Слова паразити, які ми так часто вживаємо. Їх користь чи шкода?

Слова паразити, які ми так часто вживаємо. Їх користь чи шкода?

Поширені слова-паразити в англійській мові та їх значення

slova parazity, kotorye my tak chasto upotreblyaem  ikh polza ili vred 86 Слова паразити, які ми так часто вживаємо. Їх користь чи шкода?В нашій мові дуже багато слів і виразів, які ми часто вживаємо “на автоматі”, навіть не замислюючись. Це так звані “слова-паразити”. Спробуйте поспостерігати за кимось із своїх друзів, і Ви відразу виділите кілька слів, які домінують в розмовної мови вашого знайомого. Також як і в російською або українською, в англомовному середовищі такі слова теж зустрічаються. Давайте разом розбиратися, що це за слова-паразити і як вони впливають на нашу мову.

Перше і мабуть саме звичайне і поширене слово… «ОК»! Ми впевнені, кожен говорив його і не раз! Це всіма нами улюблене скорочена з англійської «okey», використовується як знак згоди або схвалення, його вживають і в листуванні і під час реального спілкування. Ми так часто використовуємо, що воно практично витіснило наше рідне «так».

У вас дуже мало часу, але дуже хочеться вчити англійську мову, Native English School пропонує Вам онлайн курси англійської!

Детальніше

Далі йде слово «Well». Воно не так широко використовується, як попереднє, але теж є улюбленим слівцем як для іноземців, так і для людей, яких англійська не є рідною. Найчастіше його використовують для того, щоб виграти час у процесі спілкування. Воно заповнює паузи і, таким чином, створює враження, ніби людина роздумує. Його російськомовним аналогом можна вважати поширене слово-паразит «ну», яке ми теж вставляємо в ході бесіди, коли шукаємо що сказати.

Улюблене нами і вами «Wow»! Правда ж ми всі його любимо? Коли дивуємося і коли захоплюємося, так навіть просто в розмові ми любимо використовувати це слово. У деяких статтях ми зустрічали варіант просто написаний російською — “Вау”, який став звичною частиною нашої мови. Так що нам розповідати, Ви і самі прекрасно знаєте це слово і, напевно, любите його вживати.

Читайте також:
Як вибрати репетитора по англійській мові?

Вирази «You see» або «you know» часто вживають люди, які страждають від явно маленького словникового запасу. Вони роблять мова ширше і наполненней, але не точніше не розумніші або цікавіше. Туди ж можемо з легкістю віднести слово і «Like» — аналог нашого «як-би».

Список слів-паразитів можна продовжувати дуже довго, але тут ми зібрали самі використовувані. А які слова Ви вживаєте? Може ми щось пропустили? Чекаємо ваших коментарів, пишіть в наші соцмережі — facebook або instagram. Ваші приклади ми розмістимо на нашому сайті! Чекаємо вас в Native English School — робити словниковий запас ширше й цікавіше на розмовних уроках англійської!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн