Остання субота осені в Native English School

Сьогодні в останню суботу осені ми за традицією збиралися вивчати англійську в дружній компанії Native English. Незважаючи на те, що за вікном зовсім вже холодно, наші студенти завжди поспішають до нас набиратися нових знань, вражень, мінятися досвідом і зустрічати нових цікавих людей.

Головною подією сьогоднішнього дня замість традиційних drama і movie clubs стало заняття з серцево-легеневої реанімації (по-англійськи сardiopulmonary resuscitation (СPR)), яке проводив наш Стів. Всі студенти з нетерпінням чекали початку заняття, оскільки не кожен день можна отримати такі корисні навички і знання так і англійською.

Стів за своєю звичкою провів чудовий цікавий урок, всім дуже сподобалося, адже це той самий випадок, коли вдається поєднати приємне з корисним.

На цій нотці ми закінчуємо і до зустрічі, наші дорогі студенти, в наступну суботу. Це буде перша субота зими, будемо чекати її з нетерпінням, адже разом з снігом, морозом, лижами, Новим роком, канікулами і т. д. взимку у нас буде 11 абсолютно нових, веселих, пізнавальних зустрічей у суботньому клубі Native English School. Пам’ятайте – NES loves You! Ми робимо все, що б кожен урок став для вас незабутній 😉

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: