Новини англійською мовою

Новини англійською мовою з перекладом – відмінний спосіб поповнити словниковий запас актуальною, не застарілою лексикою та більше дізнатися про англомовних країнах: їх політиці, суспільному устрої, інтересах і проблемах. Звичайно можна дивитися новини англійською мовою з субтитрами або новинні репортажу з послідовним перекладом, але користь від цього буде приблизно така ж як від будь-яких інших відео, хіба що вас буде чекати досить специфічна лексика. Читання ж новин англійською з перекладом, а краще без нього, навчать вас сприймати публіцистичний текст і «вести діалог» із закордонними ЗМІ. Ми склали список з десяти англійських новинних сайтів з різною тематикою і різними стилями подачі матеріалів, щоб вам було з чого вибирати.

novosti na anglijjskom yazyke194 Новини англійською мовою

10 англомовних сайтів, де можна читати новини

Yahoo! News

Серед всіх новинних сайтів англійською мовою найпопулярнішим є новинний агрегатор від Yahoo. Це не новинний сайт в класичному розумінні цього терміна. В Yahoo! News лише транслює найпопулярніші новини з різних достовірних джерел, про деякі з них ми розповімо нижче: Associated Press, Reuters, Fox News, Al Jazeera та ін.

Працює Yahoo! News за наступним принципом: найбільш відвідувані, цитовані і обговорювані новини з різних джерел збираються в одному місці. Новини тут поділені на категорії: політика, розваги, культура, спорт і т. д.

Google News

Google News – це один з розділів пошукової системи Google, який присвячений новинам. Технічно це не ЗМІ, так як сюди, як і в Yahoo! News, потрапляють новини з різних джерел. Редактори Google пишуть тільки заголовки і короткий зміст новин. Більшості читачів цього достатньо, щоб бути в курсі того, що відбувається, а якщо якась новина особливо зацікавила, завжди можна перейти за посиланням на першоджерело і прочитати подробиці. Алгоритм, за яким новини потрапляють в Google News, можна настроювати під себе: вибирати найбільш цікаві теми та джерела.

Читайте також:
Топ-5 фільмів, які варто подивитися на англійській!

В Google News є кілька тематичних розділів: політика, бізнес, розваги, технології, спорт, наука та здоров’я. Щоб читати англомовні новини США і Великобританії, виберіть в налаштуваннях одну з цих країн.

The Associated Press

Американська компанія The Associated Press, заснована в 1846 році, за 170 років стала одним з найбільш шанованих і цитованих ЗМІ в світі. В її активі 52 Пулитцеровские премії з журналістики. Associated Press працює в більшості країн світу і висвітлює як локальні події, так і міжнародні.

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

Багато інші ЗМІ, включаючи російські, користуються інформаційними послугами Associated Press, та на основі даних, отриманих від американського агентства, створюють власні новинні матеріали або публікують переклад вже готових. На сайті Associated Press публікуються статті та фоторепортажі. Левова частка матеріалів присвячена політиці і соціальних проблем. Видання намагається висвітлювати новини об’єктивно і утримується від власних оцінок, надаючи лише інформацію.

novosti na anglijjskom yazyke195 Новини англійською мовою

Wall Street Journal

Wall Street Journal – щоденна американська газета, яка випускається з 1889 року. У газети є і сайт, на якому публікуються новини та аналітичні огляди. На відміну від більшості американських ЗМІ, Wall Street Journal не віддає переваги ні однієї з двох американських партій – республіканської і демократичної. Газета намагається висвітлювати новини неупереджено, і це їй вдається. Тут, як і в The Associated Press, розповідають лише про те, що, де і коли сталося, утримуючись від власних оцінок.

Коло інтересів цього ЗМІ включає політику, економіку, технології і мистецтво. Є матеріали і на інші теми, але вони в меншості.

Читайте також:
Як розширити словниковий запас англійської мови або про методи запам'ятовування англійських слів

The New York Times

Це ще одна шанована в усьому світі американська газета з багаторічною історією і мільйонами читачів. Видання було засноване в 1851 році, а в 1996 власники запустили однойменний сайт, який сьогодні щомісяця відвідують близько 30 мільйонів читачів. Пише The New York Times про все, що відбувається в США і світі, але особливу перевагу віддає теми політики, економіки, міжнародних відносин. Стиль оповіді – стриманий і поважні по відношенню до читача.

Газета офіційно не дотримується ні одного політичного напрямку, проте суб’єктивно читачі відносять її до ліберальних видань, ніж консервативним.

BBC News

Новини ВВС (вони ж новини ББС англійською) розшифровується як British Broadcasting Corporation – Британська мовна корпорація. Щодо своїх американських «колег», новини BBC англійською – більш молоде ЗМІ, однак і воно існує вже майже 100 років. Заснована в 1922 році, BBC сьогодні – найбільше європейське інформаційне агентство. У сферу інтересів компанії входить спорт, мистецтво, економіка і світові новини. Хоч головний офіс компанії розташований в Лондоні, BBC сфокусовано на міжнародних подіях.

ВВС належить більше десятка каналів і кілька десятків сайтів. Не всі вони присвячені новинам, так як компанія сфокусована і на інших напрямках: розваги, освіта, культура.

The Guardian

The Guardian – це щоденна британська газета, одна з найстаріших в країні. За майже двохсотлітню історію (перший випуск з’явився в 1821 році) газета пройшла шлях від регіонального манчестерського ЗМІ до найвпливовішої і читається газети Великобританії і одного з лідерів міжнародної журналістики. У газети є паперова версія і сайт, на якому публікується навіть більше матеріалів, ніж у друкованому варіанті.

The Guardian відома своїми гучними політичними розслідуваннями і якісною аналітикою. Також тут публікуються матеріали на теми спорту (а враховуючи, що мова газети — англійська, то окреме місце відведено футболу), навколишнього середовища, моди, культури.

Читайте також:
Що ефективніше: навчання англійській онлайн або живі курси?

novosti na anglijjskom yazyke196 Новини англійською мовою

VICE News

VICE News на тлі своїх великих конкурентів – початківець новинний сайт. Він позиціонує себе як альтернативу традиційним новинних порталів. Тут публікуються новини про події, які не знайшли відображення в інших великих ЗМІ, але які, однак, теж є важливими і цікавими. Журналісти VICE News розповідають про збройні конфлікти в різних частинах світу, громадянських війнах і інших темах: життя ув’язнених, тортури, расової дискримінації, наркоторгівлі, ЛГБТ-руху та ін.

Не обходить стороною VICE News і головні світові події, однак намагається розкривати їх з різних сторін, висвітлюючи протилежні точки зору.

BuzzFeed

BuzzFeed – це не просто новинний сайт. Тут нарівні з новинними статтями публікуються гумористичні та розважальні матеріали, публіцистика, журналістські розслідування. Список тем на BuzzFeed необмежений – редактори опублікують будь-яку новину, яка викличе інтерес у читачів.

Слід визнати, що деякі матеріали на BuzzFeed віддають «жовтизною», однак сайт і не претендує на таку ж авторитетність, як у поважних видань типу Wall Street Journal або The NewYork Times. Новини на BuzzFeed носять скоріше розважальний характер, хоча і тут іноді публікуються серйозні резонансні статті. У будь-якому випадку BuzzFeed — місце, де можна дізнатися як виглядає сучасний англійська мова.

The Huffington Post

Huffington Post – це цікавий, популярний в США новинний сайт і блог, в якому публікуються матеріали про політику, довкіллю, розваги, технології і культури. Це видання протиставляє себе традиційним консервативним американським виданням і орієнтується на ліберальну аудиторію. Серед авторів, які пишуть на сайті – професійні журналісти і початківці блогери.

The Huffington Post висвітлює як локальні новини великих міст США, так і міжнародні. Після 2011 року сайт став розширюватися і завойовувати міжнародну аудиторію. Сьогодні The Huffington Post у багатьох країнах, включаючи і англомовні – Британії та Австралії.

Корисне відео на тему:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн