Навчальний мультфільм Muzzy дивитися онлайн

Привіт, дівчата і хлопці, а також їх батьки! Починаючи вивчати англійську з раннього дитинства, дуже важливо зробити цей процес максимально ігровим і захоплюючим. З цією метою відома інформаційно-розважальна служба BBC створила навчальний мультфільм «Muzzy». Це спеціальна програма для покрокового оволодіння англійською мовою з перших азів для дітей.

obuchayushhijj multfilm muzzy smotret onlajjn18 Навчальний мультфільм Muzzy дивитися онлайн

Незважаючи на те, що спочатку програма розроблялася виключно для дітей, її успішно використовують початківці старшого покоління. Навчальний матеріал поділено на дві частини. Після успіху відео лекцій першій частині — «Muzzy in Gondoland» (Маззі в Гондоллэнде), — виробники випустили ще одну, не менш успішну серію повчальних уроків — «Muzzy Comes Back» (Повернення Маззі) або просто «Muzzy II». У кожній частині по 6 епізодів.

Сам мультфільм вийшов в ефір ще в далекому 1986 році. Але, незважаючи на «старість», цей курс до цих пір є дуже популярним і затребуваним серед початківців вивчати англійську і серед викладачів іноземної мови. Крім англійської, є також варіанти для вивчення французької, німецької, італійської та іспанської мов. У Росії він транслювався в епоху розвалу СРСР в 1990 році в передачі «Дитячий час».

Кілька слів про персонажів «Muzzy»

У центрі уваги глядачів мультфільму знаходяться не
obuchayushhijj multfilm muzzy smotret onlajjn19 Навчальний мультфільм Muzzy дивитися онлайнскільки головних і другорядних персонажів, які допомагають дітям пізнати основи англійської мови:

  • Muzzy — великий, схожий на ведмедя, прибулець зеленого кольору. Головний персонаж, навколо якого і розвиваються події мультика
  • Sylvia — собака породи пудель, яка є принцесою королівства «Gondoland»
  • King of Gondoland — король держави, предстающий в образі лева
  • Queen of Gondoland — дружина короля, яка, чомусь є ласкою (Оказывпется якщо схрестити ласку і лева, то вийде пудель: lol:)
  • Corvax — придворний троль, який виконує функції палацового рахівника-комп’ютерника
  • Cat — просто Кіт, який допомагає тролеві. Захоплюється комп’ютерними азартними іграми
  • Timbo — бульдог-рецидивіст, спільник Corvax-а. З’являється у другій частині
  • Trader — бандикут, що торгує фруктами. Перший з ким зустрівся Маззі в 1 епізоді, прибувши на Землю
  • Bob — закоханий в принцесу пес-садівник, який доглядає за великим садом при королівському палаці
  • Norman — чоловік, який фігурує у всіх навчальних вставках
Читайте також:  Прислівники способу дії (Як? Яким чином?)

Всі дійові особи були озвучені професійними дикторами та носіями мови. У цікавій формі, цікавою для дітей, подаються ази англійської лексики і граматики. На кожному окремому уроці розглядаються нові слова і фрази, поширені словосполучення, граматичні правила, які систематизовані по темі і за змістом.

Muzzy in Gondoland

Частина 1 починається з того, що Маззі на літаючої тарілці приземляється в Гондолэнде. Гігант абсолютно не в курсі місцевих законів і традицій, від чого відразу потрапляє в різні конфузные ситуації. Інопланетянин, вважаючи, що залізні предмети це їжа, починає харчуватися годинами, паркувальними лічильниками та іншими потрібними речами, в результаті чого потрапляє в поліцію.

У в’язниці Маззі виявляється в одній камері з придворним садівником Бобом, який потрапив у поліцію з-за неабияких пристрастей, що розігралися в палаці. Гігант і пес швидко подружилися, що втік з ув’язнення. Принцеса допомагає втікачем сховатися від переслідування. Боб і Маззі допомагають королю перемогти підлого Корвакса. Боб і Сільвія одружуються, а інопланетний гість повертається на батьківщину.

Muzzy Comes Back

Як я вже говорила, мультфільм дуже сподобався глядачам, і в 1989 році розробники випустили другу частину курсу. У другій частині Маззі знову прибуває в Гондоллэнд на вечірку, влаштовану в його честь. Але на вечірці відбувається нещастя — підлий Корвакс зі своїм спільником Тимбо, викрадають дочку Сільвії і Боба — Аманду. Добрий інопланетянин знову виручає свого друга з біди, а лиходії — справедливо покарані.

Дивитися також всі серії мультфільму «Muzzy in Gondoland» онлайн на нашому сайті. Запевняю, вам сподобається, і ви не пошкодуєте про витрачений час.

Корисні рекомендації

Якщо ви хочете дивитися мультфільм з навчальною метою, то краще субтитри відключити. Вчіться сприймати англійську мову на слух. Бажано включати субтитри тільки у виняткових випадках, коли без них взагалі не зрозуміло, про що ведеться розмова. Однак, як показала практика, суть діалогів, зрозуміла з контексту і дій персонажів.

Читайте також:  Корисні поради по поповненню словникового запасу

Один урок рекомендується переглядати до повного засвоєння лексики і граматики. Тільки засвоївши навчальний матеріал одного уроку, можна сміливо переходити до перегляду і вивчення наступної лекції. Намагайтеся в день вивчати не більше і не менше 1 серії.

Ось такі прості рекомендації! Приємного перегляду! Бажаю вам успіхів і гарного настрою! До скорого!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: