Минулий час в англійській мові. Past Simple

          

proshedshee vremya v anglijjskom yazyke  past simple1 Минулий час в англійській мові. Past Simple Past Simple: вся інформація, яка стане у нагоді, щоб не допускати помилок

Привіт людині, що бажає говорити англійською вільно! Сьогодні ми продовжуємо розповідати Вам про часи в англійській мові.

Past Simple (або минулий час), є основним в англійській мові для вираження практично будь-якого діяння, яке відбувалося в минулому.

Ми використовуємо минулий час для:

  • Опис дії, що сталася у минулому і закінчилося. Характерним буде наявність слів: минулого року (last year), минулого тижня (last week), два місяці тому (two month ago), в 1980 році( in 1980) і т. д.

Приклад. Збори було минулого тижня

  • Дійство, яке відбувалося в минулому регулярно, але не відбувається в даний час.

Приклад. Маша займалася танцями в минулому році.

  • Події минулого, які відбувалися один за іншим.

Приклад. Ми добре провели час: гуляли, ходили в кіно

 

Ефективні корпоративні курси англійської мови для Ваших співробітників.

Програму навчання ми максимально адаптуємо до цілей і роду діяльності Вашої компанії. Ми забезпечимо Вам максимальний результат при мінімальних інвестиціях – адже розвиток компанії прямо пропорційно розвитку співробітників!

ДЕТАЛЬНІШЕ!

Утворюється простий минулий час дуже просто. В англійській мові є правильні (walk – walked) і неправильні дієслова( to see-saw-seen).

Правильні дієслова утворюються за допомогою закінчення –ed/ для неправильних – є своя форма, яку потрібно запам’ятати.

Щоб побудувати питальне речення використовується дієслово to do у минулому часі + дієслово в початковій формі.

Приклад. Did you play football last week?

У негативних пропозиціях перед дієсловом “Did” ставимо частку “not”.

Приклад. We did not understand what you said.

В англійській мові є також час Present Perfect (справжнє вчинене час), аналога якого не існує в українській мові. Іноді це стає справжньою складністю і створює непорозуміння, студенти часто плутають просте даний час Present Simple і даний вчинене Present Perfect.

Саме тому, в наступній статті ми розірвемо коло заплутаності і покажемо, що часи в англійській мові — це не дуже складно і зовсім не страшно. Ми розповімо Вам як утворюється Present Perfect, де використовується і як не допускати помилок в граматиці англійської мови.

Прочитали вже купу наших статей, але все одно хочеться більшого? Курси розмовної англійської — те, що Вам потрібно! Наші уроки розмовної англійської — це не тільки корисно і майже необхідно, але і дуже весело і цікаво. Спробуйте самі! Приходьте на наше безкоштовне пробне заняття!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: