Навіщо вчити англійську мову? 5 основних мотиваторів

zachem uchit anglijjskijj yazyk  5 osnovnykh motivatorov10 Навіщо вчити англійську мову? 5 основних мотиваторівНавіщо вчити англійську? Сьогодні поговоримо на цю завжди актуальну тему. В якості учня, я знаю, як важко вивчити нову мову. Я не кажу про складних граматичних правилах, я маю на увазі труднощі з використанням і практикою мови.

З юних років я дуже вагалася, щоб почати вивчати мову, тому що всі говорили мені, як важко його вивчити і що ви повинні бути генієм, якщо хочете знати англійську. Я знала, що я точно не геній, так що я швидко відмовлялася від будь-якого шансу вивчати другу мову.
Але потім мені довелося вступати в університет, де був потрібний англійська, як один зі вступних іспитів.
У відчаї я звернулася до своєї подруги, яка жила в Англії з раннього віку, за допомогою. Запитала її, як їй вдалося вивчити англійську мову так добре і чи могла вона дати мені які-небудь поради. Її відповідь була такою простою, вона сказала: «Я просто дивилася фільми і слухала багато музики.» Невже так просто?
З тих пір я слідкувала і розвивалася по цьому шляху, а це привело мене в легкий, ефективний і кращий з усіх природний метод навчання мови.
Отже, це не так просто, як просто дивитися фільми і слухати музику. Ви повинні працювати теж. Багато хто, як і я в дитинстві, думають, що вони повинні дізнатися всі правила і досконально знати граматику. Може це має якийсь сенс, але це не повинно бути вашою основною метою.
Я хотіла б порівняти вивчення мови з музикою та грою на музичних інструментах. Якщо ви хочете навчитися грати на гітарі, ви б не почати з вивчення теорії музики, інакше ви б відмовитися від затії з-за її складності. Все, що вам потрібно зробити, це грати пісні і весело проводити час з новим інструментом. Я настійно рекомендую той же настрій у вивченні англійської мови. Почніть з простого розмовної англійської і розгляньте ситуацій і рухайтеся далі, все більше і більше в глибину. Дізнайтеся, як вітати людей, попрощатися і ставити прості запитання.

Наприклад:

“Hi, how are you?”
“My name is____”
“Where are you from?”
Do you like____?”
“How do you say ___? “
“It was nice to meet you”

Після того, як ви відчуваєте, як ви можете вести базовий розмова, можна розглянути базові граматичні структури і рухатися далі. Найголовніше-не бійтеся робити помилки. Розглядайте ваші помилки як частина вашого прогресу. Так що якщо хтось виправляє ваш англійська — це чудово!

Загальновідомі мотиватори навчання англійської мови: кар’єра, зарплата, подорожі, статус, нові знайомства і тд.

Про них читайте тут: Вивчити англійську мову: 7 причин чому він вам потрібен.
Нагадаємо вам про найпростіші причини, навіщо потрібно вчити англійську мову?

5 найпростіших причин для навчання англійської

zachem uchit anglijjskijj yazyk  5 osnovnykh motivatorov11 Навіщо вчити англійську мову? 5 основних мотиваторів1. Тому що це цікаво.
Дивно, але як часто мова є темою повсякденного розмови — будь то питання про акценти і діалекти, коментарі про використання оборотів, або просто цікавість походження слів.

zachem uchit anglijjskijj yazyk  5 osnovnykh motivatorov12 Навіщо вчити англійську мову? 5 основних мотиваторів

2. Тому що це важливо.
Домінуюча роль англійської мови як світового змушує концентрувати на ньому багато уваги кожного з нас. Оскільки англійська мова стає основним засобом спілкування між народами, дуже важливо переконатися, що він викладається точно і ефективно. Важливо знайти хорошого помічника у вивченні, наші курси native english із задоволенням вам допоможуть.

zachem uchit anglijjskijj yazyk  5 osnovnykh motivatorov13 Навіщо вчити англійську мову? 5 основних мотиваторів

3. Тому що це весело.
Один з найпопулярніших видів дозвілля — ігри з англійською мовою, з його словами, звуками, написанням слів. Кросворди, вікторини, рольові ігри тримають мільйони людей щасливо зайнятими кожен день, дратуючи їх лінгвістичні центри мозку.

zachem uchit anglijjskijj yazyk  5 osnovnykh motivatorov14 Навіщо вчити англійську мову? 5 основних мотиваторів

4. Тому що це красиво.
Кожна мова має свою неповторну красу і силу, це видно в роботах великих ораторів і письменників. Ми можемо побачити 1000 -літню історію англійського письма тільки через призму мови. Знаючи англійську, ви зможете в оригіналі читати великі твори і не втрачати фарб і сенсу після посереднього перекладу на ваш рідну мову. Ось чому важливо вивчати англійську мову!

zachem uchit anglijjskijj yazyk  5 osnovnykh motivatorov15 Навіщо вчити англійську мову? 5 основних мотиваторів

5. Тому що це корисно.
Знання мов є одним з найважливіших питань майже в кожному кутку суспільства. Ніхто не хоче бути звинуваченим у двозначності та невизначеності. Чим більше ми знаємо мову, тим більше шансів у нас буде успіх. Якби ми рекламодавці, політиками, священиками, журналістами, лікарями, юристами або просто звичайні людьми у себе вдома, намагаючись зрозуміти і бути понятим, англійська нам в допомогу.

Native English School завжди старається для вас бути цікавою, веселою та корисною для вас! Приходьте до нас пробне заняття і ви переконаєтеся в цьому з перших хвилин. Любимо і чекаємо вас, NES loves you!

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: