Практика англійської: 5 ідей, де практикувати мову

praktika anglijjskogo: 5 idejj, gde praktikovat yazyk 15 Практика англійської: 5 ідей, де практикувати мову

Кожен вивчає англійську мову мріє вільно володіти нею, тобто легко і швидко розмовляти і розуміти свого співрозмовника.

І, звичайно, єдиний спосіб добитися всього цього – мовна практика англійської. Адже щоб навчитися розмовляти мовою, потрібно дуже багато говорити.

На жаль, саме з розмовною практикою у вивчають виникають труднощі. Тому що читати книги, писати або слухати ми можемо самостійно, а щоб говорити, нам потрібен співрозмовник.

Де ж можна практикувати мову? У статті я поділюся 5-ма способами.

Де практикувати англійську мову?

praktika anglijjskogo: 5 idejj, gde praktikovat yazyk 16 Практика англійської: 5 ідей, де практикувати мову

Отже, для практики англійської ви можете використовувати наступні способи:

1. Розмовні клуби

Розмовний клуб – це місце, де збираються люди, щоб отримати практику спілкування іноземною мовою. Щоб у вас була повна картина, давайте подивимося, як проходять зустрічі (зауважте, не уроки) у розмовному клубі.

Зазвичай збирається певна кількість людей (8-16). Є ведучий, який контролює процес спілкування. Його завдання полягає в тому, щоб кожна людина брав участь у розмові, а не сидів осторонь.

Ведучий дає тему, яку всі і будуть обговорювати. Тема вибирається, звичайно, цікава і актуальна. А далі починається безпосереднє спілкування. Клуб також може проходити у форматі настільних ігор, ігор в мафію і т. д.

Розмовний клуб допомагає:

  • Практикувати мову
  • Подолати мовний бар’єр (страх спілкування англійською мовою)
  • Навчитися краще розуміти співрозмовника
  • Знайти нові знайомства з цікавими людьми

Важливо: В розмовний клуб варто йти, якщо ви вже говорите мовою і вам не вистачає розмовної практики у вашому житті.

Читайте також:  Present Perfect Tense.

До речі, у нас є спеціальна літня програма Summer Talk – розмовні тренування у форматі вільного спілкування, обговорення фільмів і дискусій на різні теми англійською мовою. Приділяючи всього 4 години в тиждень, ви зможете не тільки зберегти досягнутий рівень, але і поліпшити вашу розмовну навик. Підходить людям від рівня Intermediate (5 рівень Speak Easy) і вище.

2. Сайти для спілкування і соціальні мережі

Ви можете практикувати свою англійську онлайн.

Є спеціалізовані сайти, де ви можете поспілкуватися з іноземцями.

Іноді, це просто спілкування англійською, а іноді – мовний обмін, тобто іноземець розмовляє з вами англійською і може пояснити що-то з правил, а ви в свою чергу – практикуєтеся з ним і пояснюєте російську мову.

Наприклад, це сайти italki або polyglotclub.

Також ви можете знайти собі друга або подругу по листуванню на спеціальних сайтах, сайтах знайомств або в соціальних мережах (facebook, instagram). А вже потім, трохи поспілкувавшись, запропонувати спілкування по скайпу.

3. Курси англійської

praktika anglijjskogo: 5 idejj, gde praktikovat yazyk 17 Практика англійської: 5 ідей, де практикувати мову

Групові заняття включають в себе багато розмовної практики (наприклад, у нас це 80% заняття), що дуже позитивно позначається на розвитку навичок: розуміння мови, розмовна навик, швидкість мовлення.

Тому, займаючись в групі на курсах дуже легко:

  • Почати говорити
  • Навчитися розуміти англійську мову на слух
  • Подолати мовний бар’єр, спілкуючись з різними людьми

Також, на відміну від розмовного клубу, де ви отримуєте тільки розмовну практику, на курсах вам пояснюють граматичні правила, дають нові слова, поправляють ваші помилки і ставлять вимова, розбирають кожну конструкцію до тих пір, поки ви не прийдете до розуміння, відпрацьовують з вами всі вправи.

Тобто в підсумку після навчання ви повинні розуміти правила, уміти читати, писати, розуміти мову і вміти розмовляти мовою.

Читайте також:  Непряма мова в англійській мові: правила, приклади, таблиця

Важливий момент: Обирайте ті курси, на яких дуже багато живого спілкування, а не просто читання підручників, вивчення теорії чи виконання завдань на комп’ютері і т. д.

Увага: Вчіть англійську мову довгий час, але не можете говорити? Дізнайтеся на уроці в Москві, як заговорити через 1 місяць занять за методом ESL.

4. Спілкування з друзями і однодумцями

Напевно, серед ваших друзів, родичів, знайомих знайдуться люди, які вивчають або вивчали англійську мову.

Ви можете допомагати один одному і також практикуватися разом. Наприклад, влаштовувати зустрічі, де ви будете говорити тільки англійською. Або просто розмовляти на англійській по скайпу або телефону.

Найважче в таких зустрічах і бесідах – це не перейти на рідну російську мову. Адже на відміну від розмовного клубу, серед вас не буде викладача, який контролює процес і стежить, щоб усі говорили англійською.

5. Безкоштовні розмовні заходи

Якщо ви живете в Москві або іншому великому місті, ви можете знайти не тільки платний розмовні клуби або курси англійської, але і безкоштовну розмовну практику англійської.

Наприклад, періодично ми влаштовуємо Дні відкритих дверей, де безкоштовно проводимо майстер-класи по вимові, граматиці та запам’ятовування слів, з розмовною практикою і тренуваннями. Також на цьому заході діє безкоштовний розмовний клуб.

Щосуботи ми проводимо безкоштовні заняття у парку «Кузьминки», які підійдуть для будь-якого рівня володіння мовою.

Подібні заходи ви можете пошукати в інтернеті у вашому місті.

Отже, розмовна практика – найважливіша складова при вивченні мови. Вона обов’язково повинна бути присутнім у вашому навчанні. Вибирайте будь-який спосіб і починайте тренуватися прямо зараз.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: