Суботні драма і муві клаб

Ви пропустили наш клуб в цю суботу? О, дорогі, ви багато втратили! З нами було весело і цікаво. Нам не по чому похмура погода і дощик за вікном, ми боремося з осінньою депресією сміхом і тільки сміхом:)

DRAMA CLUB пройшов як завжди жваво і «на ура», що не приховували щасливі посмішки та чудовий настрій наших дорогих студентів. У всіх нові ролі, творча командна робота кипить, ну прям як гурток самого Станіславського. Хто б сумнівався, адже «біля керма» був Steve.

А в кінозалі аншлаг і дивилися ми супер захоплюючий бойовик «Stolen». Сюжет фільму зацікавлює з перших хвилин, улюблений Ніколас Кейдж в головній ролі! Батько, колишній злочинець , шукає свою викрадену дочку і він не зупиниться ні перед чим, що б врятувати її. Фільм пролітає на одному диханні, а словниковий запас поповнюється новими корисними слівцями.

Що ж, все хороше закінчується, як і клуб в цю суботу. Але ми чекаємо Вас у нашій теплій і дружній атмосфері наступного тижня. Вистачить відсиджуватися вдома по суботах. Все-все-все до нас на MOVIE CLUB і DRAMA CLUB! Гарячий чайок, цукерки і просто гарний, а головне корисне проведення часу з Native English School в нашому клубі!

Читайте також:
Міф №4: Перш ніж почати говорити, потрібно вивчити всю граматику
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн