Реклама на англійській мові з перекладом. Американська і англійська реклама

Більша частина рекламних прийомів і методів прийшла в Росію із США. Один з головних джерел утворення і натхнення для російських рекламістів — реклама на англійській мові. Відповідно, і професійна лексика у цій сфері здебільшого запозичені з англійської мови. Це обумовлено тим, що не всі поняття можна перевести, зберігши їх початковий сенс, який вони влучно і лаконічно передають в англійській мові. Однак не всі англійські рекламні терміни потрапляють в російську мову без змін. Деякі перекладаються дослівно, а до деяких знаходять і рівноцінний аналог.

Зміст:

reklama na anglijjskom yazyke s perevodom  amerikanskaya i anglijjskaya reklama81 Реклама на англійській мові з перекладом. Американська і англійська реклама

Види реклами англійською мовою в таблиці з описом

Назва англійською
Переклад
Опис
Online Advertising Онлайн-реклама Сюди належить будь-яка реклама, яка публікується в інтернеті. Це можуть бути банери, контекстна та нативна реклама, відео і аудіо, платні оголошення в соціальних мережах і блогах.
Cell Phone & Mobile Advertising Телефонний та мобільний реклама Сюди можна віднести дзвінки потенційним покупцям і клієнтам, розсилка СМС повідомлень на смартфони і планшети. У цьому мобільна реклама перетинається з онлайн-рекламою.
Print Advertising Друкована реклама Друкована реклама – це будь-які рекламні оголошення, надруковані на папері. З кожним роком вона здає свої позиції і втрачає популярність серед маркетологів, але повністю зникне вона ще нескоро. Друкована реклама в свою чергу поділяється на три підвиди.
Periodical Advertising Реклама в періодичних виданнях Сюди відносяться публікації в журналах і газетах, що рекламують той чи інший товар.
Point of Sale Advertising Реклама на місці продажу Цей вид включає брошури, листівки, флаєри, візитки.
Direct Mail Advertising Поштова реклама Будь-який вид друкованої реклами можна зробити поштового, варто лише адресно відправити її потенційному клієнту.
Guerrilla Advertising Партизанська реклама Під цим терміном розуміють будь-які нетрадиційні методи просування, часто виражаються в активному залученні споживачів в рекламну кампанію.
Broadcast Advertising Зовнішня реклама Зовнішня реклама – це все те, що передається за допомогою радіо і телебачення. До недавнього часу цей вид був найефективнішим, але зараз він поступово здає свої позиції онлайн-рекламі.
Outdoor Advertising Зовнішня реклама Під це поняття підпадає будь-яка реклама, яку бачить споживач, коли знаходиться поза домом: вивіска над магазином, банери, розтяжки, білборди на громадському транспорті і т. д.
Public Service Advertising Соціальна реклама На відміну від усіх інших видів, що соціальна реклама не продає товари і послуги, вона швидше виконує освітню або застережну функцію.
Product Placement Advertising Продакт-плейсмент Суть цього виду реклами, назва якого неможливо адекватно перекласти на російську мову, полягає в ненав’язливому вкраплення рекламних повідомлень у фільми, музику, кліпи і телепередачі. Найяскравіший приклад продакт-плейсменту – любов популярного кіноперсонажа Джеймса Бонда до автомобілів марки Aston Martin.

reklama na anglijjskom yazyke s perevodom  amerikanskaya i anglijjskaya reklama82 Реклама на англійській мові з перекладом. Американська і англійська реклама

Рекламна лексика

Термін
Переклад
Advertisement Реклама
Advertising agency Рекламна компанія
Aida Скорочення від Attention, Interest, Desire, Action – Увага, Інтерес, Бажання, Дія
Benefit Вигода
Billboard Рекламний щит
Broadsheet Плакат
Campaign Кампанія
Circulation Аудиторія
Classified ads Розділ приватних оголошень
Commercial Реклама на радіо і телебаченні
Coupon Купон
Double-page spread Реклама на розвороті газетної смуги
Eye-catcher Зорова принада
Features Особливості
Generic advertising Реклама загального характеру
Hoarding Щит для плакатів
Hype Рекламна галас
Jingle Рекламний мотив
Key words Ключові слова
Launch Початок рекламної кампанії
Mailshot Рекламний лист
Mass media Засоби масової інформації
Plug Рекламна вставка
Poster Плакат
Prime time Найбільш вигідну, переважний і найдорожче для розміщення та випуску реклами
Promote Просувати, рекламувати
Shop Магазин
Slogan Слоган
Slot Місце в програмі
Spam Спам
Spot Коротка вставка
Tabloid Таблоїд
Target Мета рекламного повідомлення

reklama na anglijjskom yazyke s perevodom  amerikanskaya i anglijjskaya reklama83 Реклама на англійській мові з перекладом. Американська і англійська реклама

10 рекламних роликів англійською

Apple – 1984

Ця реклама в свій час порушила всі правила, за якими знімали телевізійні ролики, і встановила свої власні. Режисером цього ролика був Рідлі Скотт, який з короткого відео зробив справжній витвір мистецтва. У розпал Холодної війни творці рекламного ролика Apple відіграли на страхах своєї аудиторії і порівняли свого головного конкурента – IBM – з орвеллівським Великим Братом.

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

Coke – Hey Kid, Catch

У часи, коли знаменитостей стали активно запрошувати в рекламні ролики, Coca Cola раз і назавжди показала як потрібно це робити. Шестидесятисекундная історія про чорного гравця у футбол і білого хлопчика – його шанувальника – настільки зворушила глядачів, що її адаптували для міжнародного показу, а через рік за мотивами цієї реклами зняли фільм.

Budweiser – Whassup?

Більшість рекламних підручників стверджують, що рекламований продукт повинен завжди перебувати в центрі уваги. Проте рекламний відділ Budweiser вирішив з цим посперечатися і зняв смішний рекламний ролик, в якому їх продукт показується лише в самому кінці. Це відео настільки сподобався глядачам, що фраза Whassup? перетворилася в соціальний феномен і досі використовується в англійській мові.

Wendy’s – where’s the Beef?

Where’s the Beef? – ще одна крилата фраза, яка прийшла в розмовна англійська мова з реклами. Спочатку творці ролика – мережу фастфуду wendy’s – лише хотіли натякнути на те, що їх конкуренти економлять на цих продуктах. Однак зараз фраза where’s the Beef? використовується в англійській мові в будь-яких випадках, коли чогось очевидно не вистачає.

Volkswagen – The Force

Популярність цієї реклами обумовлена двома причинами. По-перше, будь-яка згадка всесвіту Зоряних Воєн привертає до себе додаткову увагу. По-друге, цей ролик зворушливий і смішний, і глядачі з задоволенням ділилися ним в соцмережах.

Old Spice – The Man Your Man Could Smell Like

Абсурдний гумор Old Spice зробив їх рекламний ролик справжнім хітом в 2010 році і запустив цілу серію роликів з цим же персонажем, яка досі актуальна. Особливий успіх ролик отримав в соцмережах, де з нього швидко наробили мемів, що принесло компанії додаткову популярність.

Pepsi – Britney Spears

У чому полягає рецепт небувало успішної реклами? На думку Pepsi, в присутності в кадрі самої відомої поп-зірки в світі. А якщо вона ще й запише хітову рекламну пісню і запально станцює, то такому ролику забезпечений світовий успіх. Так і вийшло, і рекламний ролик з Брітні Спірс у головній ролі став одним з найвідоміших музичний рекламних відео.

Snickers – Betty White

Крилата фраза «Ти – не ти, коли голодний», що англійською мовою звучить як You’re not you when you’re hungry, вперше з’явився на телеекранах в 2010 році. У першому ролику з цієї серії 88-річна актриса Бетті Уайт підкорила глядачів своєю харизмою. До речі, після цього її кар’єра знову пішла в гору, і забуту багатьма актрису знову стали запрошувати на провідні ролі в кіно і на телебаченні.

Axe – Billions

Компанія Axe славиться своїми провокаційними роликами. Таку репутацію вони заслужили, мабуть, саме завдяки цій рекламі. Просто уявіть: на тропічному острові незліченна кількість прекрасних жінок в бікіні з усією пристрастю біжать, долаючи скелі і джунглі, до єдиного чоловіка. Природно, цей ролик справила велике враження на глядачів (особливо на цільову аудиторію – чоловіків) і надовго запала їм в пам’ять.

Cadbury – Gorilla

Це культовий ролик британської кондитерської компанії досі багатьма вважається найкращою рекламою всіх часів. При цьому, в ній немає жодної згадки про продукті компанії. Все, що відбувається в кадрі – чоловік у костюмі горили спочатку слухає, а потім починає грати на барабанній установці пісню Філа Коллінза In the Air Tonight. Але все це виглядає настільки круто і стильно, що завдяки цьому рекламному ролику компанія Cadbury збільшила свої продажі в той рік на 9%.

Відео про рекламу англійською мовою:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн