Швидке вивчення іноземних мов: міф чи реальність?

bystroe izuchenie inostrannykh yazykov: mif ili realnost 33 Швидке вивчення іноземних мов: міф чи реальність?Здрастуй, наш майбутній студент!

Погодьтеся, у багатьох таке бувало – кожен раз, коли у нас з’являється бажання вивчити нову мову, ми оцінюємо, скільки це може зайняти часу і відмовляємося від цієї ідеї. Здається, що на таке діло піде весь час, якого і так небагато.

Native English School спростовує ці забобони, пропонуючи інтенсивний курс англійської для початківців: вивчити з нами англійську за короткий період – можливо! У чому наш секрет?

Інтенсивний спосіб вивчення англійської мови: Принципи та методики

Вивчення починається з дисципліни. Ви з вашим викладачем або самостійно ставите перед собою завдання – оволодіти розмовною англійською, значить, повинні бути способи, з допомогою яких можна досягти бажаного. Ми переконані в тому, що навчання з фахівцем – індивідуально чи в колективі, дає більше користі, ніж самостійне освоєння англійської. Але існують підказки, які зроблять процес проходження експрес-курсу більш швидким і ефективним.

 

bystroe izuchenie inostrannykh yazykov: mif ili realnost 34 Швидке вивчення іноземних мов: міф чи реальність?

  • Навчайтеся в атмосфері живої мови. Інтенсивності надає постійний обмін інформацією з носіями англійської та такими учнями як ви, тільки прагнуть оволодіти ним на розмовному рівні.
  • Повторюйте пройдений матеріал. Використовуйте вивчені слова і сентенції вже в ході курсів, щоб закріпити їх, після чого нагадайте собі вивчене на наступний день, а потім систематизуйте отримані за тиждень курсу знання. Це дозволить інформації закріпитися у вашій пам’яті.
  • Не єдиним підручником. Інформація, яка подається у профільних виданнях створена спеціально для того, щоб структуровано і послідовно освоювати англійську. Але використовувати його Ви і повинні на практиці – читайте блоги англійською, дивіться телесеріали і фільми в оригіналі з субтитрами, увімкніть англійська мова меню у вашому телефоні. Все це дозволить застосувати той каркас, який був отриманий на курсах, створить певну мовну середу. До того ж, це робить навчання більш інтенсивним – ви вчитеся і поза занять.
Читайте також:
About myself: розповідь про себе англійською.

Ми пропонуємо сучасне навчання від native speakers – носіїв мови, які як ніхто допоможе донести до вас основи і тонкощі англійської.

Головне – пам’ятати, що інтенсивне освоєння англійської це не жарти і не розвага. Ви будете обробляти великий масив інформації, тому вам необхідна мотивація і стимул за короткий час домогтися того, на що у більшості йде рік, а то і два.

Експрес-метод вивчення мови від Native English. Ефективний короткий курс англійської

Якщо ви готові до лінгвістичним звершень, ми пропонуємо, можливо, кращий інтенсивний bystroe izuchenie inostrannykh yazykov: mif ili realnost 35 Швидке вивчення іноземних мов: міф чи реальність?курс англійської для тих, хто не хоче чекати півроку, щоб заговорити на міжнародному мовою. Відвідування школи Native English — кращий спосіб оволодіти англійською в самі короткі терміни!

  

В Native English School ви отримаєте:

  • Курс з 48 годинних занять за два з половиною місяці навчання.
  • Продуману програму навчання, інтенсивність якої ви вибираєте самі. Відвідуйте від трьох до п’яти групових занять на тиждень – наші викладачі допоможуть вам не тільки освоїти англійську, але і поставити мова і правильну вимову слів.
  • Безкоштовні англійські клуби за інтересами.
  • В кінці курсу учні проходять спеціальний тест, який продемонструє ваш рівень володіння англійською. Якщо ви наберете менше 60% правильних відповідей, то отримаєте гарантовані 10 безкоштовних занять, які допоможуть вам заповнити прогалини у знаннях англійської.

  

Проходити курс експрес-вивчення англійської краще з відповідним настроєм, адже це непроста задача, яка вимагає від учня віддачі. Для того, щоб приступити до навчання, ви повинні знати англійську на рівні Pre-Intermediate. Щоб дізнатися свій рівень, пройдіть безкоштовний тест у нас на сайті.

Якщо після 14 занять ви відчуєте, що це не для вас або залишитеся незадоволені умовами курсів ви отримаєте свої гроші назад у 100%-му обсязі.

Читайте також:
Причастя в англійській мові: participle, participle 1, participle 2

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, і ви хочете подивитися на нашу школу у справі, пропонуємо скористатися послугою безкоштовного уроку.

Ми завжди раді новим учням, адже ми любимо свою справу і хочемо, щоб кожен українець міг говорити на розмовному англійською мовою.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн