Підготовка до іспитів IELTS та TOEFL

podgotovka k ehkzamenam ielts i toefl11 Підготовка до іспитів IELTS та TOEFLПривіт нашому студенту!

Тенденція здобувати освіту або просуватися вгору по кар’єрних сходах за кордоном збільшується з кожним роком. Але що необхідно зробити, щоб отримати бажане місце в іншій країні?

Для того, щоб обзавестися гарною роботою або навчанням за кордоном, спочатку необхідно отримати міжнародний сертифікат, що підтверджує знання англійської мови. Два найпоширеніші серед них – це IELTS і TOEFL, сертифікати яких визнаються у майже всіх країнах світу. Між ними існують відмінності в процедурі проходження іспиту та переваги при отриманні, але обидва ці документи часто необхідні при таких серйозних процедурах, як отримання виду на проживання чи візи. До того ж, ці сертифікати є цінними і рекомендованими до отримання, навіть якщо ви плануєте працювати в Україні, і хочете потрапити на престижну роботу в IT або медіа – резюме, в якому зазначено, що ви успішно пройшли міжнародні іспити з англійської, цінується вище.

У школі Native English вам допоможуть отримати необхідні знання для проходження цих іспитів.

Основні переваги нашої школи в підготовці до міжнародних іспитів IELTS і TOEFL :

  • Вільний графік відвідування уроків – якщо ви працюєте чи навчаєтесь, і у вас проблема з часом – не біда, вибирайте періодичність відвідування самі.
  • Невеликі групи дозволяють вчителям сконцентруватися на кожному учневі, а також створити основу для взаємодопомоги і взаємного навчання.
  • Перевірені допомоги від Оксфордського університету, а також викладачі-носії англійської мови.

 

Підготовка до іспитів IELST з Native English

podgotovka k ehkzamenam ielts i toefl12 Підготовка до іспитів IELTS та TOEFLInternational English Language Testing System (Міжнародна система оцінки знання англійської мови) – це тест, який дозволяє оцінити знання англійської мови на офіційному рівні. 900 тестових майданчиків в 130 країнах щорічно перевіряють знання англійської мови у тисяч бажаючих. Сертифікат IELST визнається організаціями в 140 країнах, приймається в тисячах організацій і є необхідністю для отримання громадянства в Канаді, Великобританії, Австралії і Нової Зеландії.

Читайте також:
Одруження

 

Існує три версії іспиту IELST: академічний (для тих, хто хоче навчатися за кордоном), загальний (для бажаючих влаштуватися на роботу) і відносно новий IELTS Life Skill (який проходиться при отриманні британської візи).

Чому варто вибрати курси саме Native English School? Все просто: IELTS є британською формою тестування, а власниками прав на тест є Британська рада та Cambridge ESOL Examinations, наші кембриджські посібники для вивчення підходять до підготовки до іспиту IELST як не можна краще. Скрупульозність англійців щодо рідної мови відома всьому світу, тому при підготовці учнів ми враховуємо систему, за якої проходить тестування.

Випробування ділиться на чотири категорії:

  • listening (англійську на слух);
  • reading (навичка читання англійської мови);
  • writing (навик письмової англійської);
  • speaking (розмовна мова).

В кінці ви отримуєте загальний бал від 0 до 9.

Якщо вас зацікавив цей іспит і ви хочете більше дізнатися про нього, можете ознайомитися з системою IELTS в цій статті.

Якщо ви хочете отримати недорогу, цікаву та ефективну підготовку до іспитів IELTS та TOEFL у Києві – наша школа допоможе вам з цим.

Підготовка до іспитів TOEFL з Native English

Конкурент свого британського аналога, американський Test of English as a Foreign Language (Тест на знання англійської мови як іноземної) також є загальноприйнятим у 130 країнах стандартом, насамперед необхідним для вступу в університети і роботи США і Канади. Існує в друкованій і електронній версіях.

Як і у IELTS, у екзаменованих у тесті TOEFL перевіряється чотири категорії знань, listening (англійську на слух); reading (навичка читання мови); writing (навик письмової англійської); speaking (розмовна мова). Користувач отримує від 0 до 120 балів, в стандартній практиці коледжів приймати студентів за результатами тестування. У кожного університету свій прохідний бал, від 61 в Державному університеті Боулінг Грін, до 111 в Оксфордському університеті.

Читайте також:
Ідіоми про будинку, або "home" idioms | Блог про англійською мовою від EasySpeak

Курс підготовки до іспиту TOEFL у Native English також вкрай результативний завдяки моделювання реальних ситуацій на уроці, а також повної атмосфері занурення в мовне середовище і викладачів, для яких англійська мова є рідною.

 

Висновки

podgotovka k ehkzamenam ielts i toefl13 Підготовка до іспитів IELTS та TOEFL

Наше навчання – це не зубріння, ми ставимо мова, вчимося правильно вимовляти слова, влаштовуємо безкоштовні англомовні заходи і працюємо з кожним учнем насамперед на результат. Зручний розпорядок занять, перевірений курс, який допоміг багатьом нашим студентам успішно здати іспити, можливість як групового, так і індивідуального вивчення англійської мови і досвідчений штат викладачів гарантують, що ви не пошкодуєте про те, що прийшли до нас.

Переконайтеся самі в ефективності нашої методики – приходьте до нас на безкоштовне пробне заняття! Записатися на нього ви можете тут.

Подивіться на підготовку до іспитів зовсім з іншого боку разом з викладачами Native English! Ми знаємо як зробити навчання не тільки ефективним, але і цікавим. Чекаємо вас на наших курсах!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн