Носії англійської мови

nositeli anglijjskogo yazyka4 Носії англійської мови Носії англійської мови в Native English School, хто вони?
Сьогодні дуже багато зайнялися вивченням та удосконаленням англійської мови. Не дивно: адже за останній час англійська здорово зміцнився у своїх правах міжнародної мови, став мостом для спілкування різних культур. Володіючи хорошим розмовною англійською, ми відкриваємо для себе нові можливості, збільшується потік інформації, стаємо здатні значно розширити горизонт знань.
Кажуть, що найкращий спосіб вивчити мову — це поїхати в країну, де він є рідним, і повністю зануритися в нове мовне середовище. Безперечно, це один з найбільш дієвих способів, але як бути тим, хто не може дозволити собі жити тривалий час в англомовній країні? З кожним днем ми можемо спостерігати, як зростає кількість навчальних закладів, які пропонують нам курси англійської з носіями мови. Хто ж вони? Нам дуже хотілося б поділитися з вами і пояснити хто, чому і навіщо дарує знання студентам в нашій школі англійської, тому що до вибору викладачів ми підходимо особливо ретельно.

nositeli anglijjskogo yazyka5 Носії англійської мови Native English School — це команда професіоналів, більше 6 років ми допомагаємо вивчити, заговорити і, що найголовніше, почати думати англійською. Ми працюємо з кращими носіями мови і сертифікованими викладачами з різних куточків світу. У кожного з них своя історія, свій шлях і своя особлива методика викладання, вироблена роками і навчена досвідом. Будь-який урок англійської в нашій школі — це унікальний досвід взаємодії з людиною з англомовної культури.

Ми часто ставимо нашим викладачам один і той же питання: «Чому ви обрали Україну?». Для багатьох з них Україна стала другим домом, вони знайшли улюблену роботу, родину, друзів. Багато хто просто приїхали подивитися країну, більшість же – з метою поділитися досвідом і допомогти вивчити англійську.

Читайте також:
Стійкі поєднання з дієсловом HAVE.

Для команди Native English School і наших студентів всі наші носії мови – це сім’я. Ми любимо кожного з них, радіємо їх досягненнями і пишаємося успіхами студентів, які отримують у нас знання.
Складно уявити Native English School без фільмів і гучних музичних роликів Майкла, спокою Тіма, харизматичного Адама, зосередженого і завжди серйозного Влада, веселою і неперевершеною Соні з Австралії, жартів і запалу Марко і багатьох інших наших улюблених викладачів з різних куточків світу.

Для студентів ми відкриваємо двері в нашу сім’ю, родину таких різних, але об’єднаних однією метою, професіоналів своєї справи.
Хочете знати все про вашому улюбленому викладача?
Поставте йому питання в коментарях!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн