Полювання на акцент

Hello, наш дорогий читачу!

okhota na akcent22 Полювання на акцентАкцент — що ж це таке? Акцентом прийнято вважати манеру вимови, яка характерна для певного населення і місцевості. В будь-якій мові можна виділити дані особливості. Вони обумовлені регіоном в якому виріс і живе людина.

Акценти носіїв мови з різних країн можуть відрізнятися, навіть якщо вони виросли в одній країні. Кожен з акцентів володіє своєю особливістю вимови. Дуже часто, зустрічаючи співрозмовника зі своєї країни, люди можуть безпомилково визначити з якого вона регіону.

Зустрічаючи носіїв мови з різних куточків світу, ми стикаємося з проблемою розуміння і сприйняття. Так як деякі особливості акценту заважають розуміти співрозмовника. Особливо якщо Ви не знаєте мову опонента досконало.

Як придбати потрібний акцент і чи потрібно?

У людини вивчає інший, не рідна мова, акцент буде завжди, і немає нічого поганого в його наявності. Найважливіше – це правильно

okhota na akcent23 Полювання на акцент

вимовляти слова і граматично правильно будувати конструкції. В такому випадку, акцент стане Вашою відмінною рисою.Він буде своєрідною родзинкою і 100% плюсом, який надає особливий шарм своєму власникові.

Багато учні ставлять мету скопіювати акцент носія мови і відправляються в англомовні країни для того, щоб його придбати і «говорити як носій мови». Звичайно, такий варіант поглиблення вивчення англійської мови (через сприйняття на слух мовлення носія мови і спроби скопіювати його мова), має місце бути. Але найважливішим є не акцент, а Ваші знання. Правильну мову зрозуміє будь-який носій мови і з будь-якого куточка світу. А якщо мова йде про вивчення англійської мови, визнаного міжнародним, то тут правильна база знань вже точно допоможе Вам бути зрозумілим не тільки в англомовних країнах, але майже в будь-якому закутку планети, де б Ви не опинилися.

Читайте також:
20 англійських вигуків: oops, ugh, gosh і т. д.

Рада від Native English School:

Розмовна англійська мова — найбільш надійний міст у взаємодії з різними культурами та інформацією, яку ми можемо від них почерпнути. Будь це побутове “як пройти до кафе?”, серйозні питання, обговорювані з бізнес партнерами (втім, тут краще пройти курс бізнес-англійської, щоб не упустити термінологію, яку в розмовній мові знайти складно), або просте бажання володіти великим обсягом інформації (книги, фільми, статті і т. д.), — англійська це незамінний помічник в будь-якій сфері життя! Вчіться правильно говорити англійською, будувати речення і відповідати на питання, грамотно вимовляти слова, і тоді у вас не виникне проблем з розумінням один одного.

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн