Розмальовки англійською для дітей – роздрукувати алфавіт

Ми вже знаємо, що іноземну мову краще вивчати з самого раннього дитинства. У цьому віці малюки все схоплюють на льоту, запам’ятовують міцно і надовго. Якщо ви вирішили вивчати англійську мову разом з вашим малюком, то дуже важливо, щоб дитині не було нудно. Ваші з ним заняття повинні бути цікавими, веселими і захоплюючими і тоді результати вас порадують.

raskraski na anglijjskom dlya detejj – raspechatat alfavit7 Розмальовки англійською для дітей – роздрукувати алфавітЯк розмальовки допомагають дітям у вивченні англійської мови?

Що вам може допомогти у вашій діяльності? Звичайно ж, це всілякі книжки з картинками і веселими текстами для дітей; картки, наочні матеріали, підручники, малюнки, плакати, а також різноманітні дидактичні ігри і невеликі змагання допоможуть вашій дитині придбати необхідні навички в англійській мові.

Сьогодні ми хочемо поговорити про ще одному дидактичному прийомі, який допоможе вашому малюкові не тільки зацікавитися, але й опанувати основами мови. Це — розмальовки!

Як дитині допоможе розфарбування?

Згадайте себе в період дитинства! Що ми найбільше любимо робити в дитинстві? Звичайно, малювати і розфарбовувати. Особливо розфарбовувати, тому що малюку вже даються готові контури, які потрібно заповнити квітами. І тут постають величезні можливості для фантазії дитини. Малюк сам вибирає кольори, якими він хоче зафарбувати малюнок.

Розмальовки для дітей допомагають дитині розкрити свій потенціал, проявити фантазію та уяву. А розмальовки іноземною мовою корисні вдвічі, так як вони допомагають вчити і закріплювати в пам’яті англійську мову, його лексику і мова.

Ви можете роздрукувати зображення з підписом на іноземній мові, які будуть корисними і цікавими для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Крім того, що вони допоможуть дитині вивчити мову, вони ще вироблять навички малювання.

Читайте також:  Англійська в аеропорту: як не втратити свій вихід до літака

Як легко вчити англійську по розмальовці?

Не завантажуйте вашого малюка з перших занять. Дітям уроки з іноземної мови повинні бути в радість. Нехай ваші заняття будуть веселими, легкими, які приносять задоволення і вашому чаду, і вам самим. Розмальовка допоможе процесу запам’ятовування іноземної лексики, прискорить його. Ви можете роздрукувати кілька розмальовок для дітей на різні теми, бажано, з підписом на англійській мові.

Наприклад, картинки для розфарбовування про тварин можуть містити наступні зображення і слова: cat — кішка, собака — собака, свиня — свиня, cow — корова, bear — ведмідь, лев — лев, fox — лисиця, tiger — тигр, і т. д.

Картинки, що стосуються овочів і фруктів, можуть бути наступного змісту: carrot — морква, картопля — картопля, tomato — помідор, onion — цибуля, garlic — часник, orange — апельсин, banana — банан, plum — слива, apple — яблуко і т. д.

Розфарбовуємо все, що стосується будинку і кімнат і меблів: house — дім, двері — двері, window — вікно, roof — дах; living-room — вітальня, спальня — спальня, kitchen — кухня, bathroom — ванна, children’s room — дитячий; sofa — диван, chair — стілець, table — стіл і т. д.

Розфарбовуємо посуд: plate — тарілка, cup — чашка, saucer — блюдце, fork — вилка, ложка — ложка і т. д.

З допомогою розмальовок можна познайомити дітей з членами сім’ї: mother — мама, father — тато, son — син, daughter — дочка, сестра — сестра, брат — брат, grandpa — дідусь, бабуся і я — бабуся і т. д.
Крім цього, вони допоможуть вивчити алфавіт.

Читайте також:  Resume або CV?

Роздрукувати розмальовки англійською на тему «Фрукти»

Розмальовка може зображувати як окремий предмет, так і цілу тему: сім’ю за вечерею, обстановку кімнати і т. д. Такі картинки можуть бути на різні теми, це залежить від вашого вибору. Чим смішніше малюнок, тим веселіше і цікавіше дитині з нею працювати. Тому ви можете знайти в Інтернеті цікаві картинки, роздрукувати їх та розфарбувати різними кольорами.

raskraski na anglijjskom dlya detejj – raspechatat alfavit8 Розмальовки англійською для дітей – роздрукувати алфавітЯк можна вивчати англійську лексику за допомогою розмальовок?

Працюємо з англійським алфавітом!

Ви запитаєте: який зв’язком володіють англійський алфавіт і розфарбування? Самій прямій! Якщо ви з вашим малюком знаходитесь на стадії вивчення алфавіту, малювання — ваші кращі і вірні помічники в цій справі!

Ви можете роздрукувати розмальовки такого змісту: на аркуші нехай будуть контури букви і поруч предмет, що починається на цю букву; і щоб все це можна було розфарбувати. Супроводжуватимете цю композицію також написаним поруч словом, яке зображує предмет.

Вивчаючи з дитиною алфавіт, ви можете пропонувати малюкові по дві-три літери за заняття. Слідкуйте за тим, щоб картинки для розфарбовування не були дуже мудрі. Зображення повинні бути простими, щоб дитина не втомився і не втратив інтерес. Щось дуже легке і просте, щоб, розфарбувавши одне, він тут же зміг перейти до наступного.

Вчити таким чином алфавіт буде легко і цікаво як для дітей, так і для батьків/вчителів. Розфарбовуючи малюнки, не забувайте попрацювати над словами разом з дітьми. Прочитайте їх кілька разів, попросіть повторити за вами. Допоможіть їм скласти словосполучення чи короткі пропозиції з лексикою, над якою ви працюєте.

Як працювати з розмальовками з користю?

Ми хочемо запропонувати вам кілька порад про те, як ефективно використати розмальовку в роботі з дітьми над вивченням англійської мови:

  • Насамперед визначитеся з темою, з якою ви хочете сьогодні позайматися. Випишіть ряд слів, з якими ви збираєтеся попрацювати
  • Прочитайте ці слова для малюка, переведіть їх разом з ним. Нехай він повторить кожне слово за вами, стежте за його вимовою. Попросіть його написати дані слова своєю рукою
  • Якщо дитина ще зовсім малий, то письмову роботу можна скасувати, нехай малюк просто повторює за вами слова
  • І, нарешті, «десерт»! Покладіть перед дитиною розмальовку на дану лексику, олівці або фломастери і нехай він розфарбує
  • Запитайте малюка, що він розфарбував, знову і знову повторіть слово/слова англійською
  • Розфарбовуючи картинки, повторіть з дитиною кольори по-англійськи
  • Під час розфарбовування, розмовляйте з дитиною, спілкуйтеся з ним і по-російськи, і по-англійськи.
Читайте також:  Майбутній час в англійській мові: утворення та вживання

З дітьми завжди цікаво займатися. Тому що дорослі вже давно всі знають, а діти тільки-тільки відкривають щось нове. Розділіть цю радість відкриття разом з вашими дітьми і нехай розфарбування вам допоможе!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: