Натхнення і мотивація дізнаватися нове: Як почати і не кинути вивчення англійської?

vdokhnovenie i motivaciya uznavat novoe: kak nachat i ne brosit izuchenie anglijjskogo 8 Натхнення і мотивація дізнаватися нове: Як почати і не кинути вивчення англійської?

Вітаємо нашого потенційного студента!

Часто, замислюючись про те, чи не почати нам нову серйозну справу, скепсис говорить нам: «Кинь, адже ти ж не протримаєшся і місяця». Дійсно, заняття з англійської мови – це серйозна справа, яка вимагає уважності, так і посидючості. У цій стаття ми постараємося з’ясувати, як же мотивувати себе, щоб пройти курс уроків з нуля або продовжити навчання після перерви?

Для кого-то мотивацією служить переїзд в англомовну країну, хтось мріє про роботу за кордоном, а комусь, навпаки, знання необхідні для роботи в Україні. Вивчення розмовної англійської мови є необхідністю в сучасних умовах життя.

 

Як мотивувати себе записатися на курси англійської мови?

vdokhnovenie i motivaciya uznavat novoe: kak nachat i ne brosit izuchenie anglijjskogo 9 Натхнення і мотивація дізнаватися нове: Як почати і не кинути вивчення англійської?Мотивація – це не тільки голос у нас в голові, який схвалює і спонукає робити ті чи інші вчинки. Це, насамперед, конкретні цілі, яких людина хоче досягти. Задайте собі питання — для чого ви збираєтеся вивчати іноземну мову: для бізнесу або побутового використання? Це може бути кар’єра, зміна місця проживання, а може вам просто не хочеться пропускати повз всю ту інформацію, яку ви не розумієте з-за мовного бар’єру? Такі конкретні відповіді дадуть цілком реальні результати. Чим реальніше ви будете уявляти собі кінцеву мету, тим відчутніше буде мотивація і бажання прогресувати.

Разом з Native English вам буде набагато легше не кинути справу на півдорозі – наші викладачі влаштують цікаві та ефективні заняття.

Ось кілька порад, які допоможуть вам досягти бажаного:

  • Позначте собі конкретну мету, для який вам необхідні заняття з англійської.
  • Задайте собі питання – як мені досягти бажаного? Вас цікавить швидке вивчення іноземних мов і інтенсивний курс? Або ж хочете весело дізнаватися нове на групових заняттях? Можливо, вам підійдуть курси англійської мови для дорослих, які знаходяться тільки на початковому рівні? Або ви просто хочете взяти пару уроків, щоб підтягти або освіжити вже наявні знання. (Втім, якщо ви читаєте наш сайт, то без проблем розберетеся, що саме вам підійде =).
  • Почніть вивчення і слідкуйте за тими деталями, які роблять його цікавішим, а які вас демотивують. Концентруйте увагу на позитивних аспектах, а нецікаві і нудні ж спробуйте сприймати як «необхідне зло». Так, наприклад, багатьом важко освоїти непросту систему категорій часів у мові – але без неї не вийде будувати красиві, зв’язкові пропозиції. Зрозумівши, навіщо знати те, що здається нудним, вам буде легше налаштувати себе на навчання.
  • Заохочуйте і хваліть себе за успіхи. Ви відповіли правильно на всі запитання викладача? Ідеально побудували діалог з однокурсником? Все це – маленькі перемоги, які ведуть до великого торжества. Особливо класно, якщо вам є кому ці успіхи продемонструвати – рідним, друзям, схвалення з боку діє дуже мотиваційно.
  • Використовуйте знання і поза занять – читайте книги і журнали, блоги і Twitter – іноземна мова не має асоціюватися лише з навчанням і роботою, тоді він стає другим рідним.
Читайте також:
Дні тижня в англійській мові

Демотивацией може бути все що завгодно – від неуспішності до поганого настрою. Не варто піддаватися хвилинним слабкостям – просто почекайте, відпочиньте і знову беріться за справу. Це стає ще легше з вільним графіком нашої школи – просто зробіть паузу, головне – не надто довгу, щоб не «втратити форму».

 

Native English стверджує: спілкування з носіями англійської мови дозволяє відточити майстерність англійського для бізнесу та спілкування

Саме тому, у всіх наших курсах ми приділяємо максимум часу спілкування англійською з носіями мови. Коли ви подолаєте певний рівень, вам навіть не потрібно мотивувати себе яким-небудь чином. Найскладніше – період адаптації – позаду, і вам залишається лише відшліфувати ваші знання до необхідного рівня. Після вивчення розмовної англійської мови ви можете:

vdokhnovenie i motivaciya uznavat novoe: kak nachat i ne brosit izuchenie anglijjskogo 10 Натхнення і мотивація дізнаватися нове: Як почати і не кинути вивчення англійської?

  • переїжджати в іншу країну або відправитися на навчання.
  • Розширити свій профіль діяльності.
  • Розуміти контент в оригіналі.

Після того, як опануєте діловою англійською мовою, для вас відкриваються:

  • Вакансії за кордоном.
  • Серйозні кар’єрні варіанти в Україні.

Школа Native English вміє мотивувати своїх учнів і робити навчання цікавим і послідовним. Якщо ви хочете переконатися в цьому – запишіться на безкоштовний урок.

В Native English School ми завжди раді людям, які проявляють інтерес до занять англійською. Чекаємо вас на наших курсах!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн