Навчаємо, як вести тактику, на Драмі і Муві

Ведення тактики в наш час дуже важливо. Я кажу не просто про військову тактику, а про тактику як такої. Вона допоможе в будь-якому вигляді діяльності в нашому житті. Як і гра в шахи дуже добре розвиває наші стратегічні навички і обдумування кроків наперед. Люди не сприймають шахи, як важливий вид спорту, я ж вважаю, що люди, які знаються на мистецтві гри в шахи можуть перевершити інших навіть у звичайному спорті. Як прийнято казати: «Ніколи не недооценивай свого ворога».

На Drama Club Ми навчалися тактиці ведення бізнесу. Викладач попросив учасників написати якісь свої ідеї і продати їх. Це оцінювали всі слухачі, тому потрібно було врахувати і їх переваги і взагалі важливість ідеї. Були представлені божевільні ідеї, що викликали щирий сміх, не висміювання, а навпаки, що ідея варта уваги, але ж ніхто не замислювався над нею.

А на Movie ми дивилися фільм «Загін «Америка»: Всесвітня поліція». Тут вже йшлося про військовій тактиці, але це все ж комедія, бо все було з гумором і всі від душі посміялися. Команда «Америка»! Крутіше хлопців зроду не бувало! Команда «Америка» завжди готова прийти на допомогу! Якщо де терористи замишляють чорну справу — команда тут як тут! Ці браві хлопці та дівчата наведуть порядок у всьому світі, навіть якщо… їх про це ніхто не просить. Коли чергова загроза нависла над світом, команда «Америка» зважується на самий розпачливий крок: вербує бродвейського актора Гері Джонстона, щоб той під видом арабського терориста проникнув у лігвище ворогів і дізнався місце знаходження зброї масового ураження. І начебто місія з блиском виконана, але що таке? — на команду озлився весь світ на чолі з «Коаліцією Американських Лицедіїв», а земля знову під загрозою глобального теракту…

Читайте також:
ТОП-10 кращих книг і підручників з англійської мови

Ніколи не втрачайте шансу підвищити ваші навички і взагалі зрости як особистість і член суспільства. Розвивайтеся, розвивайтеся і ще раз розвивайтеся, перефразую слова великих людей.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн