SMS-чат і секрети просунутого спілкування

Популярні скорочення в англійській мові: зробіть свою переписку простіше!

sms chat i sekrety prodvinutogo obshheniya1 SMS чат і секрети просунутого спілкуванняЯк часто Ви переписуєтесь по sms? Ми впевнені, що дуже часто. Різні месенджери, начебто viber, whatsapp і telegram, вже стали невід’ємною частиною життя кожного. Напевно, Ви стикалися з скороченнями в листуванні, які Вам незрозумілі? Або ж навпаки — деякі з них Ви вже активно вживаєте?

Сьогодні ми розкриємо топ 5 найбільш часто використовуваних смс скорочень серед англомовного населення. Поїхали!

Якщо вам потрібна підготовка до іспиту

наші Native Speakers допоможуть вам у цьому на

індивідуальних заняттях!

Чекаємо Вас в

NATIVE ENGLISH SCHOOL

Дізнатися детальніше)

  • 1.BRB. Знайоме скорочення? Щоб це могло означати? Може, Blue Ribbed Bedroom? Ні! Насправді, все дуже просто – це вираз «be right back», що означає «скоро буду».

 

  • LOL. Вже це явно знайома вам шифрування. Хочеться ще додати смайлик в кінці) Що в перекладі означає «зараз помру зі сміху».

 

  • 2NIGHT. Як ви вже здогадалися — це «tonight». Використовувати цифру замість слів стало не тільки дуже популярно в чаті, але і зручно.

 

  • HB2U. Якщо ви хочете привітати кого-небудь швидко в смс, то це скорочення підійде краще всього. У перекладі » З Днем Народження!» або «Happy Birthday to you».

 

  • N2S – розшифровується як «needless to say» або «безумовно». Наприклад: «безумовно, ти правий» або «N2S you are right».

   

  • NES – Native English School

Пам’ятайте, NES loves you!

Ми вас любимо і чекаємо на уроках англійської! В нашій школі англійської мови ми вчимо студентів тому, що дійсно стане в нагоді їм на практиці, під час живого спілкування з іноземцями. Хочете вільно подорожувати в будь-яку країну або зв’язуватися прямо з дому з людьми зі всього світу? Курси розмовної англійської мови в NES — це, що Вам дійсно потрібно. Спробуйте самі, приходьте на наше безкоштовне пробне заняття. Поспілкуємося 😉 Записатися можна заповнивши цю форму.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: