Нереально веселі вихідні в Native English School

nerealno veselye vykhodnye v native english school1 Нереально веселі вихідні в Native English SchoolСуботу, 26 вересня, студенти Native English School провели ну дуууже весело!

На Drama club з позитивною Aly студенти знову грали і втілювали в життя вигадані історії: придумували і записували на папері назви певних місць, почуття і дії, перемішували всі ці записи і — влаштовували справжній театр: кричали, сміялися і лаялися, понарошку, звичайно. Загалом, виконували всі дії з витягнутих самими ж листочків.

Після Drama club студенти c Aly вирушили в TV room на Movie club дивитися суперкомедію «Аероплан» (1980). Фільм-пародія на кінострічки про різноманітних катастрофах вийшов на екрани в 1980 році. У ньому зіграли Роберт Стек, Леслі Нільсен, Пітер Грейвза і Ллойд Бріджес, які саме після цього фільму вибрали для себе амплуа комедійних акторів.

Дії фільму відбуваються в польоті. Пілоти і пасажири стрдают від харчового отруєння, а керування літаком бере на себе військовий пілот Тед Страйкер. Страх, паніка, а ще безліч комічних ситуацій відбуваються на борту «білого як пігулка» літака.

nerealno veselye vykhodnye v native english school2 Нереально веселі вихідні в Native English School

Студенти, звичайно ж, оцінили не тільки розважальний характер кінострічки. У кіно використані цікаві прийоми лінгвістичних жартів: — Can you fly this plane, and land it? — Surely you can’t be serious. — I am serious… and don’t call me Shirley. А також просто веселі фразочки: — Nervous? — Yes. — First time? — No, i’ve been nervous lots of times.

«Аероплан» вважається однією з найбільш смішних і вдалих комедій в історії Голлівуду. У 1980 році стрічка заробила майже 85 мільйонів доларів і зробив продюсерську компанію ZAZ і Леслі Нільсена зірками національної величини.

Якщо з будь-яких причин Ви не змогли потрапити до нас на Movie club, обов’язково подивіться цей фільм вдома, приходьте до нас і розповідайте про своїх впечатлнеиях. Чекаємо з нетерпінням!

Читайте також:
Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навички

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн