Слухаємо англійські пісні для дітей з текстом і переказом

Навчаючи іноземної мови дітей, необхідно подбати про те, щоб сам процес був їм цікавий, інакше ви досягнете результату. Всі ми знаємо, що діти люблять грати, дивитися яскраві мультики, слухати і співати пісеньки. Тому ці прийоми треба використати і при навчанні дітей англійської. Для перших уроків особливо підійдуть пісні і мультфільми.

slushaem anglijjskie pesni dlya detejj s tekstom i perevodom5 Слухаємо англійські пісні для дітей з текстом і переказом

slushaem anglijjskie pesni dlya detejj s tekstom i perevodom6 Слухаємо англійські пісні для дітей з текстом і переказомМультфільми для навчання англійської мови дітей дуже ефективні, а якщо у них ще й співаються пісні, то це вдвічі ефективніше. Пісні привертають увагу дітей, дають їм можливість розслабитися, зацікавитися і отримати задоволення від вивчення. Вони допоможуть малюкам поліпшити фонематичний слух, швидше сформувати вимова, розвинути пам’ять у дітей наймолодшого віку.

Дитячі пісні англійською мовою також сприяє розвитку музичного слуху, розвивають артикуляцію і дикцію у дітей, поповнюють їх словниково-фразовий запас. Після багаторазового прослуховування улюблених пісеньок, малюк почне підспівувати виконавцям і, таким чином, поступово запам’ятає її, а разом з нею і відповідну лексику.

Тому важливо обрати саме ту композицію, лексику якій ви хочете, щоб ваша дитина запам’ятав. Також важливо орієнтуватися на рівень знання мови і вік маленького слухача, щоб підбирати текст різної складності — від алфавіту до складних різдвяних і новорічних пісень.

Пісні англійською для малюків

«Hello» — чудова пісенька для самих маленьких. Простий нехитрий текст і весела мелодія. Легко може бути разучена з дітьми від 1,5 років:

Hello, hello! (Привіт, привіт!)
Hello, how are you? (Привіт, як справи?)
I’m fine, i’m fine. (Я в порядку, я в порядку)
I hope that you are, too. (Сподіваюся, що у тебе все теж добре)

Ось така проста пісенька.

«What’s your name?» — ще одна проста пісня, яка поповнить лексику дітей по темі знайомство. Пісню краще співати в невеликій групі — 3-4 дитини, в ході якої кожен малюк називає своє ім’я:

Читайте також:  Популярні скорочення в англійській мові

What’s your name? (3 рази)
(хлоп-хлоп)
What’s your name? (3 рази)
(хлоп-хлоп)
My name is … (вставити ім’я) (4 рази)
(One two three four)
Nice to meet you!

«Різдвяна» — здивуйте своїх близьких, нехай ваша дитина привітає їх з Новим Роком і Різдвом на англійській мові. Крім того, вивчивши цю пісню з простим текстом, малюк вивчить привітання, рахунок до 10 і деяку «зимову» лексику:
slushaem anglijjskie pesni dlya detejj s tekstom i perevodom7 Слухаємо англійські пісні для дітей з текстом і переказомРіздвяна пісенька англійською для дітей

Пісні англійською, для дошкільнят та школярів

Якщо ваша дитина постарше, то текст пісень можна ускладнити, тому для цих композицій, я також призвела транскрипцію деяких слів

«Green Anaconda» — захоплююча і смішна пісня двох щурят, виконана на гітарі. Перераховуються заходи довжини, числа, кольору, звички анаконди. Безліч нових слів:

Слово

Транскрипція

Переклад

snake[sneik]змія
green[gri:n]зелений
Anaconda[ænə’kɔndə]анаконда
slipping[‘slipiŋ]ковзний
sliding[‘slaidiŋ]плазуючий
strong[strɔŋ]сильний
fast[fɑ:st]швидкий
catch[kæʧ]ловити, схопити
taste[teist]смак
quick[kwik]швидкий

«What’s the time, Mr. Wolf?» — «Котра година, містер Вовк?» — пісенька, яка допоможе дошколятам і школярам вивчити час, режим і розпорядок дня. Хлопці дізнаються, що робив Містер Вовк в той чи інший час: прокинувся, вмився, поснідав, пообідав і т. д.
Слухати онлайн

Слово

Транскрипція

Переклад

what is the time[wɔt] [iz] [ði:] [taim]який час
wolf[wulf]вовк
time to get up[taim] [tu:] [get] [ʌp]пора вставати
it is eight o’clock[it] [iz] [eit]вісім годин
brush[brʌ ʃ]чистити щіткою
hungry[‘hʌngri]голодний
to get dressed[tu:] [get] [drest]одягатися
read a book[rid] [buk]читати книгу
snack[snæk]легка закуска
dinner[dinə]обід

«Twelve Days of Christmas» — англійська народна пісня розповідає про 12 днів Різдва. У кожен з днів даруються дари і з кожним новим куплетом з’являється новий подарунок і перераховуються попередні: куріпка, дрозд, горлиця, гусак, кільце, доярка, лебідь, леді, волинщик, лорд, барабанщик.

Дивіться караоке версію зі словами:

Слово

Транскрипція

Переклад

Christmas[krısmǝs]Різдво
[giːs] [ə’leɪɪŋ]гуси[giːs] [ə’leɪɪŋ]
hen[hen]курка
maid a-milking[meɪd] [ə’mɪlkɪŋ]доящие діви
partridge[‘pɑːtrɪʤ]куріпка
ring[rɪŋ]кільце
true[tru:]істинний
turtle dove[‘tɜːtl] [dʌv]горлиця
swan a-swimming[swɔn] [ə’swɪmɪŋ]лебідь плаває
tree[tri:]дерево

Ці хіти з задоволенням співають малюки з англомовних країн. Їх використовують у багатьох країнах для навчання початківців англійської мови. Ігрова форма перетворює заняття в захоплюючий процес і для дітлахів, і для дорослих, залишаючи найяскравіші і позитивні враження.

Радуйте себе і своїх дітей радісними та веселими пісеньками. Наш російський народ дуже співучий — співають все, завжди і скрізь. І це величезний плюс. Як багато частіше слухайте музику, підспівуйте, повторюйте слова. Вивчайте англійську з задоволенням і гарним настроєм, тоді позитивний результат вам забезпечений!

Нижче ви можете завантажити текстовий варіант пісень цієї статті!

Успіхів!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: