Сайти для вивчення англійської мови: англійська мова безкоштовно та онлайн

Вивчення англійської мови вже давно перестало ґрунтуватися на друкованих книгах, підручниках, посібниках та диски з записами для аудіювання. Зараз і учні, і викладачі все більше орієнтуються на онлайн-ресурси, які допомагають вчити англійську мову швидше і ефективніше. Учням сайти для вивчення англійської мови подобаються тому, що завдяки ним можна займатися самостійно і не залежати від викладачів. Для викладачів такі сайти також корисні – на них вони знаходять цікаві матеріали для своїх уроків.

Зміст:

sajjty dlya izucheniya anglijjskogo yazyka: anglijjskijj yazyk besplatno i onlajjn22 Сайти для вивчення англійської мови: англійська мова безкоштовно та онлайн

Комплексне вивчення мови

Сайти з комплексним вивченням мови дозволяють вивчати і практикувати відразу всі аспекти мови в одному місці: знайомитися з граматикою, лексикою, тренувати вимову, аудіювання та письмо.

Duolingo

Незважаючи на просте, місцями навіть дитяче, оформлення, Duolingo – це добре продумана комплексна система для вивчення англійської мови онлайн. В основі цієї системи лежить ігровий метод навчання, який виявився ефективним не тільки для дітей, але і для дорослих. У Duolingo учням пропонується послідовно проходити тематичні уроки, починаючи від самих простих. Ці уроки включають теоретичні знання, практичні вправи, різні тести і вправи у вигляді ігор. Поступово складність уроків зростає. Разом з нею зростає складність лексики і граматичних конструкцій.

Додаток і сайт для вивчення англійської мови Duolingo охоплює всі аспекти мови, включаючи й аудіювання: тут є можливість прослуховувати англійські слова і навіть короткі тексти.
Також до переваг Duolingo можна віднести зручний інтерфейс, в якому розбереться і дитина, і можливість обговорювати уроки та окремі завдання з іншими користувачами, які проходять їх.

Coursera

Coursera – велика колекція освітніх курсів від провідних університетів США, Великобританії і всього світу, наприклад, Вашингтонського університету, Пенсильванського університету і Університету Сіднея. Курси ці охоплює різноманітні галузі знань, серед них і багато курсів з англійської мови. Відкрийте пошук по каталогу Coursera і впишіть туди слово «English», і ви побачите десятки, якщо не сотні, освітніх програм з англійської мови. Тут є тематичні курси, наприклад, з ділової англійської або з англійської для журналістів, а є і комплексні курси для учнів з різними рівнями володіння англійською мовою.

Skyrock

Skyrock – це ще один сайт для комплексного вивчення англійської мови. Тут, як і в Duolingo, розглядається граматика, лексика, письмова і усна мова. Відмінність їх у тому, що у сайту Skyrock більш «дорослий» дизайн і інтерфейс, хоча розрахований сайт на всі віку та рівні володіння англійською. Ще одна особливість цього сайту – можливість спілкування з іншими користувачами, обговорення різних тем і завдань. Спілкуватися можна з носіями мови, щоб попрактикуватися з ними в англійській мові, або з такими ж учнями, як ви, щоб підказувати один одному. Таким чином, сайт Skyrock багато в чому працює як соціальна мережа, і комунікація між користувачами тут відіграє важливу роль у вивченні англійської мови.
Серед усіх переваг, у цього сайту є і недолік – безкоштовно можна отримати доступ тільки до обмеженого функціоналу. Щоб користуватися всіма функціями і інструментами, доведеться оформити платну підписку на сайт.

Читайте також:
Як проходить навчання по Скайп

sajjty dlya izucheniya anglijjskogo yazyka: anglijjskijj yazyk besplatno i onlajjn23 Сайти для вивчення англійської мови: англійська мова безкоштовно та онлайн

Граматика

Правила англійської граматики сильно відрізняються від російської: тут велика кількість часових форм, складне словотвір і багато винятків. Тому хороший сайт з англійської граматики повинен бути зручно структурований і включати як теорію, так і практичні вправи.

British Council

Сайт British Council – один з кращих ресурсів для отримання знань і практики граматики англійської мови. Цей сайт поділений на три розділи, в залежності від віку учнів: розділ для дітей, розділ для підлітків і розділ для дорослих. У кожному з цих розділів представлена велика теоретична база з граматичних правил і винятків, а також десятки онлайн-вправ для тренування цих правил на практиці.

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

Завдяки цьому, неважливо, який рівень володіння англійською мовою у учня, або скільки йому років, він завжди знайде на сайті British Council корисну інформацію з граматики. Також тут добре розвинена функція обговорення тем, так що, навіть якщо що-то виявилося незрозуміло, в коментарях вам напевно підкажуть більш досвідчені учні або навіть викладачі.

EnglishGrammar

Це сайт викладачки англійської мови Дженніфер Фрост, на якому вона зібрала велику кількість матеріалів з англійської граматики. Дженніфер сама пише багато матеріалів і становить вправи, намагаючись донести до учнів часом складні і заплутані правила у більш зрозумілій формі.

Також вона викладає цілі уроки і вправи в вільний доступ для скачування, щоб учні могли займатися не тільки онлайн, і щоб інші викладачі могли використовувати ці матеріали в своїх заняттях.

Тут докладно розбираються такі складні теми, як пунктуація, узгодження, частини мови і багато іншого. Якщо ж ви чогось не знайшли на сайті, ви завжди можете залишити коментар з проханням розібрати незрозумілу вам тему або ж написати особисто на пошту Дженніфер, яка періодично відповідає на такі листи.

English Grammar Secrets

Якщо ви не знайшли якусь тему на сайті Дженніфер, можете пошукати її на English Grammar Secrets. Тут, крім основних правил граматики, розбираються і більш конкретні випадки: наприклад, випадки вживання модальних дієслів або складні часові форми.

Після кожної теми пропонується пройти кілька вправ для її закріплення. Це зручно, так як на багатьох сайтах теорія і практика зазвичай розташовані в різних розділах.

The Grammarly Handbook

Grammarly handbook – це досить простий сайт з граматики англійської, яка особливо припаде до душі починають вивчати цю мову. Тут не так багато тем, як на попередніх сайтах, але основні правила граматики тут доступно і наочно пояснені, їх супроводжують численні приклади. Всі матеріали зручно поділені на розділи: частини мови, пунктуація, словотвір, стилі мовлення та ін

Grammar Bytes

Всі матеріали цього сайту написані простою та живою мовою і будуть зрозумілі учням з будь-яким рівнем володіння англійською мовою, починаючи з Elementary. На сайті Grammar Bytes основний акцент зроблений на практичні завдання та тести з англійської граматики. Теоретичні матеріали тут теж є – вони наочно і коротко описують правила. Ще одна особливість сайту – велика кількість відео, в яких розбираються граматичні правила. Це особливо сподобається тим учням, яким важко довго зосереджувати увагу на тексті і хочеться урізноманітнити заняття цікавим відео.

Читайте також:
Відео шпаргалка від Steve з Native English School

sajjty dlya izucheniya anglijjskogo yazyka: anglijjskijj yazyk besplatno i onlajjn24 Сайти для вивчення англійської мови: англійська мова безкоштовно та онлайн

Аудіювання

Аудіювання – один з найбільш важливих і складних аспектів англійської мови, тому підходити до вибору сайтів для аудіювання слід з особливою увагою. Переконайтеся, що у аудіозаписів хорошу якість звучання і зручний розподіл за темами. Якщо це відео, то бажані субтитри.

Read The Words

Сайт Read The Words дозволяє конвертувати будь англійський текст з документа, блогу чи іншого сайту аудіозапис, тобто озвучити його. На сайті великий вибір голосів для озвучення – чоловічих і жіночих, з різними акцентами. Після цього аудіозапис можна закачати собі з сайту і використовувати в заняттях.

Randall’s ESL Cyber Listening Lab

Randall Davis – творець ще одного корисного сайту для практики аудіювання – досвідчений викладач англійської мови, який ділиться своїми знаннями з усіма бажаючими. На його сайті викладені десятки аудіозаписів англійською мовою, які розподілені за рівнями складності. До кожної аудіозаписи додається текстова розшифровка та практичні завдання.

FluentU

FluentU – це сайт, на якому вивчення англійської мови проходить за допомогою перегляду різних відео з субтитрами. Це відмінний варіант, якщо вам складно довго зосереджувати увагу на аудіозаписах без відеоряду. Також, відео на цьому сайті не адаптовані для іноземців – це ролики, які дивляться самі носії мови: відеокліпи, мультфільми, серіали, реклама. Тому звучать і виглядають вони більш природно, ніж спеціальні навчальні аудіозаписи, в них багато сучасної лексики та сленгу.

sajjty dlya izucheniya anglijjskogo yazyka: anglijjskijj yazyk besplatno i onlajjn25 Сайти для вивчення англійської мови: англійська мова безкоштовно та онлайн

Окремі слова

Вчити нові слова найкраще з флеш-картками з ілюстраціями, так як в цьому випадку вони краще запам’ятовуються. На більшості сайтів з англійською лексикою є такі ілюстрації, тому вам залишається лише вибрати сайт з найбільш зручним інтерфейсом і якісними ілюстраціями.

Englishstore

Englishstore – це зручний і простий сайт для вивчення і запам’ятовування англійських слів. Тут лексика розбита по тематичним і граматично групам. Ви можете вивчати списки синонімів і антонімів, довгі і короткі англійські слова. Також тут велика колекція флеш-карток з ілюстраціями, завдяки яким запам’ятовувати нові слова значно легше. Ще один плюс цього сайту – поділ лексики за рівнями складності.

Vocabulary

Це ще один зручний сайт для запам’ятовування нових англійських слів, в якому цей процес побудований на коротких іграх і вправах. Також тут є ілюстрації до слів, можливість вести власний словник та інші корисні інструменти. Під простим дизайн і ігровим форматом ховаються складні алгоритми, які допоможуть вам більш ефективно вивчати нові слова і переходити від простих до все більш складним термінам.

Fraze.it

Сайт Fraze.it допомагає вчити нові англійські слова в контексті їх вживання. Це – один з найефективніших методів, оскільки так учень запам’ятовує відразу декілька значень слова і запам’ятовує ситуації, в яких слово приймає ці значення. На цьому сайті зібрані тисячі пропозицій з відомих новинних видань – New York Times, The Economist, CNN та ін. – в яких наочно показується, в якому контексті використовується те чи інше слово в сучасній англійській мові.

Читайте також:
Ідіоми про працю або "робочі" ідіоми | Блог про англійською мовою від EasySpeak

Picture dictionary English

Це невеликий ілюстрований словник для початківців, в якому представлена базова лексика англійської мови з поширеним темами: тварини, їжа, професії і т. д. Цей сайт доведеться по душі новачкам і дітям, так як у нього простий функціонал і барвистий, веселий інтерфейс.

Time4crosswords

Time4crosswords – це сайт з великою колекцією кросвордів англійською мовою. Кросворди, як і інші практичні вправи, які допомагають надовго запам’ятати вивчені слова і дізнатися нові. Кросворди на цьому сайті розподілені за рівнями складності, так що і новачок, і досвідчений учень знайдуть для себе тут корисні вправи.

sajjty dlya izucheniya anglijjskogo yazyka: anglijjskijj yazyk besplatno i onlajjn26 Сайти для вивчення англійської мови: англійська мова безкоштовно та онлайн

Тексти

Тексти англійською мовою – це хороші спосіб закріпити знання лексики та граматики. Читаючи статті, оповідання, твори англійською, ви мимоволі запам’ятовуєте поширені граматичні конструкції, вчіться вгадувати значення слів з контексту і знайомтеся з новою лексикою.

CNN News Student

CNN Student News – це новинний сайт для студентів, на якому публікуються цікаві і популярні для молоді новини. По своїй складності тексти на цьому сайті орієнтовані на середній і просунутий рівень володіння англійською мовою. Здебільшого CNN Student News орієнтований на студентів-носіїв мови, але специфіка простих і актуальних текстів робить цей сайт цікавим і для іноземців, що вивчають англійську мову.

Тематика статей тут досить широка: світові новини, спорт, технології, розваги, мода, подорожі. Крім текстів та статей, на сайті є і відео, подкасти, прямі трансляції.
Тексти з цього сайту можна використовувати не тільки при самостійному навчанні, але і для занять у класі. В цьому випадку можна вибрати якусь резонансну статтю і обговорити її з викладачем та іншими учнями.

Time for Kids

Time for Kids – це новинний сайт на англійській мові для дітей і підлітків, дитяча версія популярного американського журналу Time.
На відміну від CNN Student News, цей сайт більше підходить саме для іноземців, що вивчають англійську мову, так як тексти тут простіше і будуть зрозумілі молодий і дитячої аудиторії. Теми тут такі ж, як і на інших новинних сайтах: світові новини, розваги, наука, спорт, здоров’я – вибирати дійсно є з чого, і знайти цікаву статтю досить просто.

Short Stories

Якщо вам набридли новинні статті і хочеться чого-небудь більш творчого, то сайт Short Stories напевно доведеться вам за смаком. Тут публікуються короткі художні розповіді різних авторів. Розповіді ці не адаптовані для вивчають англійську мову, вони написані носіями для носіїв, тому деякі з них можуть здатися складними для сприйняття. Але на сайті є можливість вибирати розповіді за жанрами і по довжині, тому, якщо ви ще не впевнені в своїх силах, почніть з коротких оповідань для дітей. Такі історії теж досить цікаві, в них використовується сучасна лексика і поширені мовні звороти. Після цього можете переходити вже до більш довгим і складним творам – детективів, фантастики, пригод.

Відео про сайту для вивчення англійської мови:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн