Найкращі курси англійської мови в Москві

Знання англійської мови в сучасному світі давно перестало бути модою і стало необхідністю. Комфортні подорожі, робота за кордоном, знайомство з іноземцями — усе це практично неможливо без англійської мови. Один з найбільш ефективних способів його вивчення — спеціальні курси. Знайти найкращі курси англійської мови не так просто, ринок переповнений різними пропозиціями. Десь ведеться робота в групах, де-то індивідуально. На одних курсах навчання ведеться російською, на інших вітається постійна мовна практика, десь задають домашні завдання, а де-то немає. Ми постаралися знайти для вас найкращі курси англійської мови в Москві.

luchshie kursy anglijjskogo yazyka v moskve Найкращі курси англійської мови в Москві

10 кращих мовних курсів

1. SkyEng

SkyEng — найбільша онлайн-школа англійської мови у Східній Європі. Формат «англійська Skype» зручний людям з великою зайнятістю, яким важливо самостійно вибирати час навчання. SkyEng контролює весь процес навчання і відповідально підбирає викладача для кожного учня. Пробне заняття в школі безкоштовно, а самі заняття проводяться цілодобово.

Ціна: від 690р;

Посилання: https://skyeng.ru

2. ВКС-IH

Компанія ВКС-IHC з 1995 року — частина міжнародної мережі мовних шкіл International House World Organisation (IHWO). Компанія пропонує широкий вибір освітніх програм для всіх віків. Навчання проводять викладачі, які володіють кваліфікацією і/або дипломами CELTA/DELTA. ВКС-IHC має 40 шкіл в різних районах Москви і Підмосков’я.

Ціна: від 615р;

Посилання: http://www.bkc.ru/

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Читайте також:
Ідіоми про будинку, або "home" idioms | Блог про англійською мовою від EasySpeak

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

3. English First

English First — міжнародні курси по вивченню англійської мови. В рамках навчання об’єднані як мовне навчання, так і наукові досягнення, культурний обмін і освітні подорожі. У штат EF входять 46500 співробітників на всіх континентах. Для навчання пропонується широкий вибір програм, орієнтованих на різний вік і рівень підготовки.

Ціна: від 319р;

Посилання: http://www.ef.ru/

4. ACE (American Club of Education)

Система навчання в American Club of Education розроблялася з опорою на визнані у всьому світі методики EFL (English as a Foreign Language) та ESL (English as a Second Language). Навчання будується на поєднанні традиційної та комунікативної і традиційної методик. Крім загального курсу англійської мови, ACE пропонують великий вибір спеціалізованих програм.

Ціна: від 420р;

Посилання: http://www.english-language.ru/

Language Link виступає як платиновий партнер Кембриджського університету і є авторизованим центром по прийому Кембриджських іспитів на території РФ.

Ціна: від 630р;

Посилання: http://languagelink.ru/

luchshie kursy anglijjskogo yazyka v moskve1 Найкращі курси англійської мови в Москві

6. ALIBRA SCHOOL

Школа ALIBRA SCHOOL існує з 2000 року. У школі існують програми і тематичні тренінги для будь якого рівня знання мови і будь-яких цілей (подорожі, навчання, спілкування, роботи, ділове спілкування). У ALIBRA SCHOOL проводяться безкоштовні уроки, майстер-класи, розмовні клуби та спеціальні граматичні консультації.

Ціна: від 500р;

Посилання: https://www.alibra.ru/

7. Denis’ School

Компанія Denis’ School створює власні методики навчання та вдосконалює існуючі. Компанія пропонує різноманітні програми навчання для дорослих і дітей з будь-яким рівнем володіння мовою. У Denis’ School є 15 патентів на численні ноу-хау, які вони використовують у роботі. У штаті компанії задіяно понад 1800 викладачів.

Читайте також:
Household Idioms

Ціна: від 296р;

Посилання: http://www.dschool.ru/

8. English Dom

English Dom — школа англійської мови, яка надає якісне онлайн-навчання онлайн, гарантуючи занурення в мовне середовище. В школі працює понад 200 викладачів мови, що викладають по десяти авторськими програмами. English Dom пропонує безкоштовний перший урок і безкоштовну заміну викладача в процесі навчання.

Ціна: від 590р;

Посилання:https://www.englishdom.com/

9. Windsor

Школа Windsor — лідер з підготовки до IELTS. У кожного викладача школи є сертифікат, який дозволяє викладати англійську як іноземну. Основними напрямками навчання є: загальна англійська (General English), курси підготовки до іспиту IELTS, англійська для підлітків і дітей, бізнес-англійська, а також курс юридичної англійської мови.

Ціна: від 563р;

Посилання: http://www.windsor.ru/

10. Вищі курси іноземної мови МІЛ

Вищі курси іноземної мови МИЛИЙ засновані в 1992 році і є авторизованим центром підготовки до Кембриджських іспитів (KET, PET, FCE, CAE, BEK, TKT, IELTS, CPE). Заняття проходять в групах або індивідуально. Можна самостійно вибрати викладача (російськомовний або носій мови) і цікаву програму (розмовна англійська, англійська і т. д.)

Ціна: від здатності 480р;

Посилання: http://vkmil.ru/

Відео про те, як вибрати курси англійської мови:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн