Навіщо вчити іноземну мову з дітьми?

zachem uchit inostrannyjj yazyk s detmi  Навіщо вчити іноземну мову з дітьми?

Навіщо вчити іноземну мову з дітьми?

Це питання турбує багатьох батьків ще з моменту народження дитини. Чи Так вже потрібний іноземну мову до школи? З якого віку найкраще починати вивчення англійської мови (або будь-якого іншого)? Чи зможу організувати навчання вдома, без допомоги репетиторів і спеціальних навчально-методичних комплексів?

Отже, давайте про все по порядку.

Вчити іноземну мову з дітьми ПОТРІБНО з наступних причин:

1) В період до 3 років мозок дитини збільшується в три рази, тому ваш малюк найбільш сприйнятливий до вивчення всього нового. Він, як губка, готовий вбирати нову інформацію і запам’ятати її на все життя. Погодьтеся, нехай краще дитина запам’ятає слова і фрази на іноземній мові, ніж порожні і малоінформативні фрази, які він почує по телевізору або у дворі.

2) Знання іноземної мови завжди стане в нагоді в житті. Це стосується не тільки майбутньої роботи і поїздок за кордон, але і загальної компетенції вашої дитини. Вивчаючи іноземну мову, ваш син або дочка будуть краще розуміти структуру рідної мови, проводити паралелі і без праці зможе застосовувати отримані знання в повсякденному житті.

3) Дітей простіше мотивувати. В юному віці малюкам все цікаво, вони дуже допитливі та готові до сприйняття нової інформації. Варто тільки знайти оптимальну форму занять, і ваша дитина з нетерпінням буде чекати наступного уроку.

4) Вчити іноземну мову в юному віці набагато простіше. Погодьтеся, чим старше ми стаємо, тим більше питань у процесі вивчення у нас виникає. Додайте сюди різні страхи і бар’єри, які заважають нам заговорити англійською мовою. А у дітей все навпаки! Вони не здатні ще до аналізу структури мови, тому запам’ятовують готові фрази і роблять це абсолютно мимоволі.

Читайте також:
Цифри в англійській мові. English Numbers

Сподіваюся, я змогла вас переконати, що вчити іноземну мову з дітьми. І чим швидше ви почнете заняття, тим краще. Не бійтеся, що у вас немає спеціальної підготовки, і ви зовсім не говорите по-англійськи. Використовувати матеріали нашого сайту, дотримуйтесь порад щодо організації навчання англійської мови з дитиною, і у вас все вийде!

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн