Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навички

obshhenie na anglijjskom: gde trenirovat svoi razgovornye navyki79 Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навичкиНа сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних напрямків вивчення англійської мови є розвиток розмовних навичок. Так сталося тому, що при навчанні в школах і університетах на ряду з граматичними вправами та вивченням правил не було надано достатньо часу на практику розмовної мови. Звичайно, ми не говоримо про повну її відсутність, але згадайте, як часто викладачі вели уроки англійською мовою, не переходячи на рідну мову при поясненні навчальної програми? В кінцевому результаті був куплений збірник тим на іспит, завчені 20 квитків з різними топіки. Після здачі та отримання документа про закінчення навчального закладу книги і допоміжні навчальні матеріали відлітали на полиці, займаючи свої місця на віки вічні. Та й як би вони виручали вас у повсякденному спілкуванні, допомагали б розповісти інформацію про те, що London is the capital of Great Britain? Як говориться – не фонтан. Тому, сьогодні ми допоможемо вам розібратися, як і де тренувати свої розмовні навички англійської мови.

Більше пощастило тим людям, які після закінчення навчальних закладів, влаштувавшись на роботу, не встигли дати вивченого матеріалу канути в прірву, а знайшли йому застосування. Тим же, хто не зміг вчасно скоординувати свої сили або відклав практику англійської на кілька років, буде складніше згадувати ті базові знання, якими вони володіли. Але не варто сумувати, давно відомо, що 90% успіху залежить від желанеия добитися результату! Тому все залежить від вас, як підтягти англійську мову, команда Native English School розповість вам далі в наших 5 варіантах на будь-який смак.

Першим варіантом ми вибрали всім відомий Skype.

obshhenie na anglijjskom: gde trenirovat svoi razgovornye navyki80 Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навичкиЦе безкоштовна програма, яка дозволяє спілкуватися людям з усього світу за допомогою текстових повідомлень (чат), відеодзвінків (проводити відео-конференцію, в якій може взяти участь від 2 до 10 користувачів), передачі файлів, конференц-дзвінків (до 25 голосових користувачів). За допомогою Skype ви можете спробувати самостійно знайти англомовного користувача, запропонувати йому дружбу і спілкуватися англійською з допомогою чату або відеодзвінків. Але якщо у вас не так багато часу на пошук, то можна звернутися в школу англійської мови, яка пропонує навчання даного типу. Вам варто лише позначити час зв’язку з викладачем і вперед, можете навчатися, навіть лежачи на ліжку.

Читайте також:
Правильні дієслова в англійській мові

Другий варіант – це соціальні мережі.

obshhenie na anglijjskom: gde trenirovat svoi razgovornye navyki81 Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навичкиЇх особливістю є те, що ви можете створити власну сторінку, де вказуєте місто, в якому проживаєте, свої інтереси, завантажуєте фотографії, добавляеете аудіо – та відеозаписи, коментуєте замітки інших користувачів і багато чого іншого. Таким чином у вас є можливість не тільки листуватися з носіями мови, але й більше дізнатися про їх життя, і хто знає, може в майбутньому ви будете їздити один до одного в гості?

Третій варіант – спеціалізовані ресурси.

  • obshhenie na anglijjskom: gde trenirovat svoi razgovornye navyki82 Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навичкиSpeaking24.com – даний сайт допоможе вам знайти співрозмовника, з яким ви зможете практикувати розмовну мову по Skype.
  • SharedTalk – підходить людям, які добре розбираються в мові і хоче його удосконалити. Ви можете пройти реєстрацію на цьому ресурсі, вказати рідна мова і мова, на якому повинен говорити співрозмовник, задати потрібні параметри (країна, вік) і вам будуть представлені короткі резюме людей, які відповідають вашим запитам. Діє принцип взаємодопомоги.
  • Langled – підійде і для новачків. Різноманітні онлайн і відеоуроки, спілкування з носіями з різних країн.
  • Interpals.net – ресурс підходить для людей з базовим рівнем англійської та діє за принципом Фейсбуку. Величезна інтернаціональна мережа з упором на вивчення англійської мови.

Четвертий варіант – розмовні клуби при університетах.

obshhenie na anglijjskom: gde trenirovat svoi razgovornye navyki83 Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навичкиЯк правило, філологи організовують безкоштовні клуби при університетах, на які запрошують носія мови. Вони проводяться раз в тиждень на території університетів або ж у кафе за чашкою чаю. Деякі створюють групи в Вконтакте для оповіщення часу і дати зустрічей. Для веселого проведення часу – це те, що потрібно, але підходить в основному студентам і людям, які готові ділити носія мінімум ще 10 бажаючими. ?

Читайте також:
Різниця між Present Simple та Present Continuous

П’ятий варіант – програма Work and Travel, Travel in the USA.

obshhenie na anglijjskom: gde trenirovat svoi razgovornye navyki84 Спілкування англійською: де тренувати свої розмовні навичкиВаріант, який підходить платоспроможним молодим людям, так як ці міжнародні програми вимагають вкладень. Тим не менш, поїхати в країну, мову якої ви вивчаєте, пожити в сім’ї носіїв, дізнатися більше про культуру та заробити грошей – просто чудовий варіант! Залишилося визначитися, що ви хочете зробити наголос, так як ці програми мають свої особливості.

Який би варіант не припав вам до душі, пам’ятайте, що відточувати свої розмовні навички найкраще з носіями. Команда Native English School завжди готова допомогти вам навчитися англійської легко і з задоволенням, для цього у нас є відмінні уроки – Speaking and Conversation, плюс безкоштовні клуби, які допоможуть подолати мовний бар’єр – Drama and Movie clubs.

Вдалого робочого тижня та до зустрічі у школі! =)

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн