Освіта за кордоном: що потрібно знати?

Як підготуватися до вступу в іноземний ВУЗ?

obrazovanie za rubezhom: chto nuzhno znat  Освіта за кордоном: що потрібно знати?Кожна людина рано чи пізно приходить до складного питання: «Яку професію обрати?». Вибір майбутньої спеціальності дуже важливий – тому вирішити цю задачку не так вже й просто. Зазвичай, в юному віці відповідь нам підказують батьки. Зараз дуже багато батьки все частіше замислюються про можливості освіти для своїх дітей за кордоном. Які ж переваги даного навчання? По-перше — це престижно, по-друге можна в подальшому працевлаштуватися і працювати в іноземній компанії, зробити успішну кар’єру та реалізувати амбіції.

Але вступ в іноземний ВУЗ – справа не проста. Можна виділити такі труднощі, з якими доведеться зіткнутися:

-підготовка документів;

-знання англійської мови;

-вибір Вузу і професії;

-вартість навчання (вартість залежить від обраної країни та Внз).

Для того, щоб досягти всього цього, потрібно докласти певних зусиль і починати слід з вивчення іноземної мови. Краще стартувати вчити англійську мову якомога раніше, тому як посередніх знань у такій справі недостатньо, — англійську треба знати досконало і бути готовим до здачі іспитів. Крім того, слід розуміти, що навчання в іншій країні також буде англійською.

В Native English School ви можете відвідувати заняття по вихідних!

Відвідуючи наші курси вихідного дня, ви зможете почати розмовляти вже на першому уроці.

Результат ми гарантуємо вже з першого відвідування!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чи можна вивчити англійську будинку чи потрібно звертатися в мовну школу?

Вивчити англійську самостійно і оволодіти ним досконало неможливо. Дуже багато мовних курсів пропонують підготовку до утворення за кордоном відразу, ми рекомендуємо підходити до цього поступово і почати з загальної англійської. Коли рівень буде трохи вище базового можна вводити уроки з носіями мови, що необхідно для сприйняття іноземної мови, сприйняття на слух і правильного акценту. Після досягнення середнього рівня можна сміливо готуватися до іспитів на англійській. Це окремий комплекс занять, який включає в себе граматику, заняття з аудіювання та письма.

Наші уроки розмовної англійської – це не тільки ефективно, але й цікаво. Ми даємо нашим студентам 100% корисні знання, і робимо акцент не на сліпу зубріння правил, а на те, що дійсно стане в нагоді в майбутньому. Переконайтеся самі! Чекаємо Вас на першому безкоштовному занятті в нашій школі англійської Native English School.

Якщо ж Ви самі не збираєтесь вступати за кордон, але хочете підготувати до цього дитину, — запрошуємо Вас відвідати наш спеціальний курс «Англійська для дітей». Записатися на пробне заняття можна заповнивши коротку анкету або зателефонувавши нам за номером, вказаним в контактах. До зустрічі, майбутній студент! 😉

NES loves you!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: