Репетитор англійської мови для дітей та батьків

Іноземна мова дуже часто стає найбільш проблемним предметів у школі. Між тим англійська, як один з іноземних, є самим затребуваним у дорослому житті. Саме тому люблячі батьки намагаються зробити все, щоб їх дитина вивчив англійську мову, і наймають професійного репетитора, часом витрачаючи величезні суми. Але чи виправдані такі дії?

repetitor anglijjskogo yazyka dlya detejj i roditelejj1 Репетитор англійської мови для дітей та батьківРепетитор англійської для дітей

Звичайно, прагнучи забезпечити своїй дитині успішне майбутнє, в тому числі і через знання іноземної мови, батьки шукають різні способи для реалізації свого задуму. Вони підбирають різні методики, посібники, вчителів, дитсадки з ухилом на оволодіння іноземною мовою і школи з поглибленим вивченням англійської.

Хороший репетитор з легкістю дасть вашій дитині премудрості граматики, доб’ється від нього правильного вимови, допоможе долучитися до чужої мови. Він буде думати про успіхи улюбленого учня і терпляче просувати його по шляху оволодіння мовою, підлаштовуючись під дитину.

Але варто забувати, що заняття з репетитором — це додаткове навантаження для вашого чада. Тому спочатку точно розберіться, чи потрібен йому репетитор і визначитеся, які цілі ви переслідуєте. Щоб не лише заощадити свої гроші, але і не навантажувати малюка зайвою інформацією.

З якого віку починати вчити англійську?

Педагоги і психологи стверджують, що з півтора до 8 років малюки особливо сприйнятливі до пізнання і засвоєння чого-небудь нового. З 2-х до 4-х років вони швидше зможуть оволодіти розмовною мовою, а з 5-ти до 8-ми — вони більше готові вчитися читання. Саме ці періоди є максимум розвитку дитини, тому запрошувати репетитора з англійської найкраще, коли дітки в цьому віці.

repetitor anglijjskogo yazyka dlya detejj i roditelejj2 Репетитор англійської мови для дітей та батьківЗ якого віку починати вчити англійську?Репетитор англійської для дітей — це педагог, не просто відмінно володіє своїм предметом і вміє грамотно передавати свої знання. Це викладач, який по-справжньому любить малюків, допоможе їм розвинути бажання до вивчення англійської мови.

Саме такі спеціалісти працюють в Ваш репетитор. На цьому порталі зібрані кращі кадри, які професійно розбираються в тендітної дитячої психіки і психології. Вони допоможуть прищепити дитині любов до іноземної мови, займаючись з ним в ігровій формі, щоб йому було цікаво і весело.

Читайте також:  Використання артикля THE.

Кожен професійний педагог з англійської з даного сайту знає, як правильно побудувати навчання, щоб малюк не просто засвоював новий матеріал, але і чекав з нетерпінням наступного уроку. Головний принцип занять з дітьми — ієрархічне навчання від більш простого до складного без найменшого примусу.

А тепер розберемося, які репетитори бувають і для чого вони потрібні.

Навіть якщо ваш фінансовий стан дозволяє вам найняти самого дорогого фахівця, то це зовсім не означає, що потрібно наймати найкращого професіонала. Вчителя треба вибирати виходячи з цілей навчання.

Отже, типи найманих викладачів:

 • Студент — найекономніший варіант. Навіть при відсутності викладацького досвіду, студент зовсім недавно проходив тестування, і судячи з того, що він вже студент, то він здав іспити успішно. А це означає, що він володіє хорошими знаннями
 • Досвідчений вчитель — середня цінова категорія. Такий спеціаліст володіє достатнім рівнем знань в даній області і відмінно вміє знаходити підхід до учнів. Що гарантує хорошу якість навчання
 • «Зоряний» викладач — найдорожчий професіонал. Такий репетитор складається безпосередньо в приймальної комісії. Він знає, що саме потрібно абітурієнту, щоб успішно скласти вступні іспити.

А як ж виражається ця дорожнеча і дешевизна в конкретних цифрах? — запитаєте ви. А я відповім, що ціна за одну годину коливається від 250 до 2500 рублів. Причому необхідно враховувати, що час може бути астрономічним (60 хвилин) і академічним (45 хвилин). Однак ефективність навчання залежить не від ціни, а від якості.

repetitor anglijjskogo yazyka dlya detejj i roditelejj3 Репетитор англійської мови для дітей та батьківПеред тим як почати шукати хорошого репетитора, потрібно зрозуміти, яка ваша кінцева мета, чому ви хочете, щоб він навчив дитину. І, виходячи з цих критеріїв, вибрати викладача. Варто звернути увагу на вік вашої дитини, щоб педагог розробив індивідуальну для нього програму вивчення англійської, враховуючи особливості сприйняття.

А цілі можуть бути наступні:

 • Підготовка до початкової школи. Якщо ваш малюк дошкільник, то можна заощадити і найняти студента з факультету іноземних мов
 • Підготовка до ДПА або ЄДІ. Якщо він — випускник, то краще найняти вчителя даної дисципліни, який знайомий з шкільною програмою
 • Підготовка до вступу в ВУЗ. Якщо ваша дитина абітурієнт, то тут економити не варто і найняти досвідченого викладача Вузу
 • Усунення прогалин у знаннях. Для цієї мети підійде будь-який з попередніх варіантів
 • Переїзд на ПМЖ або на навчання до Великобританії або США. Тут доведеться добряче розщедритися і найняти кваліфікованого носія мови, який поставить вимова, навчить розмовної мови і познайомить з культурою країни.
Читайте також:  Меню англійською мовою. Зразок англійської меню

Також прослідкуйте, дає фахівець саме ті знання, які потрібні вашій дитині. Тому що, наприклад, для успішної здачі письмового тесту, зовсім не обов’язково володіти правильною вимовою та навичками сприйняття англійської мови на слух. Швидше за все, репетитор в своїх інтересах буде наполягати на їх тренуванні, але якщо це неважливо для переслідуваної мети, то не витрачайте гроші даремно.

Де знайти хорошого репетитора для дитини?

Хороших репетиторів пестять і плекають, їх передають «з рук у руки», радять друзям і знайомим. Це цілком заслужено, так як ці професіонали до своєї роботи ставляться дуже відповідально. Але що робити, якщо у вас немає знайомих, які знають хороших педагогів? Де знайти заслуженого спеціаліста? І як вибрати відповідального викладача?

repetitor anglijjskogo yazyka dlya detejj i roditelejj4 Репетитор англійської мови для дітей та батьківДе знайти хорошого репетитора для дитини?Існує кілька варіантів знайти стоїть професіонала:

 • по оголошенню в журналі або газеті
 • звернутися на спеціальні сайти
 • розклеїти оголошення «Шукаю репетитора англійської!»

У кожного з цих способів є свої плюси і підводні камені.

Кого вам вдасться відшукати по оголошенню, заздалегідь не відомо: може професіонала, а може дилетанта. Якщо ви виявите достатню наполегливість, то вашого малюка буде вчити гідний педагог, який знає свою справу. Інше питання, скільки сил, часу і нервів ви витратите на пошук і відбір підходящої кандидатури. Хоча з іншого боку, по-справжньому хороші фахівці додаткової реклами не потребують.

В інтернеті існують спеціальні сайти і портали, які пропонують для користувача базу вчителів за певними спеціальностями. Ця такі майданчики, як «Ваш репетитор» та інші. Тут клієнт може ознайомитися з анкетами і вибрати оптимальний за ціною і якістю варіант. Як правило, консультації з вибору кандидатів, надаються безкоштовно.

repetitor anglijjskogo yazyka dlya detejj i roditelejj5 Репетитор англійської мови для дітей та батьківзаняття англійською по Скайпу

Крім того, в Інтернеті можна знайти заняття англійською по Скайпу, коли ваша дітвора, разом з вами може вчити мову дистанційно. Цей метод дозволяє заощадити час і гроші на поїздки до місця занять. Як правило, урок триває 25 — 45 хвилин. Дуже зручний і ефективний спосіб для сучасних батьків.

Читайте також:  Навіщо вчити англійську мову?

Вибираючи з кандидатів, які звернуться до вас по вашому оголошенню, чітко визначте, чого ви хочете, щоб він навчив вашого дитя і скільки ви готові заплатити. Перевірте наявність рекомендаційних листів, диплома про освіту. Оголошення на стовпах можуть відгукнуться досвідчені літні педагоги, які не вміють користуватися сучасними технологіями, тому не варто скидати цей варіант з рахунків.

Ознаки хорошого репетитора

Вивчаючи резюме кандидата, зверніть увагу на наявність відповідної освіти, де він її отримував, на місце роботи. Дізнайтеся фахівцем, в якій області він є — розмовна англійська, граматика, переклад і т. д. Попросіть медичну довідку. Не соромтеся задавати будь-які питання, адже на кону не тільки гроші, але і здоров’я вашої дитини.

Після того, як ви проведете попередній відбір і виберіть підходящу кандидатуру, поспостерігайте, як він веде заняття, які матеріали використовує, яке його ставлення до учня. І якщо вам щось не сподобається, то сміливо розпрощайтеся з несумлінним репетитором.

repetitor anglijjskogo yazyka dlya detejj i roditelejj6 Репетитор англійської мови для дітей та батьківЗаняття у хорошого вчителя володіють такими ознаками:

 • Розумний фахівець застосовує у своїй роботі не тільки один підручник, але додаткові матеріали — картки, мультимедійні засоби, літературу англійською
 • Хороший учитель пояснює матеріал в усній формі, говорить чітко і по справі, не відволікається на сторонні теми
 • Навчання будується відповідно до мети, якщо метою є розвиток грамотності, то в основному виконуються практичні вправи, а якщо необхідно розвинути розмовні навички, то на уроках переважає усне мовлення
 • Професіонал дає такі домашні завдання, які учень буде виконувати з цікавістю і задоволенням
 • Викладач веде щоденник спостережень за прогресом свого підопічного і його успішністю, виходячи з цього коригує програму

Крім того професійний репетитор завжди пунктуальний, відмінно виглядає, не зануден, досить компетентний і ніколи не обіцяє дуже багато.

Знання англійської дійсно відкриває нові можливості і розширює горизонти. Це і істотна надбавка до зарплати, і високооплачувана посада, і навчання чи робота за кордоном. Це нові цікаві знайомства і захоплюючі подорожі по світу без перекладача. Цей список можна перераховувати ще довго. Але якщо ви на цій сторінці, то ви вже знаєте, навіщо вам потрібна англійська мова.

Бажаю вам знайти дійсно справжнього фахівця, який виправдовує вкладені в нього кошти. Успіхів вам і вашій дитині!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: