Скільки коштує повне навчання англійської? від знання алфавіту до ділового спілкування

skolko stoit polnoe obuchenie anglijjskomu  ot znaniya alfavita k delovomu obshheniyu15 Скільки коштує повне навчання англійської? від знання алфавіту до ділового спілкуванняВизначення самого затребуваного рівня.

Найчастіше студенти, які приходять на мовні курси, хочуть досягти рівня Upper-Intermediate (вище середнього). Саме цей рівень є найбільш поширеною вимогою при влаштуванні на роботу у велику компнанию на посаду з високою зарплатою. Якщо потрібен більш високий рівень англійської, роботодавець шукає або ідеальне володіння мовою (перекладач, наприклад), або направляє новачка на корпоративні курси.

Дивіться таблицю: Рівні англійської мови

Тепер ви знаєте від чого можна відштовхнутися, тому залишилося всього кілька пунктів.

3 пункту в яких дізнаєтеся скільки коштують курси англійської мови, до потрібного вам рівня!

skolko stoit polnoe obuchenie anglijjskomu  ot znaniya alfavita k delovomu obshheniyu16 Скільки коштує повне навчання англійської? від знання алфавіту до ділового спілкуванняВизначення вашого рівня знань.

Мова — це інструмент вирішення практичної задачі. З точки зору навичок, рівень В2 або Upper-Intermediate, за загальноприйнятою європейською мовною шкалою передбачає наступне — 3000 — 4000 лексичних одиниць. Коли студенти переходять на цей рівень, звідси випливає, що вони вміють легко розуміти швидку англійську мову і без праці розмовляти, використовуючи той лексичний запас, який вже у них був. На рівні вище середнього з’являється шанс значно швидше пустити в хід англійську лексику на практиці. Рівень вище середнього самий востребованый як в освітній сфері, так і в сфері бізнесу. Люди, які досконало знають англійську на даному рівні, з легкістю проходять будь-які співбесіди і багато хто навіть надходять у іноземні Вузи.

Що б дізнатися ваш рівень можете пройти тестування.

Коли ви закінчите курс Upper-Intermediate можете пробувати здавати такі іспити як FCE наА/B, BEC (Business English Certificate) Vantage або Higher, TOEFL на 100 балів IELTS на 5.5-6.5 балів. У нейт інгліш скул все навчання на даному рівні ведуть виключно носії мови. Адже рівень Upper-Intermediate – це стійкий базис, це основа основ для щоденного вільного спілкування на роботі, на відпочинку закордоном і т. д. Знаючи цю основу, ви легко можете розвивати далі узкоспециализированые знання.

Читайте також:
Present Perfect Continuous (Progressive) — даний вчинене продовжене час: правила, таблиці, приклади

На цьому рівні є можливість навчатися як в групах, так і персонально. За вашим бажанням є можливість відвідувати лише розмовні класи з носіями мови. Далі хтось може підібрати бізнес-курси, професійні тренінги або покращувати загальний англійська (як ми говоримо General English) на розмовних класах. До речі, школа native english готує всіх желающик до іспитів toefl і ielts на індивідуальних уроках англійської.

skolko stoit polnoe obuchenie anglijjskomu  ot znaniya alfavita k delovomu obshheniyu17 Скільки коштує повне навчання англійської? від знання алфавіту до ділового спілкування

Терміни досягнення результатів.

Native english SCHOOL, завдяки комуникативному методу навчання, допоможе всім, хто бажає опанувати англійську мову до рівня Upper-Intermediate за період часу до 12 місяців. За цей період кожен студент цілком освоїть граматичну базу, і напрацює 2500 слів активного запасу. Терміни залежать від початкових знань. Для тих, хто починає оволодіння «з нуля» період при колективний формі занять складе 12 місяців. Багато вчили мову в школі та університеті, якісь базові навички зберегли. У цьому разі у них є шанс досягти рівня Вище середнього швидше. Ми гарантуємо результат і зацікавлені у ваших високих підсумкових знаннях. Результат від занять в native english настане вже за 12 місяців постійного вивчення мови і включає в себе наступні рівні: стартер і Elementary (початковий), Pre-Intermediate (нижче середнього), Intermediate (середній) і Upper-Intermediate (вище середнього). Тому, займаючись по комунікативного методу в нашій школі, ви витрачаєте на досягнення рівня Upper-Intermediate поблизу 1 рік життя. Багато хто з нас у сучасному житті не можуть дозволити собі 2-3 роки на вивчення мови, ми робимо перерви, і забуваємо те, що вже учили.

skolko stoit polnoe obuchenie anglijjskomu  ot znaniya alfavita k delovomu obshheniyu18 Скільки коштує повне навчання англійської? від знання алфавіту до ділового спілкуванняВважаємо реальну ціну досягнення результату.

Native English пропонує найшвидше і найвигідніше вивчення англійської мови. Ми легко вам це доведемо. Кожен з вас може продзвонити мовні школи Києва або в своєму місті і ви підтвердите наш підрахунок. Для розрахунку потрібно визначити деякі дані. Нам знадобиться середня ціна занять за 1 місяць і повний проміжок часу, щоб досягти рівня Upper-Intermediate (вище середнього). Всі погодяться, що самим ефективним навчанням будуть заняття з професійно підготовленим викладачем. Продзвонивши школи англійської мови в Києві, ми дізналися, що ціна одного заняття в групі з викладачем у всіх школах приблизно одного рівня. Вартість одного місяць групових занять з викладачем в середньому виявилася 1300 грн. У регіонах ціни відповідно нижче. Загальний час досягнення Upper-Intermediate ми визначили вище. Зараз кожен з вас може зробити простий підрахунок.

Читайте також:
Мультфільми для навчання англійської мови дітей та дорослих

Термін досягнення рівня Upper-Intermediate

12 місяців в Native English School

2-3 роки навчання в інших Київських школах

Місяць групових занять з викладачем в Києві в середньому коштує 1300 грн

Вартість досягнення рівня UpperIntermediate

12 місяців множимо на 1300 грн =

24 місяці множимо на 1300 грн =

= 15600 грн за весь період навчання

(Це всього лише 42 грн за день або одна чашка кави!!!)

= 31200 грн за весь період навчання

Висновки робіть самі! З нетерпінням чекаємо вас на заняттях, з любов’ю НІС!

 

ДІЗНАЙСЯ ЯК ЛЕГКО
ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ!

Запишись на пробне
заняття в Native English абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Перевірте це на практиці

Хочу пробне заняття

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн