Спорт англійською мовою — topic about sport або твір з прикладом і переказом

Твір про спорт на англійській мові зазвичай буває двох видів. Найпопулярніша тема такого твору (топіка або topic) – важливість занять спортом. Також можна розповісти про широкому розмаїтті видів спорту. В англомовних країнах спорт користується великою популярністю. Так, американці люблять баскетбол і бейсбол, британці – футбол, канадці – хокей, а австралійці обожнюють регбі. Щоб розповісти про цих і інших видах спорту у творі або статті англійською мовою, дотримуйтеся наступного плану.

Зміст:

sport na anglijjskom yazyke  topic about sport ili sochinenie s primerom i perevodom110 Спорт англійською мовою — topic about sport або твір з прикладом і переказом

План розповіді про спорт англійською

 1. Вступ

  На початку топіка розкажіть про роль спорту в житті людей. Для чого люди займаються спортом і дивляться спортивні змагання?

 2. Важливість спорту

  Розкажіть, як спорт допомагає людям підтримувати своє здоров’я, як він об’єднує людей, вчить дисципліни і загартовує характер.

 3. Види спорту

  Розкажіть про найпопулярніші види спорту в світі і у вашій країні. Поясніть, чому, на ваш погляд, ці види спорту користуються таким успіхом.

 4. Ваш улюблений вид спорту

  Розкажіть про своїх улюблених видах спорту. Яким спортом ви займалися раніше чи займаєтеся зараз? Який спорт цікавий вам в якості видовища?

 5. Висновок

  В кінці топіка розкажіть про ваше особисте ставлення до спорту: чи вважаєте ви його корисним, скільки часу готові витрачати на заняття спортом. Що спорт значить для вас спосіб підтримувати здоров’я, спосіб самореалізації, просто розвага?

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

sport na anglijjskom yazyke  topic about sport ili sochinenie s primerom i perevodom111 Спорт англійською мовою — topic about sport або твір з прикладом і переказом

Корисні слова і вирази

Англійський термін
Переклад
Applauseоплески
Beatперемогти
Beginnerновачок
Championчемпіон
Championshipчемпіонат
Commit a foulзробити фол
Competitionзмагання
Contestantучасник
Defeatпоразка
Defenderзахисник
Disqualifyдискваліфікувати
Fanфанат
Fieldполе
Finalфінал
Finishфініш
Footballфутбол
Forwardнападник
Free kickштрафний удар
Free ticketбезкоштовний квиток
Gameгра, матч
Goalгол
Goalkeeperворотар
Golf courseполе для гольфу
Matchматч
Olympic gamesолімпійські ігри
On your marks, get, set, go!на старт, увага, марш!
Penaltyштрафний
Playerгравець
Poolбасейн
Prizeприз
Ready, steady, go!на старт, увага, марш!
Recordрекорд
Refereeсуддя
Resultрезультат
Ruleправило
Scoreокуляри, рахунок
Spectatorглядач
Sportsmanспортсмен
Sportwomanспортсменка
Stadiumстадіон
Startстарт
Stopwatchсекундомір
Successуспіх
Take a breakвзяти перерву
Take partвзяти участь
Ticketквиток
Tournamentтурнір
Trainer, coachтренер
Victoryперемога
Whistleсвисток
Winвиграти
Win a medalвиграти медаль
Winnerпереможець
World recordсвітовий рекорд

sport na anglijjskom yazyke  topic about sport ili sochinenie s primerom i perevodom112 Спорт англійською мовою — topic about sport або твір з прикладом і переказом

Приклад розповіді про спорт

Today i’m talking about sport. Sports are nice physical activities that provide freedom from the stress and worries. Sports are the best way to get involved in the continuous physical activities. Also, it has a nice scope and professional career for the sports persons. It has the ability to give sportspersons their required name, fame and money. So, we can say that sports can be played for personal benefits as well as professional benefits.

Of all the sports played around the world today, which is the most popular and have the greatest benefits to society? In the United States, the answer is clearly football and baseball. Around the world, however, that title belongs, without a doubt, to soccer, or, as it’s often called, football.

My favorite sport is basketball. The sport of basketball is known as a fun past time for any person young or old. Basketball is a great way of exercise and a great way to have fun with friends and possibly make some new ones. I love to watch and play the game. Basketball is a very entertaining sport and can be played by anyone.

Sports nourish the life of us in many ways. It teaches us discipline and continuity in the work to get the goal. It keeps us fit both physically and mentally and thus socially, emotionally, psychologically and intellectually. It is the best way of entertainment and meditation in such a polluted and pressurized environment where everyone becomes ready to create problems for another one. It enhances the concentration level and memory power and fills the mind with positive thoughts. I think sports make our world better.

Переклад оповідання

Сьогодні я кажу про спорт. Спорт – це корисна фізична діяльність, яка дозволяє звільнитися від стресів і турбот. Спорт – це найкращий спосіб долучитися до регулярних фізичних навантажень. Також спорт надає великі професійні можливості людям, які ним займаються. Він дозволяє спортсменам заробити собі ім’я, славу і гроші. Виходячи з цього, можна сказати, що займатись спортом-корисно як в особистих, так і в професійних цілях.

З усіх видів спорту, що практикуються сьогодні по всьому світу, які є найпопулярнішими і приносять найбільшу користь суспільству? У Сполучених Штатах однозначну відповідь на це питання – американський футбол і бейсбол. У всьому світі, однак, цей титул без сумніву належить футболу, також відомому як soccer.

Мій улюблений вид спорту – це баскетбол. Баскетбол є веселим проведенням часу для будь-якої людини, молодого чи старого. Баскетбол – це відмінний спосіб потренуватися і повеселитися з друзями і, можливо, завести нових. Я люблю дивитися і грати в баскетбол. Баскетбол – дуже видовищний вид спорту, і грати в неї може будь-яка людина.

Спорт розвиває наше життя у багатьох відносинах. Він вчить нас дисципліни і послідовності в роботі, і це допомагає досягати поставлені цілі. Він підтримує нас фізично, духовно, соціально, емоційно, психологічно й інтелектуально. Це кращий спосіб розважитися і помедитувати в тій забрудненої і гнітючої навколишньому середовищі, де кожен готовий створити проблеми іншому. Спорт підвищує рівень концентрації уваги і покращує пам’ять, а також наповнює розум позитивними думками. Я думаю, що спорт робить наш світ кращим.

Відео про спорт в англійській мові:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: