Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійської

Про значущість володіння людиною англійською мовою в наш час говорити не доводиться. Туристичні поїздки за кордон, ділові переговори, зустрічі з іноземними гостями… У сучасному світі знання англійської мови допомагає людям процвітати в багатьох сферах діяльності і відчувати себе більш впевнено. Заняття з репетиторами, на курсах, у школах і університетах, при бажанні і старанні, можуть дати прекрасні результати. Але вибираючи навчання англійської за кордоном, шанси швидко і просто вивчити мову в рази підвищуються.

Перебуваючи в мовному середовищі, щодня спілкуючись з носіями мови, можна і не помітити, як уявний переклад фраз відходить на другий план, а на заміну приходить легка і вільна мова. Курси англійської за кордоном – це чудова можливість покращити свої знання, отримати максимум практики і розвинути навички спілкування. Сьогодні ми розповімо вам про кращих місцях, де можна вивчити англійську.

Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійської

obuchenie za rubezhom: 5 luchshikh mest dlya izucheniya anglijjskogo10 Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійської

США

Америку, за безліч цікавих та вигідних навчальних програм, для вивчення та практики англійської мови вибирають мільйони людей зі всього світу. Система, за якою навчаються іноземні студенти в США, передбачає ознайомлення не тільки з основами мови, але і з тими умовними темами, які покликані розвивати в людині якості активності, нестандартного мислення і прояву себе. Курси англійської мови в США є в багатьох містах: Нью-Йорку, Вашингтоні, Сіетлі, Гаваях… Список можна продовжувати і продовжувати. Головне, чим потрібно керуватися при виборі курсів – це програми, які пропонує той чи інший заклад.

obuchenie za rubezhom: 5 luchshikh mest dlya izucheniya anglijjskogo11 Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійськоїНайпопулярнішими вважаються школи English Language Center (Лос-Анджелесі, Бостоні, Санта-Барбарі), Кaplan Аspect (Нью-Йорк, Філадельфія, Майамі, Чикаго та ін), Embassy, філії якої знаходяться не тільки в США, але і в Канаді, Австралії, Великобританії. Не варто забувати про вибір місця проживання: деякі коледжі та університети пропонують кімнати в кампусі – студентському містечку, можна оселитися в добродушною сім’ї, яка приймає приїжджих і надає житло за мінімальну плату.

Вирушаючи в Америку, студенти проводять час весело та з користю. Після закінчення можна з легкістю вступити в університет і побудувати перспективну кар’єру. Познайомившись з культурою країни, відвідавши дивовижні пам’ятки, знайдеш нових друзів і покращити знання англійської мови, можна відчувати себе по-справжньому щасливою людиною!

Читайте також:
Вивчаємо мову: Що почитати англійською?

Великобританія

Вважається, що самий високий рівень якості вивчення англійської мови у великій Британії. Незалежно від того, де ви плануєте вивчати мову – в коледжі або університеті, можете бути впевнені, що з вами будуть працювати кваліфіковані педагоги, вам нададуть найкращі навчальні матеріали та сучасні можливості для ефективного навчання.

obuchenie za rubezhom: 5 luchshikh mest dlya izucheniya anglijjskogo12 Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійськоїКурси англійської в Англії та їх програми – багатопрофільні: починаючи від основного курсу, закінчуючи спеціалізованими з мистецтва, бізнесу, спорту і т. д. Проживання іноземних студентів можливе як в студентських містечках, так і в приймаючих сім’ях або в орендованих кімнатах/квартирах. Вартість варіюється від місця розташування. Та й освіта тут не з дешевих, але його результати повністю виправдовують витрати. Дипломи, отримані в навчальних закладах Британії, цінуються у всьому світі, і дозволяють власнику продовжити навчання у найкращих вузах країни, в майбутньому влаштуватися на престижну роботу.

Зверніть увагу на такі школи: EF (Лондон, Манчестер, Оксфорд, Кембридж та ін), Regent Individual (Лондон, Оксфорд, Кембрідж, Единбург), University of the Arts London (Лондон).

Відкрийте для себе захоплюючий світ! Навчання англійської за кордоном допоможе досконало вивчити класична англійська мова і набратися яскравих вражень на все життя!

Канада

Українські студенти часто вибирають Канаду, як місце для вивчення англійської за кордоном. Чому? Все просто: мільйонна українська діаспора нікому не дасть відчути себе самотнім; тут зосереджена велика кількість коледжів для іноземців, а також пов’язаних з ними університетів, obuchenie za rubezhom: 5 luchshikh mest dlya izucheniya anglijjskogo13 Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійськоїщо дозволяє продовжувати навчання і підвищувати свій рівень знань безперервно; тут і навчання, і проживання набагато дешевше, ніж в інших країнах.

У мовних школах в Канаді також можна поєднувати основні курси з вивчення англійської з профільними. Великий вибір програм пропонують мовний центр ACCESS (Торонто), ILAC (Торонто, Ванкувер), King George International College (Торонто, Ванкувер, Вікторія, Галіфакс, Суррей), Sprachcaffe (Оттава, Калгарі, Монреаль та ін). Цікаво, що навчальні програми для приїжджих, крім лекцій і семінарів, включають в себе ще й екскурсії, студентські зустрічі, вечірки для знайомства, знаходження нових друзів і тренування своїх розмовних навичок.

Читайте також:
Діалог англійською мовою: зустріч друзів

Сінгапур

Як вам варіант вивчення англійської мови в Сінгапурі? «Дивно», – подумаєте ви. Аж ніяк! Острів-місто-країна пропонує якісні, і навіть більш доступні для іноземців курси.

Сінгапур – це центр англомовної Азії. Англійська – це один з офіційних мов, і на ньому говорять практично всі. Обирати для вивчення та практики іноземної мови можна і школи, коледжі, університети. Програми пропонуються різноманітні: для дітей, дорослих, пенсіонерів. obuchenie za rubezhom: 5 luchshikh mest dlya izucheniya anglijjskogo14 Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійськоїКожен, хто зважиться вирушити в цю країну за новими знаннями, обов’язково її знайде. Щоденна розмовна практика, сприйняття на слух і незвичайні академічні програми допоможуть отримати швидкий результат.

Навчальні заклади в Сінгапурі: GEOS Singapore, Kaplan Higher Education Academy (KHEA), Inlingua Singapore. Ці установи вже стали популярними в усьому світі і випустили тисячі щасливих студентів. Ефективне сучасна освіта допомогло багатьом розкрити себе, знайти успішну кар’єру, досягти бізнес-вершин.

Як і в інших країнах, проживання тут можливо в апартаментах, в приймаючій сім’ї або студмістечку.

Відвідати барвисту азіатську країну з багатою культурою, вивчити англійську і стати на крок ближче до своєї мрії – що може бути цікавіше?!

ПАР

Так-так, саме Африку розглянемо як одне з кращих місць для вивчення англійської за кордоном. Девіз держави – «Різні люди об’єднуються». У Кейптауні сходяться дороги студентів з багатьох країн світу, які прагнуть вивчити іноземну мову і при цьому побачити дивовижний світ у всій красі. Дика природа, сафарі, море і пляжі… obuchenie za rubezhom: 5 luchshikh mest dlya izucheniya anglijjskogo15 Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійськоїнавчання буде проходити в невимушеній атмосфері, знання поглинатися простіше, а розмовна мова ставати все краще!

Мовні школи пропонують всім бажаючим доступні і цікаві програми, проживання в затишних і комфортних резиденціях. Навчальні заклади, розташовані в Кейптауні: LAL Cape Town – найбільша школа англійської мови у Південній Африці, член English Language and Travel Association of South Africa (ELTASA). У школах SASE (South African School of English), International House і EuroCenter працюють досвідчені педагоги, в них представлені сучасні програми і видаються дипломи високого зразка. У ПАР безпечно, цікаво і пізнавально. Досвід, який можна тут отримати, буде безцінним!

Читайте також:
My або mine? Присвійні займенники та прикметники. Possessive Pronouns Adjectives and

Програми з вивчення англійської за кордоном

Як було зазначено раніше, представлені країни пропонують різні види навчальних програм. Основні з них можна об’єднати в такі пункти:

 • Загальні програми. Заняття передбачають вивчення головних аспектів мови, отримання ключових мовних навичок і, звичайно, практику спілкування з носіями мови.
 • Інтенсивні програми. Заняття проходять в прискореному темпі: більша кількість занять, більше навчальних матеріалів для вивчення в максимально короткі терміни. Акцент робиться на слухове сприйняття, розуміння, поліпшення словникового запасу і розмовних навичок.
 • Програми підготовки до міжнародних іспитів. Хочете вступити в університет за кордоном? Хочете професійно володіти англійською? Курси зі спеціальними формами підготовки, з лекціями, семінарами і практикою допомагають скласти такі іспити TOEFL, IELTS, GMAT та інші, отримати диплом світового зразка.
 • Бізнес-програми. Прекрасно підходять не тільки для поліпшення словникового запасу та ділової розмовної практики, але і дозволяють опанувати аспектами ведення бізнесу. Програми пропонують спеціальні семінари, тренінги.
 • Літні програми. Вони розраховані на розмірений тип навчання, але не менш результативний. Наприклад, на Гаваях можна насолоджуватися відпочинком в казковому місці, але не забувати про мету приїзду та практикуватися в розмові з носіями мови. У Південній Африці можна не тільки вивчати англійську, але і зайнятися дайвінгом, побродити по тропічним лісам. У невимушеній обстановці і вчитися легше!
 • Приватні уроки. При необхідності всі бажаючі можуть підібрати для себе приватного викладача, який буде займатися англійською особисто і надавати матеріали, конкретно необхідні для студента.
 • Вивчати мову в чужій і далекій країні – це значить учитися бути самостійним, незалежним, більш товариським і відкритим для світу.

  Поки ви не поїхали навчатися за кордон, приходьте в NES. Наші улюблені викладачі з США, Великобританії, Канади розкажуть вам багато цікавого і швидко навчать англійської мови!

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн