Найкращий день з нами в Native English School

Drama Club пройшов, як завжди, дуже весело. Nick знає багато секретів, як веселити наших студентів різноманітними іграми, розігруванням ролей і всілякими імпровізаціями. Весь час я чула веселий сміх, творча робота кипіла, а англійська мова вчився сам по собі дуже невимушено і ефективно))). Як і передбачалося в аудиторії Bahamas кипіла робота та активна діяльність, студенти по закінченню заняття сяяли щастям і радістю.

Потім після «перерви» всі дружно перемістилися в Trinidad & Tobago дивитися фільм «Stories We Tell». Фільм «Історії, які ми розповідаємо» складається з інтерв’ю, що його творець Сара Поллі бере у членів сім’ї. При цьому вона виявляє, що істина часто залежить від того, хто і що говорить. Вона розпитує членів сім’ї, задає однакові питання і виявляє при цьому відповіді, які суперечать одна одній. Так як кожен з тих, хто звертається до свого минулого, опирається на власне сприйняття тих подій. Цей фільм досліджує невловиму природу правди і пам’яті, і є дуже особистою картиною про те, як наші розповіді формують і визначають нас як людей, і малює глибоку, місцями забавну, картину людської історії. Це дуже глибокий і тонкий фільм, я впевнена, він сподобався всім.

Ну що ж, ми чекаємо Вас у наступну суботу, що б веселити, розважати, але при цьому удосконалити Ваш англійська мова. Приємного всім завершення вихідних і до нових зустрічей в клубі Native English School.

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Читайте також:
Форми дієслів в англійській мові
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн