Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!

Уявлення про знання іноземної мови у всіх людей різний, безпосередньо, як і саме його знання. Якщо людина може сказати «привіт», «спасибі», «будь ласка» на п’яти мовах або знає кілька стандартних фраз, а може не стандартних, вважається, що у нього відмінне володіння мовою?

Як дізнатися і перевірити свій рівень англійської сьогодні ми і з’ясуємо. Нижче наведені узагальнені короткі відомості про різних ступенях знання та володіння англійською мовою. Спробуйте визначити свій, орієнтуючись на вже набуті знання, а потім пройдіть тест, щоб перевірити рівень англійської онлайн безкоштовно і підтвердити левел.

Ступеня володіння англійською мовою

urovni vladeniya anglijjskim yazykom: kak opredelit svojj 4 Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!

Рівень володіння англійською – це не чіткі дані про вашому словниковому запасі або роках розмовної практики.

Хто взагалі має право визначати рівень знань і вирішувати, наскільки ти хороший у розмовному англійською? Існує така організація, як ALTE (The Association of Language Testers in Europe), так от саме її працівники – педагоги, вчені, професори зі всієї Європи – визначили шість основних рівнів володіння іноземними мовами: А1 (Beginner або Starter), А2 (Elementary), B1 (Pre-Intermediate), B2 (Intermediate), C1 (Upper-Intermediate), C2 (Advanced).

Розглянемо деякі характеристики кожного рівня.

Рівень А1 (Beginner або Starter)

urovni vladeniya anglijjskim yazykom: kak opredelit svojj 5 Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!Часто доводиться чути про те, що майбутній студент, маючи досвід вивчення англійської тільки в школі, наприклад, і то в початкових класах, (тому що пізніше було «так навіщо потрібен цей англійський? Піду гуляти!») помилково оцінює свої знання в нуль балів. Але, послухайте, якщо знаєте англійські літери, якщо вміння читати прості слова, вважати і сприймати на слух англійську мову у вас присутні – вперед на вищий рівень – Elementary. Так нульовий рівень підходить новачкам: людям, які ніколи раніше не вивчали англійську і мають про нього смутні уявлення. Саме тому на курсі проходять алфавіт, цифри, основи граматики, аудіювання і т. п. Природно, якщо ваших «погуляти» в школі було намнооого більше ніж уроків, вам все-таки може підійти рівень Beginner. Зверніться за порадою до викладачів, вони-то вам точно підкажуть з чого почати! З рівнем Beginner в нашій школі ви можете ознайомитися тут.

Рівень А2 (Elementary)

urovni vladeniya anglijjskim yazykom: kak opredelit svojj 6 Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!Якщо в школі ви були хорошистом і приносили з уроків англійської п’ятірки з четвірками, але індивідуально з учителем не займалися, швидше за все, ваш рівень Елементарний. Значить, у вас є певний словниковий запас, ви можете читати на англійській мові і будувати прості речення. На цьому рівні ви будете закладати цеглинка за цеглинкою мовний фундамент – граматику. Важливим буде вивчення нових слів та їх правильне вимова. Сприйняття англійської мови на слух допоможе краще засвоїти матеріал і самому заговорити англійською набагато швидше. Головне-не засмучуватися, якщо з першого разу щось не буде виходити, і ні в якому разі не здаватися! Починайте курс Elementary в Native English ?

Рівень B1 (PreIntermediate)

urovni vladeniya anglijjskim yazykom: kak opredelit svojj 7 Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!На цьому низькому середньому рівні студентам стає набагато цікавіше. З певним багажем знань вони можуть приступити до обговорення нових тем (теми розмовних уроків у нашій школі ви сміливо можете подивитися тут), поповнити вокабуляр і формулювати більш складні пропозиції, розвиваючи розмовну практику. Є можливість вести прості бесіди на повсякденні теми, скажімо, на відпочинку за кордоном і починати спілкуватися з носіями мови без жестикуляций. Звичайно, граматика все так само важлива: поглиблено вивчаються основні часи в англійській мові, правильна побудова конструкцій з доповненнями, питаннями і т. п. Всі навички починають засвоюватися і використовуватися в потрібний момент з певною легкістю. Рівень володіння англійською мовою Pre-Intermediate – це, можна сказати, перша серйозна щабель на шляху до успішного вивчення англійської. Є ще до чого прагнути!

 Рівень B2 (Intermediate)

urovni vladeniya anglijjskim yazykom: kak opredelit svojj 8 Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!Середній рівень передбачає досить вільне спілкування англійською. Словниковий запас може бути не таким широким, як хотілося б, але з’являються нові спеціальні теми, а з ними – і нові вирази, нова їжа для розуму. На даному рівні добре опрацьовано лист і читання, граматика склалася в цілісну картинку, хоча подальше її вивчення не припиняється, швидше, вдосконалюється. Сприйняття мовлення на слух – відмінний. Книги та фільми на оригінальному мовою поглинаються на одному диханні (ну добре, майже на одному). Маючи рівень англійської Intermediate, відчуваєш себе впевненіше: при влаштуванні на роботу, при поїздках за кордон, при спілкуванні з іноземними гостями. Але ж високий середній рівень Upper-Intermediate ще краще, правда? Давайте порівняємо.

Рівень C1 (UpperIntermediate)

urovni vladeniya anglijjskim yazykom: kak opredelit svojj 9 Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!Здавалося б, що нового можна вивчити на рівні Upper – Intermediate? Можна практикуватися і практикуватися, щоб не забути напрацьований матеріал. А можна посилено готуватися до міжнародних іспитів. Високий середній рівень знання дозволяє студентам не лише вступити на навчання за кордоном, але і знайти престижну роботу. Вільне володіння англійською на такому високому рівні дозволяє спілкуватися із співробітниками, клієнтами, іноземними друзями і зовсім незнайомими людьми легко і просто на абсолютно різні теми. Хочете досягти просунутого рівня розмовної англійської, тоді не припиняйте займатися кожен день і розвивайтеся!

Рівень C2 (Advanced)

urovni vladeniya anglijjskim yazykom: kak opredelit svojj 10 Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!Досягти рівня Advanced і володіти англійською на рівні носія мови мріють усі. Вживання складних оборотів і конструкцій, оригінальних ідіом – можна сказати, верх майстерності. Проживання або навчання за кордоном сприяють вільному спілкуванню, а також грамотному написанню листів, ділової кореспонденції, ведення переговорів, повного розуміння телевізійних передач, кінострічок, газет. Після просунутого рівня слід Proficiency – володіння мовою на рівні носія мови. Краще і крутіше просто нікуди!

Вам цікаво перевірити свій рівень англійської безкоштовно? Проходьте тестування на нашому сайті, щоб визначити рівень англійської онлайн і записуйтесь до нас на пробне безкоштовне заняття. Наші досвідчені і талановиті викладачі допоможуть вам перевірити свою англійську і дадуть корисні рекомендації по відвідуванню курсів для ефективного результату. В Native English school ви можете відвідувати різні види занять: від граматики до розмовних клубів і вчити не тільки правила, а й поповнювати словниковий запас цікавими висловами, практикуватися в спілкуванні з носіями мови.

Успіхів вам, і до нових зустрічей в NES!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн