Найпростіші способи практикувати англійську у Києві

«У мене середній рівень англійської мови, але я не можу говорити вільно». «Я по-англійськи все розумію, а відповісти не можу». «Мені потрібно розговоритися»… Такі і подібні фрази в Native English School ми чуємо кожен день. Вивчають англійську мову часто стикаються з однією і тією ж проблемою – відсутністю практики реального спілкування. Наша школа пропонує різні «спикинги» і «конверсейшены» – розмовні заняття з носіями мови в Києві.

Але що ж робити за межами навчального закладу? З ким спілкуватися по-англійськи?

samye prostye sposoby praktikovat anglijjskijj v kieve1 Найпростіші способи практикувати англійську у Києві«Говори англійською з друзями», – радить турботлива мама. «Ти ж на роботі і так весь час speak english», – дивується батько. «Так твій англійська ідеальний», – радіє бабуся. Знайомі фрази? Тільки от чомусь english talks with friends ніяк не переростають у повноцінні діалоги і обмежуються тільки hello ок, може ще парочкою знайомих слів. На роботі спрацьовує перемикач перекладу «російська англійська» і підсвідомість видає якісь завчені фрази.

Так як же і де попрактикуватися у спілкуванні англійською в Києві? Можливостей розмовної практики безліч, варто тільки розширити своє бачення вивчення англійської!
Як швидко заговорити англійською?

Рекомендуючи нашим студентам відвідувати комплексні заняття, – Book classes – ми акцентуємо увагу на тому, що урок включає в себе всі види діяльності, необхідні для продуктивного вивчення мови: читання, письмо, говоріння, аудіювання.

Розберемо докладніше кожен компонент і дізнаємося, куди піти займатися англійською в Києві, щоб поліпшити свої навички.

Література англійською мовою

samye prostye sposoby praktikovat anglijjskijj v kieve2 Найпростіші способи практикувати англійську у КиєвіНауково-популярна та художня література англійською мовою, а також мультимедіа, представлені в Американської бібліотеки імені Віктора Китастого в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». На базі бібліотеки регулярно проводяться розмовні клуби та обговорення прочитаної літератури. За всіма новинами і розкладом зустрічей можна стежити на сайті http://al.ukma.edu.ua/. Сплачуйте членство в бібліотеці – 100 грн. в рік – і приходьте практикуватися в англійській.

Читайте також:
Складання планів

У науково-технічній бібліотеці НТУУ «КПІ» теж є література англійською, переважно художня. Але якщо дуже цікаво, можна попросити знайти і вузькоспеціалізовані видання. Дізнатися, які книги є в наявності і що можна почитати, дивіться на сайті http://library.kpi.ua/. Не будучи студентом університету, ви можете взяти книгу по посвідченню особи, абсолютно безкоштовно і насолоджуватися її прочитанням в стінах бібліотеки.

Посткроссінг: вчимося писати англійською правильно

samye prostye sposoby praktikovat anglijjskijj v kieve3 Найпростіші способи практикувати англійську у КиєвіЧитаючи книжки, ви запам’ятовуєте не просто значення нових слів, а й їх написання. Не втомимося повторювати, що грамотна людина – розвинена особистість. Тому приділяйте письма та грамоті англійської мови достатньо уваги. Застосувати на практиці навички написання речень англійською можна, беручи участь у проекті postcrossing.

Посткроссінг – це програма по обміну листівками людьми зі всього світу. Що цікавого у пересиланні картинок? Історії, пов’язані з ними!

Давайте розберемося: зареєструвавшись на сайті потрібно внести свою адресу для отримання, а також запросити адресу для відправлення листівок. Програма згенерує дані і видасть інформацію про те, куди полетить ваша звістка. Але, погодьтеся, відправляти просту картинку нудно. Та й що, дивлячись на неї, відчує адресат? Додавши коротенький розповідь про зображеному або про те, що пов’язує вас з цим місцем, листівка наповниться справжніми емоціями. Важливо донести ці почуття як? Правильно, на міжнародному англійською мовою, зрозумілою всім!

Англійські розмовні клуби в Києві

samye prostye sposoby praktikovat anglijjskijj v kieve4 Найпростіші способи практикувати англійську у КиєвіВідмінне місце для розмовної практики – Американський дім – культурний центр, де за підтримки посольства США в Україні проводяться різні виставки, майстер-класи, лекції, показ фільмів і все-все-все англійською мовою. Це як потрапити в Штати, не виїжджаючи з Києва. А що найголовніше – відвідування цього дивовижного центру абсолютно безкоштовне. При вході потрібно тільки пред’явити посвідчення особи. За всіма деталями проведення заходів можна стежити на офіційному сайті.

Читайте також:
Вивчення англійської мови з носієм: особливості та підводні камені

Захоплююче проведення часу всім, хто хоче говорити по-англійськи вільно пропонує English Mafia Club. Щотижня в клубі проходять не просто зустрічі з носіями мови, а справжні гри в популярну гру «Мафія» англійською. Ні про яке мовному бар’єрі і мови бути не може, адже гра так затягує, що вся увага фокусується на пошуку бандитів, поліції, на спостереженні за реакцією і словами інших гравців. Як запевняють члени клубу: для того щоб грати англійською в «Мафію», досить прийти і почати грати. Такий підхід до англійської дуже приваблює!

Для бажаючих посидіти невеликою компанією і поспілкуватися у тісному колі Language Exchange club Kyiv проводить зустрічі в центрі міста. Іноземні студенти викладають на сторінці спільноти свої пости з пропозиціями зустрічей і практики англійської. Доступ до інформації відкритий для всіх, зустрічі безкоштовні. Це відмінна можливість поговорити по-англійськи в Києві та знайти нових друзів.

Де подивитися фільми англійською в Києві?

samye prostye sposoby praktikovat anglijjskijj v kieve5 Найпростіші способи практикувати англійську у КиєвіУрізноманітнити дозвілля і по-новому поглянути на вивчення англійської допоможе перегляд фільмів мовою оригіналу. «Живі» вирази, усталені конструкції, крилаті фрази… Кінострічки, серіали, мультфільми – цілий джерело знань.

Якщо вам вдома не змусити себе вчитися навіть за кінофільмів, пропонуємо відвідати кінотеатри, де показують фільми по-англійськи в Києві.

Кінотеатр «Жовтень» Тут часто проходять міжнародні фестивалі, в тому числі і англійського кіно. Ремонт після пожежі в будівлі зробили відмінний, сайт працює відмінно, тож слідкуйте за афішами, обирайте фільм, збирайте друзів і насолоджуйтеся оригінальними картинами.

Кінотеатр «Мультиплекс» Вибір фільмів англійською в мережі невеликий, але глядачам пропонують новинки кінематографа мовою оригіналу.

Кінотеатр «Київ» Здається, це одне з найкращих місць, де можна подивитися фільми англійською. І не тільки фільми! Тут регулярно проводиться фестиваль «Англійський театр в кіно», де можна побачити фільми-спектаклі.

Читайте також:
Ремонт і лагодження речей

Як бачите, способів для вивчення та практики англійської в Києві достатньо. Нам запропоновано стільки можливостей, що гріх скаржитися. Давайте навчимося все це використовувати і застосовувати для своєї користі! Не забувайте, що в Native English School, крім групових уроків з носіями мови, є і безкоштовні розмовні клуби – Theatre, Drama, Movie, Alias. З нами говорити по-англійськи просто!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн