Навіщо ходити в розмовний клуб англійської?

zachem khodit v razgovornyjj klub anglijjskogo  42 Навіщо ходити в розмовний клуб англійської?

Сьогодні ми поговоримо про таке поняття як «розмовний клуб». Багато хто не зовсім розуміють, навіщо він потрібен і коли його варто відвідувати. Деякі думають, що клуб може замінити курси англійської. Але чи це так? Відповіді на ці питання ми і будемо з’ясовувати.

Що таке англійський розмовний клуб?

Розмовний клуб – це місце, де збираються люди, щоб отримати практику спілкування іноземною мовою. Щоб у вас була повна картина, давайте подивимося, як проходять зустрічі (зауважте, не уроки) у розмовному клубі.

Зазвичай збирається певна кількість людей (8-16). Є ведучий, який контролює процес спілкування. Його завдання полягає в тому, щоб кожна людина брав участь у розмові, а не сидів осторонь.

Ведучий дає тему, яку всі і будуть обговорювати. Тема вибирається, звичайно, цікава і актуальна. А далі починається безпосереднє спілкування. Клуб також може проходити у форматі настільних ігор, ігор в мафію і тд.

У чому користь розмовного клубу?

zachem khodit v razgovornyjj klub anglijjskogo  43 Навіщо ходити в розмовний клуб англійської?

Навіщо ходити на зустрічі в розмовному клубі? Розглянемо основні плюси:

1. Розмовна практика

В розмовний клуб люди приходять з метою – говорити, говорити і говорити. Не у кожної людини в його житті є люди, з якими він міг би поспілкуватися англійською мовою. Але адже розмовна навик треба купувати, ось тут на допомогу і приходить розмовний клуб.

2. Подолання мовного бар’єру

У багатьох людей існує «страх говорити» англійською мовою. Як варіант, подолати її можна в розмовному клубі. Звикнувши розмовляти з незнайомими людьми, ви забудете про сором і ваші страхи. І в реальному житті не будете впадати в ступор, коли хтось заговорить з вами англійською мовою.

Читайте також:  Правила читання англійської мови

3. Уміння розуміти співрозмовника

Природно, що в розмовному клубі, люди не просто говорять, а ведуть діалоги, тобто слухають і намагаються зрозуміти свого співрозмовника. Відповідно після такої практики вам буде легше розуміти різних людей, адже у кожної людини свій темп мовлення, манера говоріння і вимову.

4. Вимова

Відразу попереджаю – ставити вимову у розмовному клубі вам ніхто не буде. Але іноді на таких зустрічах присутні носії мови, спілкуючись з якими ви можете зрозуміти, як правильно вимовляти деякі слова.

5. Нові знайомства

Відвідуючи розмовні клуби, ви приємно проведете час: познайомитеся з багатьма цікавими людьми і обзаведетеся новими друзями.

Відмінність розмовного клубу і курсів англійської мови

zachem khodit v razgovornyjj klub anglijjskogo  44 Навіщо ходити в розмовний клуб англійської?

Існує величезна відмінність між курсами і розмовною клубом. Це дві абсолютно різні речі. У клубу і курсів абсолютно різні цілі. Розглянемо їх.

Мета курсів англійської: Навчити англійської мови.

На курсах вам пояснюють граматичні правила, дають нові слова, поправляють ваші помилки і ставлять вимова, розбирають кожну конструкцію до тих пір, поки ви не прийдете до розуміння, відпрацьовують з вами всі вправи.

У підсумку після навчання ви повинні розуміти правила, уміти читати, писати, розуміти мову і вміти говорити. Тобто ви повинні знати англійську мову.

Мета розмовного клубу: підтримання і покращення розмовної навички.

У розмовному клубі вас ніхто не буде вчити. Сюди приходять люди, які вже мають хороший рівень англійської мови. Вони хочуть попрактикувати розмовну навик. Зазвичай всі учасники добре говорять англійською.

Будучи «новачком» в англійській без знання базової лексики і основний граматики, ви просто не зможете розмовляти і підтримати розмову на задану тему.

Не варто очікувати, що відвідуючи розмовний клуб, ви навчитеся англійської. Вам не будуть пояснювати правила, не розповідатимуть про те, як будувати речення, не будуть вчити з вами нову лексику і правильну вимову. Так само ніхто не буде вас поправляти. Все-таки суть клубу в тому, щоб “розговоритися”.

Читайте також:  Картки з англійської мови зі словами

У клубі ви будете просто підтримувати і покращувати свій розмовний навик. Якщо у вас немає досвіду, то і покращувати вам нічого.

Важливий момент.

Іноді люди недооцінюють свій рівень англійської і думають, що їм потрібні курси. Але насправді їх вже високий рівень (upper-intermediate або advanced). Коли до нас на безкоштовний урок англійської приходять такі люди, після тесту ми говоримо, що їм просто не вистачає розмовної практики і радимо піти в будь-розмовний клуб.

Обов’язково почитайте статтю, як правильно визначити свій рівень англійської.

Підіб’ємо підсумок

В розмовний клуб варто йти, якщо у вас високий рівень англійської, ви говорите на ньому і вам не вистачає розмовної практики у вашому житті. Це дозволить вам підтримувати навички і знання. Але він ніколи не зможе замінити вам повноцінні уроки англійської мови.

Якщо ви не знаєте англійської або рівень у вас не високий, ви не розумієте часи, відчуваєте труднощі в складанні речень і не вмієте говорити, то в цьому разі треба йти на курси.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: