Міжнародні іспити з англійської мови: як отримати сертифікат на знання

Буває, студенти Native English School запитують: «А навіщо мені потрібен сертифікат?». Сертифікат англійської мови – це документ, що підтверджує певний рівень володіння іноземною мовою. Для деяких – це просто папірець. Але для інших – це можливість отримати якісну освіту за кордоном, престижну роботу в міжнародній компанії, почати зовсім інше життя.

Сертифікатів на знання іноземної мови є кілька видів. Для того щоб їх отримати потрібно докласти чималих зусиль і скласти міжнародні іспити з англійської.

Які саме міжнародні тести з англійської мови дають можливість отримати свідоцтво володіння мовою давайте дізнаємося разом!

Международыне іспити і сертифікати на знання англійської мови:

mezhdunarodnye ehkzameny po anglijjskomu yazyku: kak poluchit sertifikat na znanie11 Міжнародні іспити з англійської мови: як отримати сертифікат на знання

Іспит KET (Key English Test)

Key English Test – іспит на знання англійської мови першого ступеня, який визначається Кембриджським університетом. Він відповідає базовим рівням Elementary-Pre-Intermediate (А2) і є чудовим початком для інших здачі іспитів на більш високому рівні.

Тестування включає в себе читання, письмо, аудіювання та говоріння. На кожному етапі кандидату пропонуються різноманітні завдання: вставити пропущені слова у тексти, відповісти на питання по тій чи іншій темі, письмово відтворити почуте, скласти коротку розповідь і провести діалог з іншими досліджуваними.

Здають KET іспит кандидати, які розуміють фрази побутової тематики, які вміють розповідати про себе і повсякденних ситуаціях, спілкуватися не тільки в усному, але й у письмовому вигляді

Оцінюються результати за такою шкалою: «здано з відзнакою» (pass with merit), «здано з особливою відзнакою» (pass with distinction), «здано» (pass), «не здано» (fail).

Наявність сертифіката KET дозволяє впевнено підвищувати свій багаж знань з англійської мови та готуватися до здачі наступних міжнародних іспитів. Пройшовши перший етап –далі буде не так страшно!

mezhdunarodnye ehkzameny po anglijjskomu yazyku: kak poluchit sertifikat na znanie12 Міжнародні іспити з англійської мови: як отримати сертифікат на знання

 Іспит PET (Preliminary English Test)

Preliminary English Test також засновано Кембриджським університетом. Призначений він, в основному, для випускників шкіл та мовних курсів, які прагнуть підтвердити рівень англійської Intermediate (В1).

Читайте також:
Відео курс англійської мови для дітей

Тестування включає в себе читання і письмо, аудироание і говоріння. Завдання містять запитання з різних тем і варіанти відповідей на них, тексти з пропусками, пропозиції для яких потрібно граматично вірно підібрати або скласти самостійно. Кандидат також повинен вміти переказати почуте, відповісти на запитання з коротких монологів і діалогів.

Іспит PET оцінюється за такою шкалою: «здано з відзнакою» (pass with merit), «здано» (pass), «здано на рівень А2», «не здано» (fail).

Отримання сертифіката після проходження цього тестування підтверджує здатність використовувати англійську мову в повсякденному житті, при побутових ситуаціях, орієнтуватися в офіційній документації, не сильно заглиблюючись у професійну лексику. Маючи міжнародний сертифікат з англійської мови такого зразка, з’являється реальна можливість вступити до іноземного вузу, отримати гарне місце роботи з перспективою розвитку: як своїх розмовних навичок, так і професійних.

Іспит FCE (First Certificate in English)

First Certificate in English – іспит з англійської мови, який організовує і проводить спеціальний підрозділ Кембриджського університету. Це тестування підтверджує володіння англійською на високому рівні Upper-Intermediate (В2).

Іспит FCE проходить два дні – сумарна тривалість всього 5 годин і складається з декількох етапів. Кандидат здає читання, демонструючи розуміння ідеї тексту і відповідаючи на питання з поданого матеріалу; пише есе, лист, статтю або відгук по заданій темі; після аудіювання переказує почуте, відповідає на запитання і т. п.; в розмовної частини обговорює яку-небудь тему з іншими кандидатами, аргументуючи свої думки і вступаючи в дискусію.

Оцінюється це тестування дещо інакше, ніж інші подібні. Максимальний результат – бал А проміжні середні – B, C, нижчі, за отримання яких сертифікат не годиться, – D, E.

Але отримавши First Certificate in English, ви досить легко можете поступити в престижний університет за кордоном, влаштуватися на високооплачувану роботу. Плюсом є і те, що у сертифікату немає терміну дії і підтверджувати свої знання англійської мови не буде необхідності. Хоча, як говорить народна приказка: Повторення – мати навчання, і нікому ще ніколи не заважало!

mezhdunarodnye ehkzameny po anglijjskomu yazyku: kak poluchit sertifikat na znanie13 Міжнародні іспити з англійської мови: як отримати сертифікат на знання

Іспит CAE Certificate in advanced English

Certificate in advanced English – іспит з англійської мови, що проводиться вже знайомим нам підрозділом легендарного навчального закладу Кембриджа. Тестування підтверджує володіння англійською мовою на рівні Advanced (С1).

Читайте також:
Past Perfect Tense.

Іспит CAE складається з читання, письма, аудіювання, розмовної частини. Завдання, в основному, схожі на ті, що описані вище, тільки вимагають використання більшої кількості слів, складання складних речень і повних відповідей на питання кожного етапу. Кандидат повинен використовувати англійська мова вільно, незалежно від запропонованої йому теми.

Іспит оцінюється за такою шкалою: максимальний результат – бал А проміжні середні – B, C, нижчі, за отримання яких сертифікат не годиться, – D, E. Термін дії сертифікату обмежений, тому підтримка та вдосконалення англійської лежить на плечах старанних студентів.

Сертифікат CAE дуже високо цінується світовими компаніями та провідними зарубіжними університетами. Тому, якщо прагнете завоювати роботодавця або ректорат – вперед до знань і міжнародного сертифікату!

Іспит CPE (Certificate in English proficiency)

Certificate in English proficiency – один з найстаріших Кембріджських іспитів, який підтверджує володіння англійською мовою на найвищому рівні Proficiency (С2).

Тестування проводиться в п’ять етапів: читання, письмо, аудіювання, говоріння і використання англійської. Як і у вищеперелічених іспитах, кандидат при здачі CPE читає різні тексти, відповідає на відповідні питання, пише різного роду тексти (статті, огляди, листи, есе), докладно розповідає про себе, проводить діалоги з іншими кандидатами, виявляє знання англійської граматики і широкий словниковий запас.

Іспит оцінюється за такою шкалою: максимальний результат – бал А проміжні середні – B, C, нижчі, за отримання яких сертифікат не годиться, – D, E. Термін дії сертифіката необмежений.

Сертифікат даної категорії приймають «на ура!», адже гарантує, що його власник спілкується англійською мовою на рівні носія мови, з легкістю розуміє усне мовлення, написані тексти будь-якої складності (газети, журнали, ділову кореспонденцію) і, зрештою, вільно думає по-англійськи.

mezhdunarodnye ehkzameny po anglijjskomu yazyku: kak poluchit sertifikat na znanie14 Міжнародні іспити з англійської мови: як отримати сертифікат на знання

Іспит IELTS (International English Language Testing System)

International English Language Testing System – найпопулярніше тестування на володіння англійською мовою. Який рівень підтверджує сертифікат IELTS? Будь-який! Справа в тому, що іспит оцінюється за шкалою від 1 до 9, де 1 – найнижчий показник, які отримують не володіють мовою люди, 2 – недостатній рівень користувача, 3 – надзвичайно обмежений користувач, 4 – обмежений користувач, 5 – помірний користувач, 6 – компетентний користувач, 7 – хороший користувач, 8 – дуже хороший користувач, 9 – найвищий рівень експерта. Тобто, тест провалити неможливо: який-ніякий, а бал заробити можна.

Читайте також:
Скам'янілих Errors

Цікаво, що для проживання в англомовній країні потрібно отримати 5-6 балів, а для навчання – 7-7,5 балів.

IELTS сертифікат дійсний тільки два роки, тому, щоб повторного його відмінно здати, не варто розслаблятися і закидати уроки з англійської.

Досліджуваний проходить такі етапи іспиту: читання, письмо, аудіювання, говоріння, які, як нам відомо вже, що складаються з ряду питань по різним темам, текстів і аудіозаписів, які необхідно переказати або написати за ним оглядовий матеріал, застосування своїх знань у розмовної мови і т. п. При цьому, оцінюється в буквальному сенсі все: лексика, граматика, зміст, вимова, розуміння, орієнтування в матеріалах.

Сертифікат IELTS точно не з тих, які припадають пилом на поличці. Навчання за кордоном, робота, ПМП за кордоном + реальне володіння англійською – формула успіху.

Іспит TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

Test of English as a Foreign Language – американський варіант тестування на знання англійської мови. Сертифікат TOEFL необхідний тим, хто прагне навчатися у вузах США і Канади, працювати за кордоном або проживати там.

На сьогоднішній день є кілька варіантів здачі іспиту: на папері, через комп’ютер і онлайн, які містять завдання на читання, письмо, аудіювання, а також комбіновані завдання.

Іспит оцінюється за шкалою від 0 до 120 балів. Виконавши хоча б по одному завданню з кожного блоку, кандидат має всі шанси отримати високий бал.

Як і IELTS, TOEFL сертифікат дійсний 2 роки. Потім – нова підготовка, нові випробування, нові результати.

При проходженні будь-якого з курсу в нашій школі Ви також отримуєте сертифікат на знання.

Міжнародні сертифікати з англійської мови – показник гідного володіння іноземною мовою: вміння орієнтуватися в різноманітних темах, підтримувати розмову, вести листування, читати кореспонденцію і т. д.

Хочете здати іспити з англійської мови та відкрити для себе двері в світле майбутнє? Пропонуємо Вам Інтенсивний підхід до справи! Приходьте в Native English School на уроки по граматиці, розмовні клуби – займайтеся комплексно і у вас все вийде!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн