Що вам завадить вивчити англійську мову і як з цим боротися?

Людина стає сильнішою долаючи життєві перешкоди. І немає ніяких обмежень в ваших можливостях. Подумайте над цим.

Скільки разів ви обіцяли собі вивчити англійську мову і відмовлялися від цієї ідеї з різних причин? Якщо розумієте що при володінні англійською мовою у Вас буде гарна робота, що приносить високий дохід, можливість спілкуватися з людьми з усього світу, вільно подорожувати, сприймати інформацію з міжнародних джерел і багато іншого , чому не взяти і вивчити англійську? Адже Давно відома фраза:”Прийшов , побачив, переміг”!

Кожен раз якась відмовка заважає вам досягти мети. Але зауважте, все відбувається у вашій голові. Адже немає людини, яка говорить вам кожен день:«Не вчи англійську, а то я тебе вкушу або ти захворієш» Прийменники ви придумуєте самі. І ось найпоширеніші:

3 найпоширеніших відмовки не вчити англійську мову

chto vam pomeshaet vyuchit anglijjskijj yazyk i kak s ehtim borotsya 17 Що вам завадить вивчити англійську мову і як з цим боротися?«Все одно не вийде».

Ось, вона нелюбов до себе. =) Вірте в себе, свої сили, думайте про те, що все підвладне вашому Я. Є ж люди які знають по три,чотири іноземних мови, і вони далеко не поліглоти, просто правильно себе мотивують і знають які будуть пожинати плоди.Ходити навчитися теж було складно, але ви це зробили, хоча такого роду праця набагато складніше. Бачу мету – не бачу перешкод!

chto vam pomeshaet vyuchit anglijjskijj yazyk i kak s ehtim borotsya 18 Що вам завадить вивчити англійську мову і як з цим боротися?«У мене багато роботи».

У мене теж. Але ніхто не говорить, що вивчення мови має проходити на роботі або зміщати робочий графік. А якщо все зводити до втоми, то і тут викрутитися не вдасться! Англійську мову можна вивчати дуже варіативно, максимально приємною і цікавою для кожного формі. Це може бути прослуховування за допомогою девайсу і навушників аудіокниг або пісень англійською; читання на електронній або звичайній книжці захоплюючих історій, оповідань або романів;участь у міжнародних інтернет-форумах, спілкування з іноземними друзями по Скайпу, відеоігри іноземною мовою, перегляд фільмів англійською мовою з англійськими субтитрами ; складання плакатів мрії hand-made або планів дня, місяця, року. І дуже багато інших способів.

Читайте також:
Як можна вивчити текст англійською мовою?

Читайте: як вбудувати заняття англійською в свій розклад!

chto vam pomeshaet vyuchit anglijjskijj yazyk i kak s ehtim borotsya 19 Що вам завадить вивчити англійську мову і як з цим боротися?«У мене немає часу».

Давайте поміркуємо як би на викроїти таке швидко тане час наших днів на вивчення мови. Відомо що 86% європейського населення витрачає в середньому 4,5 години в день на соціальні мережі, 56 % — марно переглядає різні інтернет-сайти, включаючи спамы і рекламу, 44% — витрачають час на перегляд телепередач, телесеріалів і телевізійних програм. При тому, що більшість навіть не помічає, як швидко пролітає час перед блакитними екранами або ноутбуками.Здається що посиділи в Інтернеті годинку, а вийшло чотири. Ось як так? Доведено, що після таких забігів по інтернет-простору людина втомлюється не менше ніж на основній роботі , витрачаючи свої внутрішні ресурси організму безкорисливо. При відсутності фізичного навантаження все одно відчуваєш себе вичавленим лимоном або дубовим фрешем. =(

Давайте stepbystep (як говорив Віталій Кличко)) перетворювати себе і вдосконалити . Адже можна постаратися і приділити годинку на вивчення англійської мови. Після робочого дня , прийшовши додому , увімкніть на відносну гучність телевізор або комп’ютер з англомовним фільмом і субтитрами до нього, нехай собі говорить, а ви займайтеся домашніми справами. Вимова буде лягати на слух , якщо щось не зрозуміло – перемотайте , прочитайте титри і все good.

chto vam pomeshaet vyuchit anglijjskijj yazyk i kak s ehtim borotsya 20 Що вам завадить вивчити англійську мову і як з цим боротися?Ну а якщо зовсім вже себе не можете змусити вивчити неправильні дієслова , то Native English School вам в допомогу. Тут ви зустрінете дивовижних викладачів і студентів, які доведуть вам, що ми не тримаємо свою блакитну птаха у клітці, вона прилітає до нас, тому що любить атмосферу добра і гарного гумору! Наші адміністратори дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати найзручніший курс навчання для кожного!

Читайте також:
Назви країн, мов і національностей англійською мовою

 

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн