Секрети успішного вивчення англійської мови від Native English School

sekrety uspeshnogo izucheniya anglijjskogo yazyka ot native english school5 Секрети успішного вивчення англійської мови від Native English School

Секрети успішного вивчення англійської мови від школи Native English

Вже приступивши до вивчення письмової та розмовної англійської, ми намагаємося набрати певний темп і йти рука-об-руку з класом і програмою. Іноді це не так просто, як хотілося б кому-то новий матеріал дається дуже швидко, а хтось вимагає більше часу, щоб осмислити матеріал. Тому іноді потрібно рада на тему швидкого способу вивчення англійської, а також того, як при цьому отримувати задоволення. Насамперед, повірте фахівцям – кожній людині під силу освоїти нову мову, тим більше за допомогою сучасних методик вивчення. Але як зробити це вивчення плавним і приємним?

Спілкування англійською мовою – ключ до розуміння курсу

Насамперед варто зрозуміти – що саме вам дається важче – читання, граматика, розширення словника. Розуміючи стрижень проблеми, ви зможете, по-перше, поговорити про це з учителем (не варто соромитися розповідати про складнощі ваша мета – якомога ефективніше засвоїти матеріал), по-друге, перестати хвилюватися, що мови це «не ваше» – не варто робити поспішних висновків, які знищать вашу мотивацію.

Існує кілька загальних порад, які можуть допомогти вам на заняттях з носіями мови.

  • Мотивація і бажання знати більше. Від нудьги або безсилля може забуксувати будь-яке навчання. І тут всі засоби хороші – подивіться улюблені серіали в оригіналі, читайте англомовні блоги, twitter улюблених зарубіжних зірок – паралельно з вивченням мови, коли ви почнете розуміти все більше, а читання/перегляд буде даватися вам все легше (паралельно із збагаченням словника), сам факт того, що ви стаєте краще, дає вам подальшу мотивацію.
  • Живе спілкування. Книжна мова підручника часто не дає такого ефекту, як розбір матеріалу з однокурсниками. Класно, якщо є можливість спілкуватися з іноземцями англійською мовою, це ефективний спосіб налаштувати розмовне спілкування – як будуються пропозиції, які просторічні вирази допомагають нам спрощувати нашу мову. Крім того, це просто збільшує впевненість – ви втілюєте на практиці те, що вивчили в підручнику.
  • Ставте собі конкретні цілі, які приведуть вас до цілком очевидного результату, такого, як складання міжнародних іспитів або отримання високої оцінки. Це робить пункти, які вам потрібно буде пройти для досягнення мети, усвідомленими і реальними.
Читайте також:
Інтерв'ю за наймом на роботу

Таким чином, ви зможете істотно підвищити ефективність вашого навчання.

Заняття англійською Native English School. Живе і цікаве спілкування з носіями мови кожен урок!

В нашій школі проблеми неуспішності – річ рідкісна, тому що ми поєднуємо індивідуальний підхід занять з носіями мови в невеликих групах учнів. Наші викладачі можуть швидко знайти прогалини в знаннях мови і скласти індивідуальний план уроків, заповнити відсутні знання по граматиці, розширити словниковий запас або прибрати мовний бар’єр.

Наше навчання тримається на таких «китах»:

  • Перевірена методологічна база – кембриджські класичні підручники.
  • Живе спілкування з вчителями – носіями англійської мови.
  • Послідовна програма навчання навіть при вільному відвідуванні уроків.
  • Невеликі групи учнів – ви одночасно не губитеся у великому класі і можете розраховувати на увагу вчителя, і отримуєте можливістю спілкуватися з такими ж учнями, які стикаються зі схожими проблемами.
  • Безліч супутніх заходів, які доповнюють досвід навчання і дає безліч фонових знань.

Тому сміливо можна сказати, що одна з найбільш сильних сторін нашої школи – це всебічне і повноцінне навчання, це надійний спосіб швидко вивчити англійську.

Якщо ви хочете дізнатися свій рівень англійської, пройдіть наше спеціальне тестування.

Визначити рівень англійської мови

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн