Статті англійською мовою з перекладом на російську

Одне зі слів, які часто лякають вивчають англійську мову, – це «автентичний». Особливо часто це слово використовується по відношенню до англійських статей та інших текстів. Викладачі та учні намагаються використовувати у вивченні англійської мови автентичні тексти – тобто, ті, які написані носіями мови для носіїв мови і не орієнтовані на іноземців. Такі статті англійською мовою з перекладом дозволяють студентам почати читати більш впевнено і дізнатися багато нового і цікавого.

Зміст:

stati na anglijjskom yazyke s perevodom na russkijj97 Статті англійською мовою з перекладом на російську

Користь статей англійською мовою з перекладом

Те, що автентичні статті англійською мовою дійсно допомагають у навчанні, — не голослівне твердження. На думку англійського професора лінгвістики Вівіана Кука, статті англійською мовою допомагають багато дізнатися про англійській граматиці і лексиці. Розглянемо по пунктах їх користь.

Організація тексту

Читання статей на англійській мові допомагає зрозуміти, як правильно потрібно організовувати тексти в різних жанрах. Наприклад, у газетних новинних матеріалах головна інформація завжди статті представлена в першому абзаці. В текстах інших жанрів основна думка може знаходитись в середині або навіть наприкінці тексту. Всі ці хитрощі можна дізнатися з читання англійських статей з перекладом.

Заголовки

Також читання англійських статей допоможе навчитися краще розуміти їх заголовки. Часто журналісти використовують у заголовках складні каламбури і алюзії, які незрозумілі більшості іноземців. Практикуючись в читанні цікавих статей на англійській мові, ви познайомитеся зі сленгом і з загальновживаними в журналістиці оборотами.

Безкоштовний урок на тему:
Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

Жанри

Англійські статті з перекладом на російську допоможуть розібратися в широкому розмаїтість журналістських жанрів. В газетах і онлайн-виданнях зустрічаються маленькі новинні статті, невеликі і довгі інтерв’ю, статті-дослідження, аналітичні матеріали і т. д. Щоб легко орієнтуватися у всіх цих жанрах, читайте як можна більше англійських статей від видань різної спрямованості: розважальних, наукових, освітніх.

Ідіоми та фразеологізми

У статтях на англійській мові, особливо в «жовтій» американській пресі, використовується велика кількість ідіом та сталих виразів. Серед них зустрічаються як загальновживані фрази, які є у словниках, так і локальні фразеологізми, які зрозумілі тільки жителям певної країни чи навіть регіону. У другому випадку зрозуміти значення таких фраз можна тільки з контексту статті, оскільки багато з них з’явилися нещодавно і ще не заслужили право потрапити навіть у словник сучасної лексики та сленгу.

Розуміння суті текстів

Читання багатьох статей на англійській мові з перекладом з часом виробляє здатність з перших же хвилин знаходити основну думку автора, виділяти його головні тези, визначати мету статті, її аудиторію. Щоб розвинути в собі ці навички, постарайтеся після прочитання кожної статті англійською мовою відповідати на 5 питань: хто герой статті? що сталося? коли це сталося? де це сталося? чому це сталося?

stati na anglijjskom yazyke s perevodom na russkijj98 Статті англійською мовою з перекладом на російську

Статті англійською мовою:

Відео про статті на англійській мові з перекладом:

А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: