Мультфільми для навчання англійської мови дітей та дорослих

Всім відомо, що в багатонаціональних сім’ях, дитина з дитинства починає розмовляти на тих мовах, на яких з ним спілкуються рідні. Він не завчає переклад, не вчить слова спеціально, а прекрасно розуміє всі мови, як рідної. За твердженням педагогів і психолингвистов, щоб успішно вивчити англійську, необхідно якомога раніше починати слухати правильну іноземну мову.
multfilmy dlya obucheniya anglijjskomu yazyku detejj i vzroslykh12 Мультфільми для навчання англійської мови дітей та дорослихМультфільми для навчання английскомуС багатомовними сім’ями все зрозуміло. Але як бути, якщо у вас звичайна російська сім’я? Прекрасним варіантом прослуховування правильної мови, без акценту будуть пізнавальні англійські мультфільми. Вони помістять малюка в англомовне середовище. При цьому йому не потрібно буде вчити переклад слів і зубрити правила. Радість від перегляду яскравих подій, що відбуваються на екрані, викличе у дитини інтерес і спонукає його до вивчення.

Діти розуміють все на інтуїтивному рівні. Сюжет їм зрозумілий, а розпізнавати слова і фрази йому допомагає контекст, при якому він запам’ятовує їх як рідну мову. При цьому малюк вникає в інтонацію, на підсвідомому рівні запам’ятовує, як правильно вимовляти пропозиції. Мова запам’ятовується на все життя, залишивши позитивні враження та чудовий результат.

У мультфільмах, спеціально адаптованих для вивчення англійської, смішно і весело пояснюється граматика, забавні головні герої навчають малюків іноземної, за допомогою мультиків вводяться нові слова і вирази. Навчальні мультфільми англійської здорово допомагають батькам у навчанні мови своїх діток.

Мультфільми для дорослих і дитеи

Звичайно, мультфільми прийнято дивитися дітьми, але при вивченні англійської, мультики можуть стати в нагоді і дорослим. Адже вони роблять процес цікавіше і цікавіше. Розвага і навчання — це мрія всіх батьків і дітей. У таких мультфільмах відсутні складні мовленнєві звороти і сленг, дикція розмірене і чітка.

Читайте також:  Business Vocabulary: Leaving a Job (Вихід з роботи)

Спеціалізовані мультики покликані забезпечити хороше слухове сприйняття англійської мови, правильне вимова, розуміння інтонації і поповнення словникового запасу. Ці мультфільми є відмінним доповненням до основного курсу навчання англійської, як для дітей, так і для дорослих. Захоплюючі та цікаві помічники — шлях до успіху у вивченні мови.

Зверніть увагу на наступні мультфільми:

MUZZY in Gondoland

multfilmy dlya obucheniya anglijjskomu yazyku detejj i vzroslykh13 Мультфільми для навчання англійської мови дітей та дорослих«Маззі в Гондоландии» — чудовий навчальний мультиплікаційний фільм для початківців англійською мовою. На прикладах, дуже легко пояснюються основи граматики: від простого до складного. Веселі граматичні вставки, незвичайні герої, цікавий сюжет. Прекрасний варіант для вивчення мови.

Головні герої:

  • Принцеса, закохана в садівника, а не в принца
  • Злий радник, який думає про принцесу, а не про справи
  • Інопланетянин, але не злий, а добрий, зелений і великий, який відчуває голод до такої незвичної їжі, як годинник
  • Король і королева

Цікаво? А ще в мультику багато смішних і забавних моментів, які допоможуть вам у навчанні. Дивіться, розважайтеся і вчіться!

Pocoyo

multfilmy dlya obucheniya anglijjskomu yazyku detejj i vzroslykh14 Мультфільми для навчання англійської мови дітей та дорослихВ «Спокої» чудовий грамотний англійську! Слухаючи гарну мова диктора, ви зрозумієте, яким повинен бути класичний правильний англійську мову! Тому дивіться, слухайте і вчіться!

«Pocoyo» — заслуговує вашої пильної уваги. Головний герой — невгамовний і веселий забіяка Спокої, завжди шукає собі пригоди. А допомагають йому в цьому його вірні друзі-товариші: активна пташка Пато, «спляча пташка» на дереві, забавна собачка Лула і рожеве слоненя Еллі.

Cookies Nursery Rhymes

multfilmy dlya obucheniya anglijjskomu yazyku detejj i vzroslykh15 Мультфільми для навчання англійської мови дітей та дорослихБагато дітки люблять співати пісеньки разом з мультиплікаційними героями. Коротенькі пісеньки, написані відомі дитячі вірші у виконанні головних героїв. На маленьких глядачів справляють велике враження.

Музичний мультфільм «Cookies Nursery Rhymes», в якому зібрані кращі дитячі пісеньки у виконанні дитячого хору, обов’язково сподобається малюкам! Перед кожною пісенькою звірятка — кенгуреня, качечка, і котик ведуть короткий пізнавальний діалог. Діти запам’ятовують і пісеньки, і слова.

Читайте також:  Використання some, any, no.

Висока ефективність вивчення іноземних мов через мультфільми не піддається сумніву. Причому метод насправді підходить не тільки малюкам. Дорослі також чудово сприймають нову інформацію. При цьому від них не вимагається неймовірною самодисципліни і самоконтролю, які просто необхідні при використанні книг.

Мультфільми вам в допомогу!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: