Розвиваючі мультики для вивчення англійської мови з Хрюшею

У вивченні англійської, головне — підтримання інтересу на весь період навчання. Це особливо важливо для дітей. А дітям, як відомо, подобаються мультики. Хороші розвиваючі мультфільми з англійської мови дозволять вашій дитині навчатися з інтересом і без напруги. Їм цікаво спостерігати за героями, розбиратися, про що говорять персонажі.

razvivayushhie multiki dlya izucheniya anglijjskogo yazyka s khryushejj17 Розвиваючі мультики для вивчення англійської мови з Хрюшею

Поспостерігайте за тим, з якою увагою діти дивляться мультфільми. Їх практично неможливо відірвати від екрану. Малюки ніби вбирають кожен образ, подія, сказане слово, образ, щиро співпереживає персонажам. Фахівці використовують цю тягу до знань для вивчення мов — знімають розвиваючі мультики.

Як правило, герої мультиків коментують події, що відбуваються на екрані, російською та іноземною мовою, формуючи, таким чином, у пам’яті дитини відразу кілька асоціацій на одне і те ж явище. Це дозволить людині в майбутньому буквально «на льоту» схоплювати англійську мову.

Методика навчання дітей іноземної з використанням спеціальних мультфільмів допомагає відразу на рівні підсвідомості сприймати значення вимовленої фрази без проміжного перекладу.

Присутність грамотного літературної мови без сленгу, прислівників, спрощень і діалектів — це безсумнівна користь дитячих розвиваючих мультфільмів англійською. Вони повчальні, добрі, пізнавальні, позбавлені жорстокості та агресії. Навчальна програма подана у легкій цікавій формі, з елементами гумору, ігри, з піснями і музикою.

Англійська з героями «Спокійної ночі, малята»

До недавнього часу навчальні мультфільми для дітей випускали виключно західні видання, але сьогодні існує безліч програм для вивчення іноземної мови вітчизняного виробництва, за якістю нічим не поступаються американським або британським мультиків.

Юним (та й дорослим) російським глядачам особливо полюбилися уроки англійської з героями програми «Спокійної ночі, малята», де улюблені персонажі весело і цікаво вчать малюків розмовляти по-англійськи.

Читайте також:  Past Simple Tense.

razvivayushhie multiki dlya izucheniya anglijjskogo yazyka s khryushejj18 Розвиваючі мультики для вивчення англійської мови з Хрюшею

«Англійська разом з Хрюшею і Степашкою» — це навчальна методика для дітей дошкільного і раннього шкільного віку. Разом з відомими героями — Каркушей, Філей, Степашкою, Хрюшею і улюбленою вчителькою тіткою Юлею, хлопці опановують ази іноземної мови. Яскрава комп’ютерна графіка і забавні пісеньки, роблять програму цікавій для маленького глядача.

Досліджуваний матеріал ускладнюється від уроку до уроку: від простих понять і слів до вироблення вмінь правильно складати речення. На перших заняттях діти вчаться спілкуватися між собою, знайомляться з епітетами, дієсловами, визначеннями. Вчаться рахувати від одного до десяти у прямому та зворотному порядках, а також будувати множинні числа.

Після цього хлопці знайомляться з простими загальновживаними фразами і виразами, розширюють свій словниковий запас. Вони дізнаються назви — меблів, звірів і тварин, овочів і фруктів, меблів і дерев в ігровій формі. Маленькі глядачі вчаться використовувати правильну англійську мову.

Тут ви можете подивитися 52 уроку англійської з Хрюшею і Степашкою:

Урок 1. Англійська мова з Хрюшею і Степашкою

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: