Там, де страшно і цікаво, там і є нове життя і Ваше щастя!

tam, gde strashno i interesno, tam i est novaya zhizn i vashe schaste    Там, де страшно і цікаво, там і є нове життя і Ваше щастя!

Скільки років ми вчимо англійську мову?

В одній тільки школі всі вчили його як мінімум з 5-го по 11-ий клас, а що толку? В основному ніхто так і не може спокійно говорити і розуміти англійську мову, максимум: “My name is Sasha! I’m from Russia!” smile Там, де страшно і цікаво, там і є нове життя і Ваше щастя!

Висновок який? Потрібна інша методика! Інший підхід у вивченні!

На моє щастя, я знайшла школу “Speak Easy”!

Прийшла я з нульовими знаннями, хоча вчила англійську з дитячого саду. Займаюся в Speak Easy вже півроку. Якщо раніше при будь-якій зустрічі з англомовним людиною я губилася і вичавлювала з себе: “My English is bad”, то на сьогоднішній день різниця колосальна!

  • Я можу спокійно підтримати розмову;
  • Початку вловлювати англійську мову;
  • Запас слів збільшився в рази;
  • Пропав страх говорити англійською мовою!

Найцінніше в Speak Easy те, що 70% приділяється розмовній частини, але при цьому дуже доступно і легко розбираються всі правила і часи!

Так що, друзі, вкладайте гроші в себе і в свій розвиток! Вивчайте мови! Відкривайте нові можливості перед собою! Беріться за все, що Вас лякає, що Ви не вирішувалися багато років, і Ви побачите, як життя почне мінятися в кращу сторону! smile Там, де страшно і цікаво, там і є нове життя і Ваше щастя!

Там, де страшно і цікаво, там і є нове життя і Ваше щастя! Дерзайте, все у Ваших руках!

Олександра Срібло, актриса проекту “Велика різниця”, ведуча

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: