Розповідь про знаменитості на англійській мові з перекладом — твір або опис зовнішності знаменитості і його особистості англійською мовою

Розповідь про знаменитості на англійській мові з перекладом надає автору велику свободу вибору, оскільки розкрити цю тему можна з різних сторін. Так, розповідь про знаменитого фізики буде істотно відрізнятися від розповіді про відомого музиканта. Два найпоширеніші варіанти – це сфокусувати увагу на особистості відомого людини або на сфері, в який він став популярний. Можна і об’єднати обидва цих підходу і написати такий твір про знаменитість англійською мовою, в якому будуть розкриті обидва ці аспекти. Ми склали детальний план опису знаменитості англійською мовою, щоб вам легше було написати твір або топік на цю тему.

Зміст:

rasskaz o znamenitosti na anglijjskom s perevodom   sochinenie ili opisanie vneshnosti znamenitosti i ego lichnosti na anglijjskom yazyke28 Розповідь про знаменитості на англійській мові з перекладом — твір або опис зовнішності знаменитості і його особистості англійською мовою

План розповіді про знаменитому людині

rasskaz o znamenitosti na anglijjskom s perevodom   sochinenie ili opisanie vneshnosti znamenitosti i ego lichnosti na anglijjskom yazyke29 Розповідь про знаменитості на англійській мові з перекладом — твір або опис зовнішності знаменитості і його особистості англійською мовою

Корисні слова і вирази

Англійський термін
Переклад
15 minutes of fame15 хвилин слави (ідіома)
A claim to fameнайбільше досягнення
A has-beenщо вийшов в тираж
Actorактор
Adulationлестощі
Botoxботокс
Cachetпрестиж
Celebrityзнаменитість
Celebrity cultureкультура знаменитості
Conspicuous consumptionдемонстративне споживання з метою справити враження на оточуючих
Divaдіва
Ensembleансамбль
Entitlementсприйняття чого-небудь як належного
Entourageантураж
Fameслава
Famousзнаменитий
Flauntкозиряти
Generousщедрий
Gossipплітки
Gossip columnколонка пліток
Mass mediaЗМІ
Movie starзірка кіно
Musicianмузикант
Notoriousкористується дурною славою
Ostentatiousпоказушний
Paparazziпапараці
Prestigeпрестиж
Pretentiousхимерний
Private livesприватне життя
Promotionпросування
Red carpetчервона доріжка
Rudeгрубий
Schadenfreudeзловтіха
Selfishегоїстичний
Singerспівак
Sociableкомунікабельний
Splurgeвитрачати гроші напоказ, тринькати
Stardomстатус зірки
Tabloidтаблоїд
Tantrumнапад поганого настрою
Vanityмарнославство

rasskaz o znamenitosti na anglijjskom s perevodom   sochinenie ili opisanie vneshnosti znamenitosti i ego lichnosti na anglijjskom yazyke30 Розповідь про знаменитості на англійській мові з перекладом — твір або опис зовнішності знаменитості і його особистості англійською мовою

Приклад розповіді про знаменитому людині

Everyone has their own favorite personality and so do I. My favorite personality or is often called idol is William Henry Bill Gates III. He is usually known as Bill Gates. He was born on October 28, 1955 and was a local resident of Seattle, Washington, United States. In his early ages, he began to show an interest in computer programming. Gates excelled in Mathematics and Science. Because of his excellence, he enrolled in Lakeside, an exclusive preparatory school.

Most of his professions involves the computer software. He holds the position of Technology Advisor of Microsoft Corporation. Besides, he is the Co-Chair of Bill and Melinda Gates Foundation, an organization which is named after him and his sister. They were born into a family with a rich history of business, politics and community service as their father was a successful lawyer. He is the CEO of Cascade Investment and holds the highest position as the Chairman of Corbis. He and his partner, Paul Allen built the world’s largest software business.

Due to his excellence software invention and his contribution to the world, Gates has received many big awards and achievements. He was listed as the 400 richest people in America Issue and one of the 100 most influential people in the twentieth century.

Gates have shown to have many positive qualities. Although he was born rich naturally, he still has a strong desire to achieve his dreams on his own effort. Due to his determination, he has been famous and became the world’s idol.

I admire Bill Gates very much. He can be the inspiration for me to be more determined to achieve my dream as he is the person who always shows an improvement from time to time.

Переклад прикладу

У кожної людини є улюблена знаменитість, і я не виняток. Моя улюблена знаменитість або, як часто говорять, моя ідол – це Вільям Генрі Білл Гейтс III. Більш відомий як просто Білл Гейтс. Він народився 28 жовтня 1955 року в Сіетлі, штат Вашингтон, США. У своєму ранньому віці він почав проявляти інтерес до програмування. Гейтс досяг успіху в математиці і науці. Завдяки своїм здібностям, він вступив у Лейксайд – привілейовану підготовчу школу.

Більшу частину його професійних інтересів займає програмне забезпечення. Він займає посаду радника з технологій корпорації Microsoft. Крім того, він є спів-головою Фонду Білла і Мелінди Гейтс – організації, яка названа в честь нього і його сестри. Вони народилися в сім’ї з багатою історією бізнесу, політики і громадської діяльності, так як їх батько був процвітаючим адвокатом. Білл Гейтс є генеральним директором Cascade Investment і займає високу посаду голови компанії Corbis. Він і його партнер Пол Аллен побудували найбільшу в світі компанію з розробки програмного забезпечення.

Завдяки своїм видатним здібностям по розробці програмного забезпечення і великим вкладом в світ технологій Гейтс отримав безліч великих нагород і досягнень. Він був внесений у список 400 найбагатших людей Америки і став одним з 100 найвпливовіших людей ХХ століття.

Гейтс продемонстрував, що має багато позитивних якостей. Хоч він народився багатим, він як і раніше має сильне бажання досягти своєї мрії, спираючись лише на власні сили. Завдяки своїй рішучості він прославився і став світовим кумиром.

Я дуже захоплююся Біллом Гейтсом. Він надихає мене бути більш рішучим у досягненні своєї мрії, так як він – та людина, яка безперервно удосконалюється.

Відео про оповіданні про знаменитість англійською мовою:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: