Поліглот “Англійська за 16 годин” Петрова – Дивитись онлайн

 Поліглот Англійська за 16 годин Петрова   Дивитись онлайнІм’я Дмитра Петрова навряд чи знайоме простому обивателеві. Проте багато хто, можливо, перемикаючи канали на телевізорі, випадково потрапляли на його відео-уроки на каналі «Культура». Так от, лінгвіст Дмитро Петров і є той самий автор методики інтенсивного навчання іноземним мовам і ведучий реаліті-шоу «Поліглот».

Ця телепрограма стартувала в 2012. На сьогоднішній день вийшло в ефір вже 8 сезонів передачі: навчання англійської, італійської, французької, іспанської, німецької, хінді/урду, португальському і китайської мов. Всі сезони передачі публікуються на сайті каналу «Культура» у відкритому доступі.

Коли мене запитують, з чого почати вивчення англійської, я завжди кажу: «Почніть з уроків «Поліглот» Петрова». Цей чоловік по справжньому гідний захоплення. Він справжній поліглот, синхронний перекладач, за власним твердженням знає різною мірою більше 50 мов.

Разом з популярними акторами, артистами і просто медійними особами, у яких залишилися смутні спогади про шкільній програмі англійської мови, будь-який глядач може за 16 уроків побудувати фундамент для подальшого вивчення мови.

Дмитро Петров відгороджує учнів від лавини теоретичної інформації і відразу переходить до практики. Адже тільки так можна отримати навички розмовної мови.

Ось вона, головна думка Петрова: «90% людської мови припадає на 300-350 слів, незалежно від віку людини, його рівня освіти та мови, на якому він говорить». Саме цій невеликій кількості слів і правилами побудови речень з ними і вчить Петров.

Вивчити мову можна, якщо відсікти зайве. Обсяг інформації, який необхідно зазубрити «не перевищує таблиці множення», запевняє Петров. Але і ця зубріння лише для того, щоб «довести кілька базових структур до автоматизму». Щоб «вивести їх на такий рівень, на якому працюють наші ноги, коли йдуть».

Читайте також:
Як звучати по-англійськи: звуки V і W

Ви можете подивитися усі уроки англійської мови для початківців, використовуючи плейлист нижче.

Скачайте безкоштовно конспекти уроків за цим посиланням.

Уроки з інших мов доступні на сайті телеканалу «Культура» (посилання вище).

Подивившись випуски «Поліглота», ви можете спокійно підбирати підручник для подальшого вивчення англійської.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн