Як важливо любити справу, якою займаєшся. Вставати вранці з упевненістю, що прийдеш туди, де тебе потребують і повинен виконати ще багато цікавих завдань. Коли відчуваєш, що приносиш користь, робиш свої маленькі або великі відкриття і лягаєш спати з думкою про те, що завтра будеш ще щасливішим.
On the other hand, є й такі люди, які проклинають свій будильник, стукаючи рукою по тумбі, то з пульта, поки особа ще в подушці. Стягнувши свій тулуб з ліжка, вимовляють фразу «Блін, знову на цю роботу…». Протягом робочого дня угрюменько так дивляться на стрілки годинника в очікуванні його завершення. А адже це зовсім не значить, що вони погані фахівці! Вся справа в тому, що була обрана невідповідна робота! Та сьогодні наша команда розповість вам про популярних професіях англійською мовою.
Все починається з твору в молодших класах «Ким працюють мої батьки» і «Ким я хочу стати, коли виросту». Трохи пізніше, у старших класах, у нас з’являється можливість вибрати типи навчання з певним ухилом (біологічний, філологічний, економічний) або відвідувати підготовчі курси при університетах. Потім, власне, треба зробити остаточний вибір на користь майбутньої професії та вступити на потрібну спеціальність.
По закінченню університету належить працевлаштування. На сучасному ринку вакансій представлені найрізноманітніші пропозиції і заробітні плати. Вам потрібно звертати увагу не лише на назву вакансії, але і на обов’язки, які вам доведеться виконувати. Як правило, роботодавець прописує вимоги до кандидата в самій вакансії або ж обумовлює їх на співбесіді. Оцініть свої можливості і бажання, вам слід добре зважити всі за і проти, і вирішити, чи хочете ви займатися цією роботою. Здобувачі, які збираються влаштуватися за кордоном, мають можливість ознайомитися з пропозиціями англійською мовою, тому наша команда обрала популярні професії (profession), які вам знадобляться.
У медичній галузі пропонуються вакансії лікарів — doctor (кардіолог — cardiologist, невропатолог – neuropathologist, стоматолог – dentist), медсестер – nurse. Також попитом користується готельно-ресторанний бізнес. До речі, багато зірок Голлівуду починали свою кар’єру саме там, як офіціанти або офіціантки – waiter/waitress; кухар – cook. Люди з мінімальним утворенням можуть влаштуватися як обслуговуючий персонал: прибиральник – cleaner, janitor; прибиральник в приватному будинку – housemaid; водій – driver, cab driver; різноробочий – unskilled worker, general labourer, промоутер – promoter, двірник – yardman, вантажник – loader, mover.
Профільної спеціалізації вимагають професії перекладача – translator, маркетолога – marketing expert, льотчика – pilot, адвоката – lawyer, аналітика – analyst, менеджера – manager, антрополога – anthropologist, автомеханіка – car mechanic, біолога – biologist, бухгалтера – accountant, ветеринара – veterinarian, дипломата – diplomat, інженера – engineer, няні – nanny, тесляр – carpenter, програміста – developer (software developer), редактор – editor, зварювальника – welder, соціального працівника – social worker, системний адміністратор – network engineer, страховий агент – insurance agent та ін.
Важливо розуміти, що якщо вам дуже сподобалася якась вакансія, але у вас немає відповідного освіти, завжди можна пройти перекваліфікацію або прискорені курси підготовки. Адже ази не складної роботи і теоретичну частину можна пізнати за місяць, а решту придбати на практиці.
Native English School бажає вам вдалого закінчення робочого тижня, і як говорив Стів Джобс — потрібно працювати не 8 годин на добу, а головою! До зустрічі в школі! =)