Подивися страху в обличчя

Якщо ви не можете подолати свій страх, або зло, окружившее вас — просто пожартуйте над ним, а як відомо, смішне не буває страшним (клоуни не вважаються).

Всі хто дивився Гаррі Поттера, пам’ятають закляття «Рідікулус», яким учні перетворювали свій страх в смішні речі, таким чином борючись з ним. Те ж саме і ми робили сьогодні в наших Drama and Movie clubs, тільки без чарівних паличок.

На Драмі у Стіва родзинкою клубу можна назвати сценку «Devil and woman» де диявол намагається купити душу у жінки ,але сучасні жінки не так вже прості. Зрештою диявол хапаючи ноги в руки намагається втекти від жінки, чуючи вслід звинувачення що : -ви всі чоловіки однакові….

На Movie club з Тімом ми сьогодні дивилися фільм «Four Lions» оповідає про чотирьох шахідів, які мріють помститися за те, що інші не визнають їх інтереси . Але їх спроби виявляються настільки до безглуздості смішними, що глядач навіть починає їм співчувати.

Що ж , друзі, можливо, варто поглянути своїм страхам в обличчя, раптом вони виявляться зовсім не страшними, а в край навпаки.

Читайте також:
Десять дієслів у значенні «отримувати»
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн