NES розширює FREE SPEAKING CLUB

Сьогодні ми поговоримо про розмовному клубі, який Native English School організовує кожну суботу.

Це безкоштовні заняття, створені для спілкування англійською мовою у невимушеній обстановці. Тобто коли ми в колі друзів просто веселимося і граємо в різні ігри, ми перестаємо думати «як же перевести» те чи інше слово, фразу, речення. Але якщо навіть і трапляється такий момент, завжди в класі є більш досвідчені і вже разговорившиеся гравці, які допоможуть вам із потрібним словом.

Отже, давайте детальніше поговоримо, що є в нашому FREE SATURDAY SPEAKING CLUB:

Якщо ваш рівень англійської «все розумію але складно сказати», якщо є словниковий запас, але і такий же великий мовний бар’єр, якщо через 3 хвилини ви готові відповісти заблукалому американцеві, але вже встигли сказати тільки «ноу, донт андерстенд», то вам якраз пора почати ходити на заняття Board Games з Олегом і Elementary Club з Майклом.

Board Games – це набір настільних і карткових ігор «Activate» (методична розробка навчального відділу посольства США в Україні). По суті це ігри для розвитку навичок спілкування з використанням граматичних конструкцій, нових слів та виразів.

Elementary Club – заняття для початківця рівня А1/А2, «рівня виживання». Цей урок веде носій мови з Америки, але складно вам не буде, цей педагог веде заняття навіть з 3х річними дітками, а значить він однозначно профі в тому, щоб пояснити складне максимально просто.

Якщо ви вже переступили етап «вчив слова, але як сказати – не знаю», і вже ви з задоволенням дивіться улюблені фільми в оригіналі, у вас складається приємна бесіда з носіями мови і, все ще, хочеться більшого — тоді закочуйте рукава та замовляйте піцу:

Читайте також:
Вираз подяки англійською мовою

English Theater with Michael– авторська методика нашого викладача з США з досвідом роботи більше 10 років. Майкл готує цікавий матеріал для поглибленого вивчення і володіння англійською мовою. Нехай вас не лякає назва «English Theater», вам не доведеться в плащі й береті, з черепом в руках «Бути чи не бути», але оскільки «вся наша життя театр» і ми побудемо трохи в ній акторами… на заняттях English Theater з Майклом.

Alias with Marco – неймовірно весела динамічна гра з нашим Неймовірним Марко. Марко – викладач з Нідерландів, вчитель східних єдиноборств, поліглот — вільно володіє 5 мовами, спортивний, активний, страшенно закоханий в Україну і просто відповідальний педагог. Правила гри Аліас дуже прості: є картки зі словами, є хвилина, щоб пояснити якомога більше слів учасникам своєї команди. Але у кожної гри є свої нюанси. Чому за тиждень вже всі місця зайняті, чим захоплює Марко своїх студентів – Вам вдасться дізнатися, тільки побувавши на його заняттях.

Drama with Tim – 60 хвилин, розбившись на групи, вам буде дано завдання:

-розіграти сценку сімейної драми при покупці нової пари туфельок;

-вгадати характер пасажира, що тільки що підсів до таксиста;

-розповісти про вигаданого «Я», його вік, хороші/погані звички, де він живе і чим займається;

-згадати найцікавіші моменти в тому році, яким випущена монета в кишені…

І багато-багато іншого, що не перестає дивувати наших студентів вже кілька років поспіль.

Movie/Alias with Tim – і наостанок, але по захопливості далеко не на останньому місці.

Раз в два тижні Тім пропонує до перегляду хороше англомовне кіно: оскароносное, найсучасніше або голливудскаю класику, а іноді і ненудний документальний фільм. Є англійські субтитри і кожні 20-30 хвилин Тім зупиняє відео, щоб обговорити лексику, сленг, пояснити незрозумілі моменти. У такому форматі перегляд фільму займає близько 2-х годин, так що попкорн не завадить.

Читайте також:
Діалог англійською мовою: зустріч друзів

В такий же час, чергуючи з Movie, Тім грає з нашими студентами в Аліас, основні правила ті ж, але не варто розслаблятися, правила існують , щоб їх порушувати… ?

Підіб’ємо підсумки:

For Elementary-Pre-intermediate

11:00 at Levoberegnaya NES “Board Games with Oleg”

11:30 at Vladimirskaya NES “Elementary club with Michael”

For Intermediate-Advanced

10:00 at Vladimirskaya NES “English Theater with Michael”

11:15 at Vladimirskaya NES “Alias with Marco”

13:30 at Levoberegnaya NES “Drama with Tim”

14:30 at Levoberegnaya NES “Movie with Tim”/ “Alias with Tim”

 

До швидких зустрічей? ?

With love your NES

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн