку ви надаєте перевагу: активний чи пасивний? Опишіть, як ви знімаєте стрес і напруга в кінці дня, ви проводите відпочинок з родиною, з друзями або в самоті?

 6. Відхід до сну.

  Розкажіть, скільки ви починаєте готуватися до сну. Що ви робите перед цим приймаєте душ, чистіть зуби, читаєте книгу, дивитеся телевізор? Чи відчуваєте ви себе втомленим до цього часу?

 7. Висновок.

  В кінці розповіді «мій день» англійською мовою опишіть своє відношенню до заведеного розпорядку: чи подобається вам, як проходить ваш день, сильно ви втомлюєтеся, ви хотіли б змінити свій розпорядок, зробити його більш різноманітним або, навпаки, передбачуваним?

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

mojj den na anglijjskom s perevodom sochinenie na temu mojj den ili my day17 Мій день англійською мовою з перекладом. Твір на тему мій день або my day

Корисні слова і вирази

Англійське слово
Переклад
Arrive homeприбувати додому
At schoolв школі
At workна роботі
Bikeвелосипед
Breakfastсніданок
Clothingодяг
Coffeeкава
Combгребінець
Dayдень
Dawnсвітанок
Early morningранок
Entertainmentрозвага
Exerciseзарядка
Get readyготуватися
Get undressedроздягатися
Get upвставати
Have dinnerвечеряти
In bedв ліжку
In the bathroomу ванній кімнаті
In the bedroomу спальні
In the kitchenна кухні
Late morningпізнім ранком
Leave workпіти з роботи
Lunchобід
Makeupмакіяж
Meetingзустріч
Metroметро
Mid-morningв середині ранку
Newspaperгазета
Public transportгромадський транспорт
Razorбритва
Relaxвідпочивати
Runпробіжка
Street foodвулична їжа
Sunriseсхід сонця
Sunsetзахід
Take a bathприймати ванну
Take a trainсісти на поїзд
Taxiтаксі
Toothbrushзубна щітка
Towelрушник
Tvтелевізор
Wake upпрокидатися
Work outвідпрацювати

mojj den na anglijjskom s perevodom sochinenie na temu mojj den ili my day18 Мій день англійською мовою з перекладом. Твір на тему мій день або my day

Приклад розповіді про «мій день» англійською

My day begins at 5.30 a.m. My mother wakes me up with a hot cup of tea. After sipping the hot tea, I do jogging for half an hour on the terrace of my house, along with my elder brother. After the jogging, I brush my teeth and get ready for my study which continues undisturbed up to my breakfast.

I have my breakfast at 8.00 a.m. along with the rest of my family. We also watch the TV news at this time and also go through the day’s newspaper. After breakfast the family chats for some time. By 8.30 a.m. all are off to their respective work. I get ready and proceed to school on my bicycle.

I reach school at about 8.45 ранку. The school Assembly takes place at 8.55 a.m. and classes begin immediately after. The classes continue up to 12.00 .p.m after which we have a lunch break. During the lunch break, I go home as my home is not very far from the school.

The afternoon classes recommence at 1.00 p.m and continue till 3.00 p.m. After the school gets over I stay back in the school campus to attend some tuition which gets over by 4.00 p.m.

After the tuition, I return home and after a cup of tea and some snacks, I go to play with my friends in a nearby field. Generally, I return home by 5.30.p.m. and after a bath, I begin my study which continues undisturbed till 8.00 p.m. From 8.00 p.m to 9.00 p.m the entire family watches two TV serials.

In fact, the entire family is addicted to these two serials and has been following up the story from the start. We take our supper о 8.30 p.m., while we watch the serials. After the serials are over the family chats for some time discussing the various events of the day. By 9.30 p.m., I go to bed.

Переклад оповідання про «мій день»

Мій день починається о 5.30 ранку. Мама будить мене з чашкою гарячого чаю. Після чаю я вирушаю на півгодинну пробіжку на терасі мого будинку разом з моїм старшим братом. Після пробіжки я чищу зуби і готуюся до занять, що продовжує аж до сніданку.

Я снідаю о 8 ранку разом з рештою частиною моєї родини. Ми також дивимося в цей час новини по телевізору і перегортаємо щоденну газету. Після сніданку, ми всі спілкуємося деякий час. До 8.30 ранку всі йдуть на свої роботи. Я завершую підготовку і їду в школу на своєму велосипеді.

Я добираюся до школи приблизно о 8.45 ранку. Шкільна лінійка проходить в 8.55 ранку, а заняття починаються відразу після неї. Заняття тривають до 12:00, після чого у нас є перерва на обід. Під час обідньої перерви я повертаюся додому, так як мій будинок знаходиться не дуже далеко від школи.

Денні заняття поновлюються в 1 дня і триватиме до 3 годин. Після школи отримує за я залишуся в кампусі, щоб відвідати додаткові заняття, яке отримує закінчуються близько 4 годин.

Після занять я повертаюся додому, і після чашки чаю і якого-небудь перекусу я йду грати з друзями на сусідню площадку. Як правило, я повертаюся додому в 5:30 вечора і після ванни починаю робити домашнє завдання; це триває до 8 годин вечора. З 8 до 9 годин вся моя сім’я дивиться два серіалу.

Насправді, вся моя сім’я підсіла на ці два серіали, і стежить за їх сюжетом з самого початку. Ми вечеряємо в 8:30 вечора, поки дивимося серіали. Після закінчення серіалів, ми ще спілкуємося деякий час, обговорюємо різні події минулого дня. До 9:30 вечора я лягаю спати.

Відео про твір про мій день:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Читайте також:
Про подорож англійською мовою: trip, journey, travel, tour і інші.
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн